پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

خانه هایی که مثل صندلی تاشو هستند (عکس) خانه هایی که مثل صندلی تاشو هستند (عکس) آشنایی با ثروتمندترین زنان امریکا + عکس آشنایی با ثروتمندترین زنان امریکا + عکس آیا میدانید داروها در فضا بی‌اثر می‌شوند آیا میدانید داروها در فضا بی‌اثر می‌شوند روابط پیچیده و سخت نویسندگان معروف با همسرانشان روابط پیچیده و سخت نویسندگان معروف با همسرانشان تیپ رضاشاهی دختران و پسران در پاساژ شمال تهران +تصاویر تیپ رضاشاهی دختران و پسران در پاساژ شمال تهران +تصاویر عاقبت جنین هایی که پزشک گفته بود سقط شوند عاقبت جنین هایی که پزشک گفته بود سقط شوند تست جالب توالت برای ورود به مدرسه..! تست جالب توالت برای ورود به مدرسه..! چگونگی اندازه گیری حیوانات باغ وحش (عکس) چگونگی اندازه گیری حیوانات باغ وحش (عکس) این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست این مرد شجاع ترین ماربان دنیاست عکس معنی دار زیباترین دختر شایسته جهان +عکس عکس معنی دار زیباترین دختر شایسته جهان +عکس این هم یک نوع انسان عجیب حلزونی (عکس) این هم یک نوع انسان عجیب حلزونی (عکس) لبخند این ماهی جنجال برانگیز شد +عکس لبخند این ماهی جنجال برانگیز شد +عکس راحت شدن کار خانم ها در جارو زدن خانه (عکس) راحت شدن کار خانم ها در جارو زدن خانه (عکس) پسر بچه ای شبیه پینوکیو در کشور چین + عکس پسر بچه ای شبیه پینوکیو در کشور چین + عکس دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس دختر شایسته سابق آمریکا تن به عمل جراحی داد +عکس پوست آبی این مرد عجیب جهان را شگفت زده کرد + عکس پوست آبی این مرد عجیب جهان را شگفت زده کرد + عکس این دختر 17 ساله مجبور است از طریق قلبش تغذیه کند این دختر 17 ساله مجبور است از طریق قلبش تغذیه کند دختری که به مدرسه رفت و تحقیر شد +عکس دختری که به مدرسه رفت و تحقیر شد +عکس عجیب ترین سرقت در حضور قاضی دادگاه + عکس عجیب ترین سرقت در حضور قاضی دادگاه + عکس فعالیت دوباره مغز قفل شده یک زن پس از 30 سال + عکس فعالیت دوباره مغز قفل شده یک زن پس از 30 سال + عکس

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

مجموعه : مجله خبری روز

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند ، در 50 کیلومتری پایتخت در این دورانی که گفته می شود عصر مدرنیته و رو به صنعتی شدن است روستایی وجود دارد که ساکنان ان با مشکل توالت رفتن روبرو هستند.

 

انسان نگرانیهایش صد چندان می گردد که چگونه دولت به خود اجازه می دهد ساکنان این روستا از حداقل های زندگی محروم باشند.

به گزارش پارس ناز در فاصله 50 کیلومتری از پایتخت روستایی به نام”کرمه علی” Kurmaali وجود دارد که از 300 خانوار ساکن در این روستا تنها 30 خانواده دسترسی به توالت شخصی دارند و بقیه خانواده ها به زمینهای بی سرپناه اطراف منازل خود مراجعه می نمایند.کرمه علی در 50 کیلومتری دهلی واقع است.

 

شرایط وخیم اقتصادی و همچنین بی توجهی دولت باعث شده اهالی این روستا از داشتن کمترین امکانات بی بهره باشند.

 

خانم 38 ساله به نام کیلاش که صاحب سه تا دختر می باشد می گوید هر موقع به توالت می رویم به صورت گروهی حرکت می کنیم.وی می افزاید هیچ موقع دخترانم را تنها به اطراف نفرستاده ام.

 

بسیاری از ارازل و اوباش روستا در کمین می نشینند و مترصد فرصت جهت تجاوز به دختران می باشند.وی می افزاید در ماه گذشته یکی از دختران روستا به خاطر تنهایی رفتن مورد تجاوز قرار گرفت و سپس جنازه اش از درختی اویزان شد.

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

سونیو دختر 18 ساله خانم کایلاش می گوید:مستقیما به سمت توالت های بی سرپناه و به قولی روباز می رویم.از رفتن به اطراف خوداری می نماییم.هیچ موقع تنها نمی رویم.اگر به صورت اتفاقی پسری را ببینیم شروع به جیغ زدن می نماییم.

 

به گفته اهالی معمولا پسران هنگام صبح به توالت می روند و دختران و زنان مجبورند از استتار شب استفاده نموده و به صورت چند نفری مسافت زیاد دستشوی را طی نمایند.اما برخی از پسران شرور از تاریکی شب استفاده نموده و هنگامی که متوجه عدم همراهی فرد با دختری می شوند به سوی وی حمله ور می شوند.

 

به گزارش پارس ناز مینهای اطراف برای اشخاص شناخته شده است به گفته زنان این روستا بدبختی زمانی می رسد که علوفه و محصولات زمینهای اطراف درو شده و زمین عاری از پناهگاه می گردد و افراد مجبورند برای رسیدن به توپالت بعدی برخی مواقع فاصله نیم ساعته را تا رسیدن به محل مورد نظر طی نمایند.

 

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

 

مادر یکی از دختران  اهل اوتار پرادش که اخیرا فرزندش مورد حمله و تجاوز عده ای از اوباش قرار گرفته می گوید همیشه نگران همچنین روزی بودم.

 

همه شبها به اتفاق دخترم می رفتم اما ان شب نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دخترم تنهایی در شب به سمت زمینهای اطراف رفت و ان اتفاق ناگوار رخ داد.

 

داستانی بر سر زبانهای مردم روستاست.انها می گویند شبی یکی از دختران به تنهایی به زمینهای اطراف می رود و ناگهان با راننده کامیونی مواجه می گردد که از روبرو می رسد.کامیون متوقف می گردد و راننده پایین می اید و دختر برای نرفتن ابرویش شروع به فرار می نماید.

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

دختران و زنان روستا مجبورند 14 تا 15 ساعت از دستشویی رفتن خودداری نمایند.سونیو سال گذشته به خاطر خوداری بیش از حد خود دچار ناراحتی معده شد.خانم کیلاش می گوید دستشویی رفتن برای مردان ساعت و مکان خاصی ندارد.

 

انها ازادند در طول روز و حتی در داخل شهر به هر طریقی خود را تخلیه می نمایند اما انروز سونیو در طول روز احتیاج زیادی به توالت رفتن پیدا نمود.به اتفاق او از روستا رفتیم بیرون.به هر کجا می نگریستیم پناهگاهی دیده نمی شد

 

سه ساعت پای درختی نشسته بودیم تا موقعیت مناسب بوجود اید اما نشد.سرانجام دخترم دستشویی کردن را فراموش کرد و برگشتیم خانه.هر چند شرایط اقتصادی کومه علی نگران کننده است اما خانم کایلاش با مساعدت دولت اخیرا موفق به ساخت دستشویی در منزل شده است.

زنان و دختران این روستا با مشکل توالت رفتن روبرو هستند

 

 

منبع: دیلی خبر

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ