پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

شغل عجیب داشتن روابط جنسی با کودکان در ژاپن

شغل عجیب داشتن روابط جنسی با کودکان در ژاپن

شغل عجیب داشتن روابط جنسی با کودکان در ژاپن پیاده روی با یک دختر دبیرستانی” در ژاپن؛ عنوانی که به نظر از تفریح و سرگرمی سخن می گوید، اما پشت آن کسب و کاری ممنوع و خشن، نهفته است.

 

ارتباط با دختران دبیرستانی

کمی از غروب آفتاب گذشته و محله “آکی هابارا Akihabara ” غلغله است. اینجا مرکز فروش وسایل الکترونیکی و کامپیوتر در شهر توکیو است و در سراسر دنیا به خاطر ابزارک های نویی که عرضه می کند شهرت دارد. چراغ های نئون چشمک زنان و فروشنده ها با صدای بلند رهگذران را دعوت به خرید اجناس می کنند. مردم در اطراف ایستگاه مترو مدام در حال آمد و رفت اند.

 

در آکی هابارا به موازات خیابان اصلی خرید، کوچه ای باریک به نام تسوکومو دوری وجود دارد. در این کوچه هم می توان انواع وسایل الکترونیکی را یافت. اما حدود ده سال است که در این کوچه چیز دیگری را نیز می توان خرید.

 

دخترانی جوان به فاصله چند متری از هم ایستاده اند و برگه هایی تبلیغی میان مردان مسن رهگذر پخش می کنند. از مردان دعوت می شود سری به “کافه” پشت خانه بزنند. بعضی از دختران اونیفورم های مدرسه با دامن هایی بسیار کوتاه بر تن دارند. همه چیز به نظر عادی و بی ضرر جلوه می کند.

 

اما این دختران سرویس کاملا خاصی را برای “کافه” عرضه می کنند که روی منوی رسمی نوشته نشده؛ و آن عبارت است از “پیاده روی با یک دختر دبیرستانی”.

 

مردها برای پیاده روی نیم ساعته با یک دختر در لباس مدرسه حدود پنج هزار ین می پردازند که معادل تقریبا ۳۷ یورو است. نیمی از این پول به “کافه” می رسد.

 

داشتن روابط جنسی با کودکان در ژاپن هم غیرقانونی است و برای فرد مجرم می تواند محکومیتی تا ۵ سال حبس یا جریمه نقدی کلانی را در پی داشته باشد.

 

عرضه کنندگان “پیاده روی با یک دختر دبیرستانی” خود را پشت ظاهر “کافه”، “سالن ماساژ” یا “استودیوی عکاسی” پنهان می کنند.

 

در ژاپن “پیاده روی با یک دختر دبیرستانی” را یک نوع مد یا یک شکل سرگرمی می دانند. جامعه آن را این طوری می بیند که دختری که در این عرصه کار می کند، بد است. پدر و مادرش بی عرضه هستند اما کسی که دختر را می خرد، تقصیری ندارد.

 

از این رو کسی نیست به این دختران کمک کند. دیر یا زود بسیاری از این دختران متوجه می شوند که تن به چه خطری داده اند.

 

بیشتر دخترها برای مردها مثل طعمه ای راحت می مانند. بعضی از آنها به لحاظ روحی صدمه دیده اند، برخی دیگر اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند، بعضی ها هم خودشان را زخمی می کنند یا سعی می کنند خودشان را بکشند.

 

هرچند که کسی اجازه ارتباط جنسی با این دختران را ندارد اما به مرور زمان بر شمار نوجوانانی که در دام صنعت سکس می افتند، مدام افزوده می شود. سن برخی از این نوجوانان حتی ۱۴ سال هم نیست. تنها در توکیو چند هزار دختر به این دام افتاده اند.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ