پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

شجاعت زیاد و دیدنی دختری به نام اقیانوس (عکس) شجاعت زیاد و دیدنی دختری به نام اقیانوس (عکس) به نظرت بچه ناف تهرون کیه ؟ (طنز) به نظرت بچه ناف تهرون کیه ؟ (طنز) به تصویر کشیدن زندگی بسیار سخت زنان بادیه نشین به تصویر کشیدن زندگی بسیار سخت زنان بادیه نشین زنان مشهور راننده كه گوی سبقت را از مردان ربودند + عکس زنان مشهور راننده كه گوی سبقت را از مردان ربودند + عکس مسابقه جالب و مراسم دیدنی انتخاب زیباترین سگ ها + عکس مسابقه جالب و مراسم دیدنی انتخاب زیباترین سگ ها + عکس ابراز علاقه متفاوت خانم ها به سگ و شوهر (عکس) ابراز علاقه متفاوت خانم ها به سگ و شوهر (عکس) لباس شنا عجیب زنان چینی برای امنیت لباس شنا عجیب زنان چینی برای امنیت این خانم 37 ساله 12 فرزندش را باردار است + عکس این خانم 37 ساله 12 فرزندش را باردار است + عکس زن و شوهر های عجیب (عکس) زن و شوهر های عجیب (عکس) معجزه ای شگفت انگیز مرتبط با انگشتر معجزه ای شگفت انگیز مرتبط با انگشتر جنجال خیانت های متعدد خواننده جوان و زیبا (عکس) جنجال خیانت های متعدد خواننده جوان و زیبا (عکس) پدر این دختر ادعا می کند دخترش شفا می دهد + عکس پدر این دختر ادعا می کند دخترش شفا می دهد + عکس صحنه ناگهانی و شگفت انگیز در زمان عکس گرفتن در روز عروسی صحنه ناگهانی و شگفت انگیز در زمان عکس گرفتن در روز عروسی ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) اعتماد کردن به شوهر خود در حد مرگ! +عکس اعتماد کردن به شوهر خود در حد مرگ! +عکس افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکس کاهش وزن خیره کننده این خانم ایرلندی +عکس لامبورگینی که برای حمام یک ساعت ترافیک ایجاد کرد لامبورگینی که برای حمام یک ساعت ترافیک ایجاد کرد خارج کردن تومور 24 کیلویی عجیب از بدن زن  + عکس خارج کردن تومور 24 کیلویی عجیب از بدن زن + عکس مردی در جلسه خواستگاری گوش مادر عروس را خورد!! مردی در جلسه خواستگاری گوش مادر عروس را خورد!!

زن عشایر به دلیل آنتن ندادن گوشی هدف حمله خرس شد

زن عشایر به دلیل آنتن ندادن گوشی هدف حمله خرس شد

 عصر پنجشنبه 18 تیرماه شهربانو برای تماس با پدرش با شوهر خود از چادر خارج شدند و برای اینکه بتوانند به منطقه ای برسند که موبایل آنتن بدهد صخره ها را یکی پس از دیگری بالا رفتند و ناخواسته کمی از چادرها فاصله گرفتند، در همین لحظات که این زوج حواسشان به تلفن همراه بود ناگهان شوهر شهربانو صدای غرشی را از پشت سرش می شنود و وقتی برمی گردد خرس بزرگی را دیده و سریع پشت سنگ ها می پرد. شهربانو در آن زمان کمی از شوهرش فاصله داشته و وقتی متوجه شرایط می شود خرس به او نزدیک شده و او فرصت فرار پیدا نمی کند. شهربانو در آن لحظات تنها فکری که به ذهنش رسیده بود این بود که روی پا نشسته و دست ها را روی سرش نگه دارد.

 

آنتن ندادن موبایل، زن عشایری را در مسیر خرس قرار داد و وی را به کام سرنوشت دردناک فرو برد. این زن 30 ساله به نام شهربانو محمدی از طایفه عشایر فارسیمدان سرتنگ کوه دنا برای گرفتن یک تماس تلفنی ناخواسته پای در مسیر خرس وحشی قرار داد و مورد حمله قرار گرفت.

 

زن عشایر به دلیل آنتن ندادن گوشی هدف حمله خرس شد

 

شهربانو که در این حمله آسیب شدید دیده بود به علت تاریکی هوا و صعب العبور بودن راه 20 ساعتی در میان درد و خون در چادر عشایری نگهداری شد و پس از روشن شدن هوا با نخستین خودرو به مرکز بهداشت روستای پادنا و از آنجا به بیمارستان سمیرم منتقل شد.مصطفی سلطانی یکی از اقوام نزدیک شهربانو درباره حادثه به خبرنگار شوک گفت: خانه عموزاده من در کوه دنا و در منطقه ای بین استان اصفهان و شهرستان یاسوج قرار دارد.

 
این زوج ناخواسته در قلمروی خرس قرار گرفته بودند و حیوان خشمگین برای دور کردن به آنها حمله کرده بود.در این حمله خرس ابتدا دستان شهربانو را از کتف گرفته و سپس به یک گذرگاه 3-2 متری پرتابش می کند که در اثر این پرتاب شهربانو دچار شکستگی سر و آسیب دیدگی کمر شده است.این زن پس از این حادثه از هوش رفته و با درخواست کمک همسرش و یاری بستگان به چادر عشایری منتقل شده است.

 

سلطانی ادامه داد: این نخستین باری بود که ما شاهد چنین اتفاقی بودیم چون این مناطق بکر است و حیوانات وحشی زیادی دارد ولی تا به حال هرگز به انسان حمله نکرده و فقط با تخریب چادرها خساراتی را به عشایر زده بودند.شهربانو محمدی نیز که به دلیل درد و جراحات شدید چندان قادر به صحبت نبود در چند کلمه از حادثه این گونه گفت: من و شوهرم آن روز از چادر دور شده بودیم که خرس حمله کرد و دستم را گرفت. آنقدر درد شدید بود که من از هوش رفتم و وقتی به هوش آمدم در چادر بودم.آسیب دیدگی من خیلی شدید است و امیدوارم هر چه زودتر خوب شوم و به زندگی برگردم.

 

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک