پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

مردی که بدنش با سم مار دشمنی ندارد (عکس) مردی که بدنش با سم مار دشمنی ندارد (عکس) همه زنان این روستا دو جنسه هستند همه زنان این روستا دو جنسه هستند چرا شاه قاجار زنان چاق را دوست داشت (عکس) چرا شاه قاجار زنان چاق را دوست داشت (عکس) موفقیت اتفاقی پیش نمی آید موفقیت اتفاقی پیش نمی آید لاک پشت به این عجیب غریبی دیده بودید؟ (عکس) لاک پشت به این عجیب غریبی دیده بودید؟ (عکس) جنجال دختر 13 ساله و دوست پسر 12 ساله اینترنتی اش جنجال دختر 13 ساله و دوست پسر 12 ساله اینترنتی اش اختراع جالب و بسیار خنده دار از نوع ژاپنی (عکس) اختراع جالب و بسیار خنده دار از نوع ژاپنی (عکس) تست هوش جالب اشکال تست هوش جالب اشکال زن زیبایی که خود را به پری دریایی تبدیل کرد زن زیبایی که خود را به پری دریایی تبدیل کرد این مرد باهوش ترین فرد دنیا است این مرد باهوش ترین فرد دنیا است نجات معجزه‌ آسای یک خانواده از صخره‌ های یخی نوادا نجات معجزه‌ آسای یک خانواده از صخره‌ های یخی نوادا ایا می دانید پولدارترین زن آسیا کیست؟ (عکس) ایا می دانید پولدارترین زن آسیا کیست؟ (عکس) این ستاره ها با طرفداران خودشان میانه خوبی ندارند این ستاره ها با طرفداران خودشان میانه خوبی ندارند چرا مجردی می‌تواند جادویی‌ترین و فوق‌العاده‌ترین دوران زندگی باشد؟ چرا مجردی می‌تواند جادویی‌ترین و فوق‌العاده‌ترین دوران زندگی باشد؟ parsnaz درس بزرگ یک سگ ولگرد برای انسان ها (عکس) تصاویر جالب از باغ وحش فوق پیشرفته در دانمارک تصاویر جالب از باغ وحش فوق پیشرفته در دانمارک کوتوله ها در شهر عجیب در ایران (عکس) کوتوله ها در شهر عجیب در ایران (عکس) اقدام این خانم کره ای برای زیبا شدن (عکس) اقدام این خانم کره ای برای زیبا شدن (عکس) قدرت باورنکردنی این زن با موهایش (عکس) قدرت باورنکردنی این زن با موهایش (عکس) عروسی های گروهی در کشورهای مختلف جهان عروسی های گروهی در کشورهای مختلف جهان

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد

 

ابی کینگسون و نامزدش جیسون کرتیس ، دغدغه زیادی برای جور کردن لباس عروسی ندارند.به گزارش پارس ناز زمانی که ابی کینگسون در سپتامبر گذشته نامزد کرد فوری تصمیمش را برای لباس عروسش گرفت !چرا که در 70 سال گذشته در میان زنان خانواده آنها رسم شده از لباس عروس جد مادربزرگشان در کلیسا استفاده کنند !  این لباس دو تکه یک میراث خانوادگی است که اولین بار توسط مری لوری وارن مادربزرگ مادربزرگ مادربزرگ وی در سال 1895 پوشیده شد

 

اگرچه دختران لوری علاقه‌ای به پوشیدن لباس مادرشان نداشتند، اما نوه دختری‌اش ۴۰ سال بعد لباس را از گنجه بیرون کشید و دوباره بر تن کرد. بعد از آن بود که مادر و خاله کینگستون‌ها این راه را ادامه دادند و سنت پوشیدن یک لباس هماهنگ را ادامه دادند.پس از او مادر خانواده کینگستون و خاله هایش آن را برای مراسم عروسی خود پوشیدند.

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

ابی کینگسون و نامزدش جیسون کرتیس

 

ابیگل نیز از وقتی دختر کوچکی بود از وجود این لباس اطلاع داشت با خود فکر کرد که شاید روزی او نیز آن را بپوشد.لسلی (مادر ابیگل) در حقیقت در سن 5 سالگی پس از دیدن این لباس بر تن خاله اش سیلر اوگدن ، چشمش آن را گرفت و فورا اعلام کرد که زیباترین لباسی است که تاکنون دیده و در نهایت برای عروسی خودش نیز همین لباس را انتخاب کرد.

 لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

مری لوری وارن ، اولین بار این لباس متعلق به او بوده است

بنابراین وقتی دخترش ابیگل اعلام کرد علاقمند به پوشیدن این لباس برای عروسی اش است، کاملا با این تصمیم موافقت کرد و از آنجا که آخرین بار دختر خاله لسلی، آخرین عروسی بود که لباس را به تن کرده بود، بنابراین با او تماس گرفتند تا لباس را برای آنها ارسال کند.

این لباس آخرین بار در سال 1991 پوشیده شده بود و آنها پس از دیدن آن مشاهده کردند که آستین های آن کاملا فاسد شده و پارچه پر از سوراخ است و ساتن سفید با گذر زمان به قهوه ای گراییده بود و همچنین برای ابیگل بسیار کوتاه بود.

 

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

پس از مری ، نوه اش جین وودرف این لباس را پوشید

گویا در طی ده ها سال ،تغییرات زیادی روی آن ایجاد کرده بودند تا قابل پوشیدن شود، به گزارش پارس ناز بنابراین ابیگل دیگر امیدی به پوشیدن لباس نداشت و تصور کرد دیگر نمی تواند این لباس را به تن کند.

 لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

نوه دیگر مری به نام ویرجینیا وودرف ، عروس سومی بود که این لباس را به تن کرد

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

عروس چهارم سارا سیلر

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

عروس پنجم لایرد مک کانل

 لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

لسلی وودرف، مادر عروس جدید ابیگل، ششمین عروسی بود که این لباس را برای عروسی خود انتخاب کرد.

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

عروس هفتم، ژانت کیارنس برای پوشاندن قسمت های آسیب دیده لباس، به آن تور اضافه کرد

 لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

جین اوگلدن عروس هشتم ، کسی است که لسلی در سن 5 سالگی پس از دیدن لباس بر تن او ، اعلام کرد آن زیباترین لباس دنیاست

 لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

عروس نهم ویرجینیا کیارنس

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس 

آن اوگلدن، عروس دهم، آخرین عروسی بود که در سال 1991 این لباس را به تن کرد.

 

این خانواده پس از مشاهده پوسیدگی آستینهای لباس و لکه های قهوه ای روی آن و سوراخهای رزی و درشت پارچه ی لباس ابتدا نا امید شده بودند!! به گزارش پارس ناز تصویر لباس رابه گزارش پارس ناز در زمانی که آستینهایش مانند لباس ژنده پوشان فقیر شده و پارچه اش آسیب دیده بود میبینید :

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

 این تصویر لباس قبل از تعمیرات است !!

 

وقتی یکی از دوستان مادر کینگستون از کهنه شدن شدید لباس باخبر شد به گزارش پارس ناز به خانم دبورا LoPresti یک طراح لباس برجسته اطلاع داد و به او گفت فرصت رفئو و تعمیر این لباس عروس و طراحی دوباره اش یک تجربه علی کاری با لباسی پرنعمت است!

 

LoPresti ،پس از صرف سه روز طاقت فرسا، و تلاش برای بازگرداندن لباس از قهوه ای به رنگ شامپاین، دوباره کاری آستین، متناسب کردن آن با بدن کینگستون و کار سیم کشی در اطراف دامن توانست لباس را مناسب استفاده برای مجلس عروسی ابی کند!آنها مجبور شدند دیگر آستین های آن را بردارند تا از آن برای بازسازی نقاط دیگر پارچه استفاده کنند.

 

LoPresti  طراح و خیاط لباس ،برای پیدا کردن نوع دقیق از charmeuse ابریشم برای استفاده از آستین جدید به نیویورک صفر کرد و پس از طی سه روز طاقت فرسا این لباس سورئال را آماده کرد

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

 (این لباس بعد از تغییرات است!)

ابی پس از پوشیدن لباس گفت:”در همان زمان، من احساس کردم مثل سیندرلا هستم!”آستینهای لباس در ابتدا شبیه لباسهای ژنده و بسیار کهنه فقیران شده بود اما بعد از این تغییرات احساس خیلی خوب و راحتی در این لباس دارم ! شبیه به احساس سیندرلا!!

 

ابی ماه آینده عروسی خود را برگزار میکند ، مادر او خواهد بود که تنها کسی است که پیش از او این لباس را پوشیده بود ! حتما در روز عروسی لحظات معنا دار و پر از احساسی در خانواده رقم خواهد خورد. آنها همچنین تصمیم دارند از حلقه مادر بزرگ استفاده کرده و تمام عکسهای عروسهای سابق در این لباس را در مراسم نمایش دهند .

لباس عروسی که 11 نسل را به خانه بخت فرستاد +عکس

ابیگل در کنار مادرش، عروس یازدهم که لباس 120 ساله را در مراسم عروسی خود پوشید.

 

همانطور که  کینگستون گفت: “ما قطعا مدل قفسه سینه توری آنرا حفظ کرده ایم ک و ما می خواهیم آن را به یک موزه اها کنیم “به این ترتیب ابیگل که اهل پنسیلوانیاست توانست یازدهمین عروسی باشد که این لباس عروس قدیمی را به تن می کند.ابیگل کینگستون عروس جدید، یازدهمین عروسی است که امسال این لباس با قدمت بیش از یک قرن را به تن کرد

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

زیباترین مدلهای لباس عروس 2016 

 

شیک ترین مدلهای لباس عروس 2016 

 

حقه یک داعشی برای فرار با لباس عروس + عکس

 

تصاویر و مشخصات لباس عروس 15 شاهزاده خانم زیبا در جهان

 

مدلهای جدید لباس مجلسی و لباس عروس کار شده

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ