پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟ همسفر به این عجیبی و استخوانی دیده بودید؟ دیگر کودکانتان هم بچه دار می شوند حتی اگر پسر باشند دیگر کودکانتان هم بچه دار می شوند حتی اگر پسر باشند تصاویری از کتک کاری با بالش جهانی شد تصاویری از کتک کاری با بالش جهانی شد قد کوتاه ترین زن ایران را ببینید قد کوتاه ترین زن ایران را ببینید نتیجه گریم و آرایش هفت ساعته خانم هنرمند معروف + عکس نتیجه گریم و آرایش هفت ساعته خانم هنرمند معروف + عکس اعتیاد عجیب این دختر جوان به خوردن اسفنج و صابون + عکس اعتیاد عجیب این دختر جوان به خوردن اسفنج و صابون + عکس این مرد مغرور خودش را زیباترین مرد جهان می داند این مرد مغرور خودش را زیباترین مرد جهان می داند تولد نوزاد عجیب و غریب با سر نیمه  +عکس تولد نوزاد عجیب و غریب با سر نیمه +عکس کوچکترین نوزاد دنیا در آمریکای جنوبی!! + عکس کوچکترین نوزاد دنیا در آمریکای جنوبی!! + عکس parsnaz دختری عجیب در تسخیر شیاطین + عکس ازدواج مرد 100 سانتی متری با عشق آرزوهایش + عکس ازدواج مرد 100 سانتی متری با عشق آرزوهایش + عکس انتصاب وزیر زاد و ولد! انتصاب وزیر زاد و ولد! parsnaz اولین انسان 1000 ساله تا 20 سال دیگر متولد می شود..! مانکن زیبایی که هر غذایی می خورد و رژیم نمی گیرد +عکس مانکن زیبایی که هر غذایی می خورد و رژیم نمی گیرد +عکس شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس شب زفاف عروس و داماد لخت در میان جمع +عکس کلکسیون های عجیب و نادر (عکس) کلکسیون های عجیب و نادر (عکس) پیتزایی بر فراز آسمان (عکس) پیتزایی بر فراز آسمان (عکس) رکورد دستمزد زیباترین مانکن ها در سال 2016 رکورد دستمزد زیباترین مانکن ها در سال 2016 ورزش و تناسب اندام این زن در سن 90 سالگی! + عکس ورزش و تناسب اندام این زن در سن 90 سالگی! + عکس

این فرشته واقعی سربازان را نجات داد

این فرشته واقعی سربازان را نجات داد

یك ماه بعد از نبرد سنگین مانز در جنگ جهانی اول گزارشی در مجله ایونینگ نیوز لندن به چاپ رسید كه موجی از هیجان بر‌انگیخت و اظهار‌نظرهایی ضد‌و‌نقیص را باعث شد.
 
گزارش توسط روزنامه‌نویسی به نام آرتور ماچن حاكی از آن بود كه نیروی نظامی بریتانیا كه از نظر تعداد یك سوم نیروهای آلمانی بود توسط امداد آسمانی كه شامل یك فرشته (یا دسته‌ای از فرشتگان؛ روایات در این مورد متفاوت است) بود كه مابین آنها و قوای آلمانی ظاهر شد، سربازان آلمانی را دچار وحشت و مجبور به عقب‌نشینی كرد.
نبرد در 26 اوت 1914 صورت گرفت و هنگامی كه خبر آن در سپتامبر به چاپ رسید بسیاری از بازماندگان حادثه در فرانسه بودند. در ماه مه ‌سال بعد دختر یك روحانی در بریستول قسم نامه‌ای از یك افسر انگلیسی به چاپ رسانید كه نمی‌خواست نامش فاش شود.
 
افسر گفته بود آن هنگام كه افرادش در حال عقب‌نشینی از مانز بودند یك واحد سواره نظام آلمانی به سرعت به سوی آنها شتافت، او محلی راشناسایی كرد كه آنجا توقف كنند و بجنگند اما آلمانی‌ها زودتر به آنجا رسیدند. آنها یقین داشتند به قتل می‌رسند كه دیدند گروهی از فرشتگان مابین آنها و دشمن قرار گرفته‌اند. اسب‌های آلمانی وحشت‌زده به هر سو پراكنده شدند.
 
پارس ناز: كشیش نظامی كه بعدها اسقف ناحیه روچستر شد، از قول یك ژنرال و دو افسر همین مطلب را گزارش كرد. سرهنگ دوم هم گزارش كرد كه چگونه هنگام عقب‌نشینی افراد او 20 دقیقه توسط گروهی از فرشتگان همراهی شد. از جبهه آلمانی‌ها گزارش رسید كه سربازان از حمله به نقطه‌ای كه خطوط بریتانیا بسیار ضعیف بود خودداری كردند زیرا آنجا به ناگاه نیروی عظیمی گرد آمد. طبق گزارش‌های متفقین در آن ساعت در آن منطقه، حتی یك سرباز بریتانیایی هم نبود.
 
آنچه در همه گزارشات جلب توجه می‌كند این است: هیچكدام آنها مستقل نقل نشده بلكه توسط واسطه‌ای گزارش شده. در هر مورد افسری كه گزاش داده بود می‌خواست گمنام بماند، زیرا از آن می‌ترسید كه به خیالبافی متهم شود و مانعی در راه گرفتن ترفیع‌اش به حساب آید. سال‌ها بعد ماچن كه خود نویسنده داستان‌های ترسناك و مافوق طبیعی و عضو انجمن فوق‌الطبیعه بود اعتراف كرد كه مقاله‌ای كه نوشته از خیالات خود او سرچشمه گرفته است. اما مطلب پیچیده‌تر شد زیرا بسیاری از سربازان بازمانده جنگ با نوشتن نامه‌هایی گزارش كردند كه آنها شاهد چنین واقعه‌ای بوده‌اند.
 
آیا سربازانی كه از آن جبهه بازگشتند داستان را در مجله خوانده و آن را چنان جذاب یافته‌اند كه درصدد تایید آن بر‌آمدند یا آنكه توهم یا سراب باعث شده كه هم سربازان آلمانی و هم سربازان انگلیسی تصور كنند لشكری از فرشتگان میان آنها قرار گرفته است؟ توضیح ماجرا هرچه باشد برای انگلیسی‌ها معجزه‌ای به وقوع پیوسته بود. عده زیادی از آنها به رغم تلفات زیاد و زخمی‌های بی‌شمار از آن مهلكه جان سالم به در بردند.
 
 
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ