پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

4 رکورد باورنکردنی و جالب در کتاب گینس +عکس 4 رکورد باورنکردنی و جالب در کتاب گینس +عکس لباسی جالب برای جلوگیری از مزاحمت آقایان + عکس لباسی جالب برای جلوگیری از مزاحمت آقایان + عکس پرکارترین انسان جهان را بشناسید + عکس پرکارترین انسان جهان را بشناسید + عکس به دنیا آمدن نوزاد کوتاه قدترین زوج ایرانی (+عکس) به دنیا آمدن نوزاد کوتاه قدترین زوج ایرانی (+عکس) محمد آباد که در 41 سالگی صاحب آلت جنسی شد بکارتش را فروخت +عکس محمد آباد که در 41 سالگی صاحب آلت جنسی شد بکارتش را فروخت +عکس خرد کردن یک بطری شیشه ای روی سر دختر جوان + عکس خرد کردن یک بطری شیشه ای روی سر دختر جوان + عکس نوجوانانی که دنیا را تکان دادند (عکس) نوجوانانی که دنیا را تکان دادند (عکس) کشف حجاب به فرمان رضاخان + عکس کشف حجاب به فرمان رضاخان + عکس شهر های معروفی که پولدارترین افراد دنیا را دارند + عکس شهر های معروفی که پولدارترین افراد دنیا را دارند + عکس با دیدن این نوع ماساژ چشم شاخ در می آورید (عکس) با دیدن این نوع ماساژ چشم شاخ در می آورید (عکس) اولین پیوند موفقیت آمیز سر یک میمون انجام شد +عکس اولین پیوند موفقیت آمیز سر یک میمون انجام شد +عکس دختر زیبای جنگجوی کرد با کفش پاشنه بلند دختر زیبای جنگجوی کرد با کفش پاشنه بلند دلایل جالب برای خواب رفتن دست و پایمان دلایل جالب برای خواب رفتن دست و پایمان شو فشن دختران زیبای افغانی + عکس شو فشن دختران زیبای افغانی + عکس دم 20 سانتی نوجوان هندی در اتاق عمل قطع شد دم 20 سانتی نوجوان هندی در اتاق عمل قطع شد این مرد عجیب چینی شیشه لامپ می خورد + عکس این مرد عجیب چینی شیشه لامپ می خورد + عکس پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان به چه ترفند و روشی مدیر خود را مدیریت کنیم؟ به چه ترفند و روشی مدیر خود را مدیریت کنیم؟ خبر جنجالی فرود سه فضایی در ایستگاه های بین المللی خبر جنجالی فرود سه فضایی در ایستگاه های بین المللی parsnaz کارهای شگفت انگیز و جالب داریوش و کوروش بزرگ

تشکر از خدا به خاطر نداشتن اعضای بدن

تشکر از خدا به خاطر نداشتن اعضای بدن

من «نیک ووجیلسیک» هستم و در من در «ملبورن» استرالیا بدون دست و پا به دنیا آمدم. پزشکان هیچ پاسخ پزشکی در این رابطه نداشتند و تنها می گفتند ناقص هستم ؛چیزی که شما حتی نمی توانید تصور کنید! من با مشکلات بسیاری رو به رو شدم. خدا را شاکرم به خاطر لطفی که به من کرد و توانسم با قلب های زیادی در تماس باشم.

پدر و مادرم مسیحی بودند. وقتی بدون دست و پا به دنیا آمدم آنها به شدت شوکه شدند. شاید این یک آزمایش الهی بود!

 

خانواده ام خیال می کردند زمان زیادی زنده نخواهم ماند اما آزمایش های پزشکی ، چیز دیگری نشان داد؛ من از لحاظ جسمی و روانی کاملا سالم بودم اما بدون دست و پا.آنها نگران آینده ام بودند اما با توکل به خدا و درک این موضوع توانستند به خوبی مرا بزرگ کنند و حتی به مدرسه بفرستند.
 
یک خواهر و برادر دارم که هر دو سالم بودند؛ آنها مانند دیگر کودکان به این سو آن سو می پریدند و من تنها به آنها نگاه می کردم. بر اساس قانون استرالیا به خاطر معلولیت جسمی نمی توانستم به مدرسه معمولی بروم اما مادرم با قانون جنگید.سرانجام با بچه های عادی همراه شدم و به مدرسه رفتم.
 
من می خواستم مانند دیگران زندگی کنم اما این فقط در سال های نخستین تحصیلم بود.همکلاسی هایم به خاطر نداشتن دست و پا اذیتم می کردند و دیگر بریده بودم اما با کمک و حمایت خانواده ام توانستم بر مشکلات پیروز شوم.
 
با وجود اینکه می دانستم با دیگران فرق دارم اما وقتی کنارشان بودم تصور می کردم همانند آنها هستم. زمانی که با مشکلی رو به رو می شدم تصمیم می گرفتم که دیگر به مدرسه نروم. پدر و مادرم اما تشویقم می کردند که مشکلات را نادیده بگیرم و با بچه های همسن و سالم دوست شوم.
 
همکلاسی هایم خیلی زود فهمیدند تنها مشکل من نداشتن دست و پایم است و بعد بامن دوست شدند.
معنای عشق و دوست داشتن را از همان کودکی فهمیدم.
 
در کنار جدال های درونی ام ، آزار و اذیت دیگران را هم تحمل می کردم و ایمان به خدا به من کمک کرد تا بر چالش های زندگی غلبه کنم و به شکوفایی برسم. نخستین درسی که در زندگی آموختم این بود: «برای گرفتن چیزی از کسی کمک نخواهم.»
 
می گویند خدا به کسانی که دوست دارند بهترینها پاداش ها را می دهد. این جمله همیشه در قلبم نواخته می شود و امیدی دوباره به من می دهد. دیگر شکایتی ندارم چون می دانم که تا مصلحت خدا نباشد هیچ اتفاقی در زندگی نخواهد افتاد.
 
پس از خواندن آیه ای در کتاب انجیل ، زندگی ام به کلی عوض شد:« مردی کور به دنیا آمد تا معجزه خدا با او آشکار و بینا شود.» بدین ترتیب اعتقاد پیدا کردم که خداوند روزی مرا هم شفا خواهد داد و اگر او مصلحت بداند خواسته ام را اجابت می کند.
 
الان 22 ساله هستم و در یک شرکت حسابداری و نقشه کشی ،کار می کنم. سرشار از انگیزه و عاشق این هستم که در جمع مردم ، داستان زندگی ام را بگویم تا کسانی که با مشکلات بزرگی رو به رو هستند امیدوار شوند و همیشه به خدا توکل کنند.
 
تلاش خود را می کنم تا خداوند آنچه را از من می خواهد به خوبی انجام دهم.
من هدف های بزرگی در زندگی دارم و دلم می خواهد تا 25 سالگی شرکت مستقلی داشته باشم تا با سرمایه گذاری دولتی ، خودروی ویژه ای بسازم و بتوانم راحت سوار آن شوم. می خواهم کتابی درباره آرزوها و داستان زندگی خودم بنویسم و نام آن را «بی دست و پا اما بدون نگرانی» بگذارم.
 
این را بدانید اگر آرزویی برای به دست آوردن کسی یا چیزی دارید اگر خداوند مقرر کرده باشد ؛ وقتی که حتی فکرش را هم نمی کنید به دست خواهید آورد. ما انسانها با دیدن محدودیت در خودمان خدا را محدود می کنیم در حالی که «قدرت مطلق» است و بر انجام تمامی کارها توانا.
 
ما اگر بخواهیم کاری را برای خداوند انجام دهیم باید به خداوند تکیه کنیم و بدانیم که بدون توکل و یاری خواستن از او ، آب از آب تکان نمی خورد.حالا شماه م با من زمزمه کنید: «خدایا ، بیماران را به حرمت دل های پاک و بی ریا ، شفا ده.»
 
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ