پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زندگی زیبای یک  مرد معلول بدون دست و پا (عکس) زندگی زیبای یک مرد معلول بدون دست و پا (عکس) مراسم ازدواج دو جوان در قله سبلان!! + عکس مراسم ازدواج دو جوان در قله سبلان!! + عکس روش جدید و جالب اخاذی از دخترروش جدید و جالب اخاذی از دخترها! روش جدید و جالب اخاذی از دخترروش جدید و جالب اخاذی از دخترها! بی سابقه ترین زایمان کوسه در ساحل (عکس) بی سابقه ترین زایمان کوسه در ساحل (عکس) زن زیبای بدون دست بهترین خلبان زن آمریکا زن زیبای بدون دست بهترین خلبان زن آمریکا کار خلاقانه و ابتکاری این مرد برای بیماران قلبی کار خلاقانه و ابتکاری این مرد برای بیماران قلبی بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان با حلقه جنسی +عکس بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان با حلقه جنسی +عکس دوست دارید زشت ترین حیوان دنیا را ببنید؟ (عکس) دوست دارید زشت ترین حیوان دنیا را ببنید؟ (عکس) ازدواج و بچه دار شدن یک خواهر و برادر با هم!! + عکس ازدواج و بچه دار شدن یک خواهر و برادر با هم!! + عکس عجیب ترین طراحی یک حلقه ازدواج با پوست انسان (عکس) عجیب ترین طراحی یک حلقه ازدواج با پوست انسان (عکس) این مرد به خانم مورد علاقه اش توالت هدیه داد (عکس) این مرد به خانم مورد علاقه اش توالت هدیه داد (عکس) تغییر جالب این زن و شوهر پس از لاغر شدن (عکس) تغییر جالب این زن و شوهر پس از لاغر شدن (عکس) اندام شگفت انگیز نرم ترین زن دنیا + عکس اندام شگفت انگیز نرم ترین زن دنیا + عکس دختر زیبای با حجاب در دانشگاه نظامی امریکا دختر زیبای با حجاب در دانشگاه نظامی امریکا ایده جالب داماد خلاق برای خواستگاری از نوع ماشین کاری ایده جالب داماد خلاق برای خواستگاری از نوع ماشین کاری دختر 22 ساله ای که با چاقو در گردنش باز هم زنده ماند دختر 22 ساله ای که با چاقو در گردنش باز هم زنده ماند کشف یک راز جدید از مرد یخی ..(+عکس) کشف یک راز جدید از مرد یخی ..(+عکس) استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد استقبال و احترام این مدیر مدرسه در رسانه ها غوغا به پا کرد اتفاقی عجیب و نادر در مزرعه یک مرد انگلیسی! + عکس اتفاقی عجیب و نادر در مزرعه یک مرد انگلیسی! + عکس شوهر عاشق برای همسر نابینایش چه می کند؟ شوهر عاشق برای همسر نابینایش چه می کند؟

خبر جنجالی متلاشی شدن شبکه مبتذل ماهواره ای

مجموعه : مجله خبری روز

خبر جنجالی متلاشی شدن شبکه مبتذل ماهواره ای

خبر جنجالی متلاشی شدن شبکه مبتذل ماهواره ای ،  يکي از خوانندگان مشهور که داراي آلبوم هاي معروفي در فضاهاي مجازي است، پس از راه اندازي شبکه زيرزميني توليد شوهاي مبتذل براي تلويزيون هاي ماهواره اي، با هوشياري مقام قضايي و پليس اطلاعات و امنيت عمومي خراسان رضوي در حالي به دام افتاد که تلاش نيروهاي انتظامي براي دستگيري ديگر عوامل مرتبط با اين شبکه در تهران و مشهد ادامه دارد.

 

، ماجراي فعاليت هاي زيرزميني اعضاي اين شبکه در مشهد، زماني لو رفت که قاضي ويژه مبارزه با جرايم رايانه اي در حال رصد فضاهاي مجازي به کليپي از يک خواننده معروف برخورد کرد که در تصاوير مبتذل آن، چند دختر جوان ايراني نيز ديده مي شدند.

 

با توجه به تصاوير پشت صحنه منطقه فيلم برداري شده، اين احتمال قوت گرفت که شوي مبتذل به صورت زيرزميني و در ايران تهيه شده است؛ بنابراين به دستور «قاضي محمد رضازاده» گروهي از ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي، بررسي دقيق اين ماجرا را در دستور کار قرار دادند.

 

همزمان با رصدهاي اطلاعاتي، ماموران انتظامي به سرنخ هايي دست يافتند که نشان مي داد برخي از شوهاي مبتذل تلويزيوني که در شبکه هاي ماهواره اي معاند نظام نيز به نمايش گذاشته مي شود توسط يکي از خوانندگان معروف، در مشهد توليد شده است.

 

با به دست آمدن اطلاعات تکميلي در اين باره، مأموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي خراسان رضوي با نظارت مستقيم مقام قضايي، عمليات شناسايي اعضاي اين شبکه را آغاز کردند.

 

فعاليت هاي غيرمحسوس در مناطقي که احتمال فيلم برداري صحنه هاي مبتذل وجود داشت بيانگر آن بود که صحنه هاي مذکور در يکي از باغ هاي مشهد فيلم برداري شده است و جوان ۲۶ ساله اي به نام «ش» نيز آوازخواني شوهاي تلويزيوني را برعهده دارد.

 

اين گزارش حاکي است: ماموران انتظامي در ادامه تحقيقات خود، در يک عمليات غافلگيرانه که با صدور دستورات ويژه اي از سوي قاضي شعبه ۸۲۵ مجتمع قضايي شهيد قدوسي مشهد همراه بود موفق شدند عامل اصلي اين شبکه و خواننده معروفي که آلبومي به نام «ف» را نيز در کارنامه خود دارد، در مشهد شناسايي و دستگير کنند.

 

با اعترافات اين خواننده که شوهاي مذکور به صورت زيرزميني تهيه شده است ديگر عواملي که در توليد آثار مبتذل نقش داشتند نيز تحت تعقيب قرار گرفتند. اين در حالي است که برخي از دختراني که در تصاوير مبتذل ديده مي شوند نيز شناسايي شده اند و احضار آن ها به دادسراي مشهد ادامه دارد.

 

بنابراين گزارش، در ادامه رسيدگي به پرونده «شوهاي مبتذل تلويزيون هاي ماهواره اي» همچنين مشخص شد که برخي از اين فيلم ها در يکي از باغ هاي اطراف تهران تصويربرداري شده است و افراد ديگري نيز در تدوين شوهاي مذکور نقش داشته اند که دستور دستگيري آنان از سوي «قاضي رضازاده» با هماهنگي پليس تهران صادر شده است.

 

بررسي هاي بيشتر در تاريکخانه اين پرونده حساس، ماموران را به سوي بروشورها و تابلوهاي تبليغاتي کشاند که در ادامه تحقيقات پرونده از مخفيگاه اعضاي اين شبکه کشف شد. پيدا شدن لوازم مذکور حاکي از آن است که افراد مذکور همزمان با توليد شوهاي مبتذل به امور تبليغي در تصاوير تهيه شده مي پرداختند که اين موضوع نيز توسط مقام قضايي در حال بررسي است.

 

ادامه بررسي ها مشخص کرد، برخي اطرافيان و نزديکان خواننده معروف نيز در تهيه و توليد شوهاي تلويزيوني نقش داشتند که تحقيقات در اين باره ادامه دارد.

 

 

 

منبع: خراسان

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ