پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

مادر بزرگ 72 ساله به فضا می رود!!+عکس مادر بزرگ 72 ساله به فضا می رود!!+عکس عکســی که فـیسبوک آن را حـذف کرد!! عکســی که فـیسبوک آن را حـذف کرد!! دریایی که انسان ها را دید و گرسنه شد (عکس) دریایی که انسان ها را دید و گرسنه شد (عکس) افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! زبانی به درازی کف دست (عکس) زبانی به درازی کف دست (عکس) اقدام زیبای پسر آمریکایی برای نجات دوستش از مرگ (عکس) اقدام زیبای پسر آمریکایی برای نجات دوستش از مرگ (عکس) این خانم 39 ساله کوتاهترین مادر در دنیا است + عکس این خانم 39 ساله کوتاهترین مادر در دنیا است + عکس این دختر زیبا بر اثر فشار عصبی می میرد (عکس) این دختر زیبا بر اثر فشار عصبی می میرد (عکس) تغییر چهره ناگهانی مرد 30 ساله به پیرمرد هشتاد ساله + عکس تغییر چهره ناگهانی مرد 30 ساله به پیرمرد هشتاد ساله + عکس این مرد با 380 کیلو وزن چاق ترین انسان دنیا است + عکس این مرد با 380 کیلو وزن چاق ترین انسان دنیا است + عکس توهین به سگ پادشاه 37 سال حبس در پی داشت توهین به سگ پادشاه 37 سال حبس در پی داشت چطور در کسب‌ و‌ کار  خود خلاقیت داشته باشیم؟ چطور در کسب‌ و‌ کار خود خلاقیت داشته باشیم؟ اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا (عکس) اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا (عکس) عروسی که 62 سال از همسرش کوچک تر است..! عروسی که 62 سال از همسرش کوچک تر است..! مصاحبه ای جالب با پیرترین مدلینگ دنیا مصاحبه ای جالب با پیرترین مدلینگ دنیا آیا باورتان می شود که این ها مادر و دختر هستند؟ (+عکس) آیا باورتان می شود که این ها مادر و دختر هستند؟ (+عکس) این زن چینی همه چیز را می خورد +عکس این زن چینی همه چیز را می خورد +عکس نحوه تولید پیامک عید نوروز در مدت چند دقیقه! نحوه تولید پیامک عید نوروز در مدت چند دقیقه! هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس این خانم ریش دار بعد از 33 سال پسر خود را پیدا کرد (عکس) این خانم ریش دار بعد از 33 سال پسر خود را پیدا کرد (عکس)

استفاده ستاره دریایی برای درمان سکته مغزی

استفاده ستاره دریایی برای درمان سکته مغزی

استفاده ستاره دریایی برای درمان سکته مغزی ، تحقیقات جدید نشان می دهد که مواد موجود در بدن ستاره ی دریایی می تواند به درمان سکته ی مغزی کمک کند.

 

نتایج یک مطالعه که به تازگی انجام شده است نشان می دهد که ستاره های دریایی به درمان بیماری های خطرناک از جمله سکته مغزی کمک می کنند.

 

محققان انستیتو اقیانوس آرام آکادمی علوم روسیه با انجام این تحقیق متوجه شدند که مواد بیولوژیکی موجود در بدن ستاره های دریایی به پیشگیری و درمان سکته مغزی در انسان ها کمک می کند.

 

محققان گفتند که مواد موجود در بدن این موجودات دریایی نه تنها موجب تقویت فرآیندهای عصبی می شود بلکه از سلول های عصبی در برابر کمبود اکسیژن و تغذیه ناکافی حفاظت می کند و به این ترتیب از مرگ سلول های مغز و در نتیجه بروز سکته مغزی جلوگیری می شود.

 

براساس نتایج این تحقیق محققان می توانند از موادی که از ستاره های دریایی به دست می آورند برای ساخت دارو های جدید به منظور پیشگیری و درمان سکته مغزی استفاده کنند.

 

ستاره های دریایی تنها موجودات ساکن اعماق آبها نیستند که خواص زیادی دارند و می توانند در پیشگیری از بیماری های خطرناک به انسان کمک کنند.

 

پروفسور ˈآندری آدریانفˈ مدیر انستیتو بیولوژی دریا وابسته به بخش خاور دور آکادمی علوم روسیه ماه اکتبر در این مورد گفت : دانشمندان در سفرهای علمی بیش از 300 نوع جدید از موجودات ساکن آبهای عمیق را در دریای ژاپن کشف کردند که دارای مواد بیولوژیکی هستند و می توان با استفاده از آنها داروهای جدید ساخت.

 

بیشتر مواد بیولوژیکی موجود در بدن این حیوانات خاصیت ضد سرطان دارد و خواص دارویی آنها از مواد موجود در بدن موجودات ساکن آبهای کم عمق بیشتر است.

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ