پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

اهلی شدن بزرگترین و خطرناک ترین حشره دنیا + عکس اهلی شدن بزرگترین و خطرناک ترین حشره دنیا + عکس از بدن این خانم به جای مو ناخن میروید؟ از بدن این خانم به جای مو ناخن میروید؟ آشنا شدن با تکنیک جالب عکاسی سیلوئت آشنا شدن با تکنیک جالب عکاسی سیلوئت ثبت رکورد جدید گینس در نمایشگاه غول پیکرترین سبزیجات دنیا ثبت رکورد جدید گینس در نمایشگاه غول پیکرترین سبزیجات دنیا راز طعم بستنی و شخصیت شما؟ راز طعم بستنی و شخصیت شما؟ تصاویری از یک زن بند باز دیوانه و عاشق هیجان تصاویری از یک زن بند باز دیوانه و عاشق هیجان بستع بندی های خلاقانه بستع بندی های خلاقانه بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! +عکس هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! +عکس اقدام عجیب ، دعا و نیایش برای الهه دریا + عکس اقدام عجیب ، دعا و نیایش برای الهه دریا + عکس ترمیم جمجمه یک مرد چینی با استفاده از فناوری سه بعدی ترمیم جمجمه یک مرد چینی با استفاده از فناوری سه بعدی نوجوان آمریکایی و افزایش قد بی وقفه او +عکس نوجوان آمریکایی و افزایش قد بی وقفه او +عکس این دختر در عرض 4 ساعت مدام پوست می اندازد این دختر در عرض 4 ساعت مدام پوست می اندازد ستاره ایده آل تلویزیونی انتخاب شد (عکس) ستاره ایده آل تلویزیونی انتخاب شد (عکس) مروری اجتماعی بر انواع فقرهای موجود در جامعه مروری اجتماعی بر انواع فقرهای موجود در جامعه دختر 6 ماهه ای که مردم جهان را مبهوت خود کرده + تصاویر دختر 6 ماهه ای که مردم جهان را مبهوت خود کرده + تصاویر عکس های زیباترین‌ ها در جهان عکس های زیباترین‌ ها در جهان تبلیغات تبادل همسر برای رهایی از زندگی یکنواخت!! تبلیغات تبادل همسر برای رهایی از زندگی یکنواخت!! عاقبت جنین هایی که پزشک گفته بود سقط شوند عاقبت جنین هایی که پزشک گفته بود سقط شوند این مرد ادعا می کند پسر مایکل جکسون است (عکس) این مرد ادعا می کند پسر مایکل جکسون است (عکس)

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان ، پسر هشت ساله ای که دوستانش نام “آرواره” روی او گذاشته اند، از شرایط نادری تحت عنوان “دندان کوسه ای” رنج می برد که در طی این شرایط او یک ردیف دندان دیگر درآورده است.

 

به گزارش پارس ناز زاک براون اهل یورک شایر به دلیل آنکه دندان های شیری او نیوفتاده و دندانهای دائمی او نیز از لثه هایش رشد کرده است باید وقت بیشتری برای دو دست دندان خود بگذارد و آنها را مسواک کرده و به طور مرتب به دندان پزشک مراجعه کند.

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان

شرایط زاک به این دلیل است که دندان های شیری او در زمان معین نیوفتاده و دندان های دائمی او در زمان موعد شروع به رشد کرده است. گرچه هفته گذشته اولین دندان شیری او افتاد و می تواند جای امیدواری باشد که این نشانه ای برای شروع نرمال شدن دندان های زاک باشد.

 

مادرش کلر 38 ساله وقتی کودکش اولین دندان اضافی را درآورد، به گزارش پارس ناز نسبت به وضعیت نرمال او مظنون شد و در این باره می گوید: “به نظر خیلی عجیب می رسید، دندان های دائمی او یکی یکی درمی آمدند ولی دندان های شیری او هنوز وجود داشت.”

 

 چیزی که واقعا در دهان زاک اتفاق افتاده این است که اغلب دندان های دائمی به دندان های شیری فشار می آورند و باعث لق شدن آن می شود ولی در مورد زاک ، آنها از نقطه ی دیگری از لثه شروع به رشد کرده اند.

 

 اولین دندان دائمی زاک حدود یک سال پیش رشد کرد و بقیه دندان ها نیز کمی پس از آن درآمدند. 

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان

عکس های دیدنی از پسر آرواره ای با دو دست دندان

 

 

منبع: نیک صالحی

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ