پارس ناز پورتال

عضویت در گروه
عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مروری بر گذشته

در آمادگی رابطه جنسی با همسرتان اینگونه ابراز علاقه کنید در آمادگی رابطه جنسی با همسرتان اینگونه ابراز علاقه کنید بزرگترین راز زنانه برای محصور کردن شوهر بزرگترین راز زنانه برای محصور کردن شوهر کدام وسایل منزل بر رابطه جنسی و زناشویی تاثیر گذارند کدام وسایل منزل بر رابطه جنسی و زناشویی تاثیر گذارند آموزش گرم شدن رابطه همسران با این خودآزمایی آموزش گرم شدن رابطه همسران با این خودآزمایی چگونه می توانم در رابطه جنسی از همسرم انتقاد کنم؟ چگونه می توانم در رابطه جنسی از همسرم انتقاد کنم؟ چگونه رفتاری با همسر داغ دیده ام داشته باشم؟ چگونه رفتاری با همسر داغ دیده ام داشته باشم؟ پنج نیاز روزانه شوهر در زندگی زناشویی پنج نیاز روزانه شوهر در زندگی زناشویی سر و راز درونی یک خانواده خوشبخت سر و راز درونی یک خانواده خوشبخت دلایل مهم کاهش میل جنسی در طرفین دلایل مهم کاهش میل جنسی در طرفین در دوران عقد چگونه همسر اجباری خود را دوست بداریم ؟ در دوران عقد چگونه همسر اجباری خود را دوست بداریم ؟ داشتن رابطه ای عاشقانه با  7 تمرین ساده داشتن رابطه ای عاشقانه با 7 تمرین ساده چگونه همسرم را عاشق کنم چگونه همسرم را عاشق کنم نقش زیبایی ظاهری در دوام بیشتر عشق و ازدواج نقش زیبایی ظاهری در دوام بیشتر عشق و ازدواج افزایش دلبستگی به همسر چرا و چگونه ؟ افزایش دلبستگی به همسر چرا و چگونه ؟ اعداد جنسی چیست ؟ اعداد جنسی چیست ؟ لطفا حرمت و آبروی همسرت را حفظ کن لطفا حرمت و آبروی همسرت را حفظ کن مطالب خواندنی برای پرشور کردن زندگی زناشویی مطالب خواندنی برای پرشور کردن زندگی زناشویی چه کنم اگر شک خیانت شوهرم به من به حقیقت پیوست چه کنم اگر شک خیانت شوهرم به من به حقیقت پیوست 4 نیازی که زنان پس از رابطه جنسی دارند 4 نیازی که زنان پس از رابطه جنسی دارند 10 اثر مهم و مفید در فعالیت زیاد جنسی روی بدن زوجین 10 اثر مهم و مفید در فعالیت زیاد جنسی روی بدن زوجین

عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر

عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر

جوانترین عروس انگلستان دختری است که در سن 16 سالگی عروس شده است."دانیله موگان" در سن 16 سالگی و درست 1 روز بعد از رسیدن به سن قانونی در یک مراسم کاملا مجلل 50 هزار پوندی با یک پسر 21 ساله ازدواج کرد.به گزارش پارس ناز او لباس عروس الماس نشان با دنباله 1 متری به تن داشت و به همراه ساقدوشهایش در یک لیموزین کاملا تجملی به مراسم عروسی در کلیسا رفت. او برای این مراسم با پرداخت 1 هزار پوند به یک مرکز آرایشی خود را برنزه کرده بود.
او در مصاحبه اش با خبرنگاران گفته است از اینکه ازدواج کرده بسیار خوشحال و هیجان زده است . او از همسرش تعریف کرده و گفته وی بسیار خوش اخلاق است و شخصیت فوق العاده ای دارد و همیشه شاد و خندان است  واز اینکه با او ازدواج کرده و از این به بعد باید مثل یک زن خانه دار به همه امور منزل بپردازد بسیار شاد است.

گفتنی است داماد به اتهام سرقت چندی پیش دادگاهی شده است که حکم این دادگاه هنوز صادر نشده است و اگر او در این دادگاه مجرم شناخته شود این زوج خوشبخت مجبورند برای مدتی از هم دور باشند چرا که داماد 21 ساله مجبور است به زندان برود.
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
عروسی مجلل عروس خانم 16 ساله در انگلستان + تصاویر
 
 
 
 
 
 

پوشاک دنیای مارک

تبلیغات سمت چپ 1

آتلیه تخصصی کودک

آتلیه عکاسی تخصصی کودک

پربازدید هفته
پربازدید ماه
تبلیغات سمت چپ 3
تبلیغات سمت چپ 4
تبلیغات سمت چپ 6
تبلیغات سمت چپ 7

اخبار سینما