پارس ناز پورتال

عضویت در گروه
عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مروری بر گذشته

مشکلات زندگی با همسر روشنفکر! مشکلات زندگی با همسر روشنفکر! خانم هایی که عشق را پیچیده تر می کنند! خانم هایی که عشق را پیچیده تر می کنند! همه چیز درمورد شایع ترین نوع ناتوانی جنسی مردان همه چیز درمورد شایع ترین نوع ناتوانی جنسی مردان چگونه می توان ازدواج شادی داشت؟ چگونه می توان ازدواج شادی داشت؟ قبل از روز خواستگاری چه چیزهایی بخوریم؟ قبل از روز خواستگاری چه چیزهایی بخوریم؟ روابط جنسی سرد به خاطر کمردرد! روابط جنسی سرد به خاطر کمردرد! چطور همسرتان را برای خودتان نگه دارید؟! چطور همسرتان را برای خودتان نگه دارید؟! در روز خواستگاری چه سوالاتی باید پرسید؟ در روز خواستگاری چه سوالاتی باید پرسید؟ به چه دلیل نباید پیش از ازدواج با نامزد خود زندگی کنیم؟ به چه دلیل نباید پیش از ازدواج با نامزد خود زندگی کنیم؟ 10 ویژگی خاص همسر ایده آل در روابط زناشویی 10 ویژگی خاص همسر ایده آل در روابط زناشویی رازی هایی که همه مردان باید درمورد مغز زنان بدانند رازی هایی که همه مردان باید درمورد مغز زنان بدانند همسرتان با همکار خود رابطه داشته است؟ همسرتان با همکار خود رابطه داشته است؟ تاثیر فیلم های مستهجن بر زندگی زناشویی تاثیر فیلم های مستهجن بر زندگی زناشویی افراد ولخرج‌ زودتر طلاق مي‌گيرند! افراد ولخرج‌ زودتر طلاق مي‌گيرند! عوامل مهم در تمایلات جنسی از نظر روان شناسی عوامل مهم در تمایلات جنسی از نظر روان شناسی دلایل دیر ارگاسم شدن و دیر ارضا شدن زنان دلایل دیر ارگاسم شدن و دیر ارضا شدن زنان با این ترفندها از تنوع طلبی شوهر خود جلوگیری کنید با این ترفندها از تنوع طلبی شوهر خود جلوگیری کنید کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند کاندوم از این بیماری جنسی جلوگیری نمی کند ناآگاهی جنسی تاوان بزرگی دارد ناآگاهی جنسی تاوان بزرگی دارد در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟ در دوران درمان عفونت ناحیه تناسلی آیا می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم؟

چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم؟ (رازهای موفقیت)

چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم؟ (رازهای موفقیت)

 
بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است. همه روابط قابل اصلاح نیستند اما خیلی از آنها درست می‌شوند. ساختن دوباره اعتماد نیازمند زمان، صداقت و ثبات‌قدم است.همه می‌دانیم که دروغ اعتماد را از بین می‌برد. دروغ گفتن به عزیزانمان برای آینده رابطه می‌تواند خطرساز باشد. وقتی دروغی به همسرتان گفته باشید، دیگر باور کردن حرف‌هایتان برای او سخت خواهد شد. بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است. همه روابط قابل اصلاح نیستند اما خیلی از آنها درست می‌شوند. ساختن دوباره اعتماد نیازمند زمان، صداقت و ثبات‌قدم است.

قدم اول :

دست از دروغ گفتن بردارید. دلیل اینکه الان گرفتار این وضعیت شده‌اید دروغی است که در گذشته گفته‌اید. وقتی از همسرتان خواسته‌اید که شما را ببخشد، بدترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به دروغ گفتنتان ادامه دهید. دروغ گفتن، پنهان کردن حقیقت یا پیچاندن آن کمکی به اصلاح رابطه نمی‌کند، حتی ممکن است اوضاع را از اینی که هست بدتر کند. تنها راهی که می‌توانید به همسرتان نشان دهید واقعاً پشیمان هستید و می‌خواهید رابطه‌تان درست شود این است که از این به بعد صداقت کامل داشته باشید.

قدم دوم :

تصمیم بگیرید چه تغییراتی باید در رابطه ایجاد شود. باید بفهمید اشکال کار کجا بوده است و برای مطمئن شدن از اینکه این اتفاق‌ها دیگر در آینده تکرار نمی‌شود چه کارهایی می‌توان انجام داد. بعنوان مثال، آیا دروغ بخاطر نبود ارتباط خوب در رابطه و نداشتن آزادی بین حرف‌هایتان گفته شده است؟ قبل از ایجاد دوباره اعتماد در رابطه این چیزها باید مشخص شود.

قدم سوم :

به تمام سوالات همسرتان پاسخ دهید. وقتی درمورد دروغتان چند سوال از شما می‌پرسد، برای این است که خود را با سرعت آن موقعیت هماهنگ کند. اگر واقعاً می‌خواهید همه چیز درست شود باید خودتان را در اختیار او بگذارید. باید آسیبی که به او زده‌اید را درک کرده و با این اطلاعات اضافی که در اختیار او می‌گذارید، کمی از دغدغه‌های او را کم کنید.

قدم چهارم :

حالت تدافعی نداشته باشید. هیچوقت سعی نکنید تقصیر را از گردنتان باز کرده و گناهتان را گردن نگیرید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که مسئولیت اشتباهتان را به طور کامل بپذیرید. در این زمان باید پشیمان، مهربان و فروتن باشید.

هشدار: زمان بدهید. التیام یافتن قلب شکسته زمان می‌برد، درست مثل زخم‌های جسمی…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تبلیغات سمت چپ 1

آرایشگری هنری زادور

جدید ترین مطالب سایت

تبلیغات سمت چپ 3
تبلیغات سمت چپ 4
تبلیغات سمت چپ 5

مرتبط با همسرداری و ازدواج

تبلیغات سمت چپ 6
تبلیغات سمت چپ 7

اخبار سینما