پارس ناز پورتال

عضویت در گروه
عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مروری بر گذشته

جالب و عجیب ترین حمام های دنیا (عکس) جالب و عجیب ترین حمام های دنیا (عکس) مجسمه های بی نظیر و عجیب و غریب (عکس) مجسمه های بی نظیر و عجیب و غریب (عکس) عجیب و غریب ترین غذا ها در مکزیک (عکس) عجیب و غریب ترین غذا ها در مکزیک (عکس) مردی با مدل های عجیب و غریب ریش و سیبیل (عکس) مردی با مدل های عجیب و غریب ریش و سیبیل (عکس) عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس عکس های جنجالی از ورژن جدید رکوردهای گینس عکس های جالب از رکوردهای گینس عکس های جالب از رکوردهای گینس بی سابقه ترین و عجیب‌ ترین پیوند عضو در جهان (عکس) بی سابقه ترین و عجیب‌ ترین پیوند عضو در جهان (عکس) تجربه های عجیب و غریب و دیوانه کننده (عکس) تجربه های عجیب و غریب و دیوانه کننده (عکس) سایه های چشم عجیب و غریب اما خلاقانه (عکس) سایه های چشم عجیب و غریب اما خلاقانه (عکس) ناراحت کننده ترین و عجیب ترین بیماری های قرن  (عکس) ناراحت کننده ترین و عجیب ترین بیماری های قرن (عکس) روش های عجیب غریب کشیدن دندان (عکس) روش های عجیب غریب کشیدن دندان (عکس) عجیب ترین زنان جهان (عکس) عجیب ترین زنان جهان (عکس) عکس های دیدنی از کارهای عجیب و غریب مردم هند عکس های دیدنی از کارهای عجیب و غریب مردم هند عکس هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیا عکس هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیا عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین عکس هایی از عجیب‌ ترین موجودات جهان در سال 2012 عکس هایی از عجیب‌ ترین موجودات جهان در سال 2012 این مرد عجیب ترین پوست جهان را دارد + عکس این مرد عجیب ترین پوست جهان را دارد + عکس این دختر 19 ساله عجیب ترین اندام جهان را دارد + عکس این دختر 19 ساله عجیب ترین اندام جهان را دارد + عکس عکس هایی از دختری که عجیب ترین چهره جهان را دارد عکس هایی از دختری که عجیب ترین چهره جهان را دارد این دختر 19 ساله عجیب پا گنده ترین دختر جهان شد +عکس این دختر 19 ساله عجیب پا گنده ترین دختر جهان شد +عکس

عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین

عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین

این رستوران عجیب تخم مرغی که نام اصلی آن “لذت” است، در چین واقع شده و مساحت آن 600 متر مربع می باشد.به گزارش پارس ناز در داخل رستوران اتاقکهایی به شکل تخم مرغ وجود داشته که افراد برای صرف غذای خود به داخل آنها رفته و درب را نیز می توانند ببندند. این رستوران رسما از تاریخ 1 می 2012 آغاز به کار کرده است.
 
 
 
مشتریان این رستوران برای سفارش و صرف غذایشان بر روی صندلی هایی به شکل توالت فرنگی می نشینند! این رستوران نیز در شنزن چین واقع شده است.
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین
 
این رستوران جالب در بوئنس آیرس آرژانتین واقع شده و در این رستوران مجسمه ای از رئیس جمهور سابق آرژانتین وجود دارد که افراد می توانند با آن عکس بگیرند. نام اصلی این رستوران “یک قهوه با پرون” است.
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین
 
گارسونهای این رستوران عجیب با پوشیدن یونیفرم هایی به شکل فرم مدرسه، تداعی گر درس و مدرسه و معلم و دانش آموزند! این رستوران در توکیو ژاپن واقع شده است
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین
 
به گزارش پارس ناز پیشخدمت این رستوران با پوشیدن لباس پرستاری در حال ریختن قطره ای مثل ویتامین در ظرف غذای مشتریانش است. این رستوران در تایپه واقع شده است.
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین

پیشخدمت این رستوران خود را به شکل بازیگر رومانیایی Petrica Moraru در نقش خون آشام در آورده و به طاهر برای آنان خون سرو می کند. نام این رستوران دراکولا بوده و در بخارست واقع است.
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین

رستوران “لانه گنجشک” در تفریحگاه “سونیفا کری” در کشور تایلند، یکی از زیباترین رستوارن های حال حاضر جهان به شمار می رود. این را گردشگرانی که به این رستوارن رفته و در آنجا غذا خورده اند، می گویند. این رستوران، در ابتکار عملی جالب، هر یک از میزهای نهارخوری خود را بر روی ارتفاع و محلی که شبیه به لانه گنجشک است و در وسط درختان قرار دارد، ساخته است. در واقع مشتریان در دل درختان و در ارتفاعاتی که در سوی دیگر آن نمایی زیبا از دریا دیده می شود، به خوردن غذای خود می پردازند.
 
عکس های دیدنی از عجیب ترین رستوران جهان در چین
 
 
 
 
 
 
 


تبلیغات سمت چپ 1

جدید ترین مطالب سایت

تبلیغات سمت چپ 3
تبلیغات سمت چپ 4
تبلیغات سمت چپ 5

مرتبط با عکس های عجیب و غریب

تبلیغات سمت چپ 6
تبلیغات سمت چپ 7