پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

میهمانداران یک خط هوایی به لباس های زننده خود اعتراض کردند

مجموعه : مجله خبری روز

میهمانداران یک خط هوایی به لباس های زننده خود اعتراض کردند

میهمانداران یک خط هوایی به لباس های زننده خود اعتراض کردند بسیاری از شرکت های هواپیمایی به میهمانداران خانم خود توصیه می نمایند از یونیفرم هایی استفاده نمایند که متناسب با شان شرکت باشد.شرکتهای هواپیمایی مهمانداران خود را موظف می نمایند از لباسهای متحدالشکل و رنگهای جذاب استفاده نمایند.درست و حسابی به سر و وضع خود برسند.

 

حال اینکه ممکن است این همه آرایش و پیرایش و لباسهای بسیار تنگ و زننده چه تاثیرات منفی روی افراد داشته باشد برایشان اصلا مهم نیست.اتحادیه مهمانداران شرکت هواپیمایی  Cathay Pacific Airways Flight نسبت به این نوع پوشش همکاران خود هشدار داده است و از مسولین این شرکت درخواست نموده است به خاطر جلوگیری از آزار و اذیت های جنسی نسبت به تغییر شکل یونیفرم مهمانداران اقدام نمایند.

 

 

جولیان یائو مسول اتحادیه می گوید مهمانداران از اینکه لباسهای بسیار تنگ مجبورند در حین کار بپوشند خیلی ناراحتند. چنین پوششهایی باعث آزار و اذیت انها توسط افراد می گردد. او می افزاید بسیاری از مهمانداران از  سال 2011 که چنین یونیفرمی به انها پیشنهاد شده بسیار ناراحتند.آنها می گویند در حین کار با مشکلات زیادی روبرو می شوند. وی می گوید یونیفرم نماد شرکت است.

 

باید کارکنان در داخل ان احساس راحتی و اطمینان نمایند. بانوان می خواهند بلوز بلندتر و دامن گشادتر داشته باشند.بر اساس تحقیقی که توسط مرکز فرصتهای شغلی برابر انجام گردید تعداد 27 درصد از مهمانداران اظهار نمودند در طی 12 ماه گذشته مورد سو رفتارهای مسافران هواپیما قرار گرفته اند.

 

میهمانداران یک خط هوایی به لباس های زننده خود اعتراض کردند

 

بر اساس این تحقیق 86 درصد سو رفتارها متوجه زنان مهماندار بوده است.شرکت هواپیمایی کثی به روزنامه چنی مورنینگ پست گفت چنانچه مهمانداران نسبت به پوشش خود مشکلی دارند می توانند آنرا تغییر دهند. این شرکت هیچ گونه رفتار زننده را نسبت به مهمانداران خود بر نمی تابد.

 

 

منبع:دیلی خبر

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ