پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

تصاویر وحشتناک از لحظه غرق شدن لنج تجاری در بندر سیریک

تصاویر وحشتناک از لحظه غرق شدن لنج تجاری در بندر سیریک

به گزارش پارس ناز : یک فروند لنج تجاری که از بندر دبی عازم بندر سیریک در استان هرمزگان بود بعدازظهر امروز در ۲ مایلی اسکله زیارت این بندر دچار حادثه و غرق شد.
 

 مروز ۲۱ تیرماه سه فروند لنج در محدود بندرسیریک دچار حادثه طوفان‌زدگی شدند که در این حوادث یکی از این لنج‌ها در دریا غرق و خسارتی بالغ بر دو میلیارد تومان به مالکان شناور تجاری، ملوانان و مردم این شهرستان وارد شد.

 

براساس اطلاعات به‌دست آمده از بندرسیریک این حادثه در پی وقوع توفان رخ داده‌است. تاکنون تلفات جانی از این حادثه گزارش نشده‌است زیرا لنج‌های عبوری در نزدیکی این حادثه به کمک قربانیان رفته‌اند اما اجناس و بار این لنج غرق شده‌است.

 

«مصطفی طاهرزاده» عضو شورایعالی استان‌های کشور و عضو شورای شهر سیریک دراین‌باره به کلیدملی گفت: امروز ۲۱ تیرماه سه فروند لنج در محدود بندرسیریک دچار حادثه طوفان‌زدگی شدند که در این حوادث یکی از این لنج‌ها در دریا غرق و خسارتی بالغ بر دو میلیارد تومان به مالکان شناور تجاری، ملوانان و مردم این شهرستان وارد شد.
وی همچنین درباره وقوع چنین حوادثی در بنادر جنوبی کشور تأکید کرد: نبود هواشناسی دقیق، نبود سیستم هشدار دهنده جوی رادیویی،نبود گارد ساحلی و نجات غریق عمده خطراتی است که لنج‌داران و ملوانان جنوب کشور را تهدید می‌کند.

 

طاهرزاده با اشاره به حوادث مشابهی در بنادر استان‌های ۴ گانه جنوب کشور افزود: در استان بوشهر و خوزستان و حتی کشورهای بحرین، قطر و امارات متحده عربی هرسه – چهار ساعت یکبار وضعیت هوا را ازطریق بیسیم اعلام عمومی می‌کنند. جالب اینجاست که کشور بحرین پیام‌های هشدار را به زبان فارسی در بیسیم اعلام می‌کنند.

 

این عضو شورایعالی استان‌ها همچنین تأکید کرد: بندرسیریک فاقد ایستگاه هواشناسی و اعلام رادیویی و بیسیمی وضعیت جوی است و از سوی دیگر هیچگونه تیم نجات‌غریقی ندارد و در مواقع بروز حادثه باید از بندرعباس تقاضای کمک شود.

 

تصاویر وحشتناک از لحظه غرق شدن لنج تجاری در بندر سیریک

تصاویر وحشتناک از لحظه غرق شدن لنج تجاری در بندر سیریک

 

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ