پارس ناز پورتال

عضویت در گروه
عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مروری بر گذشته

دختری بیمار در بیمارستان مورد تجاوز قرار گرفت! دختری بیمار در بیمارستان مورد تجاوز قرار گرفت! ملکه زیبایی بریتانیا مرد از آب در آمد! +عکس ملکه زیبایی بریتانیا مرد از آب در آمد! +عکس اخاذی کردن از زن جوانی با GPS! اخاذی کردن از زن جوانی با GPS! نجات 6 نوزاد از مرگ توسط بادی گارد “مرتضی پاشایی” +عکس نجات 6 نوزاد از مرگ توسط بادی گارد “مرتضی پاشایی” +عکس ارتکاب به قتل به خاطر تجاوز به دختر 14 ساله +عکس ارتکاب به قتل به خاطر تجاوز به دختر 14 ساله +عکس زن بارداری با شلیک پلیس آمریکا بینایی خود را از دست داد! + عکس زن بارداری با شلیک پلیس آمریکا بینایی خود را از دست داد! + عکس 12 خودروی گران‌قیمت در آتش! +عکس 12 خودروی گران‌قیمت در آتش! +عکس گیر کردن خانمی جوان در بین دو سنگ غول پیکر +عکس گیر کردن خانمی جوان در بین دو سنگ غول پیکر +عکس سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکس سقوط جوانی لخت به داخل حمام زنانه!+عکس نتایج عجیب از یک دوربین مخفی در مورد زنان +عکس نتایج عجیب از یک دوربین مخفی در مورد زنان +عکس دستگیرشدن بیوۀ سیاه پس از کشتن شوهران خود! + عکس دستگیرشدن بیوۀ سیاه پس از کشتن شوهران خود! + عکس مرگ ۵ نفر از اعضای یک خانواده در تصادف +عکس مرگ ۵ نفر از اعضای یک خانواده در تصادف +عکس مرگ وحشتناک ملکه زیبایی و خواهرش به خاطر حسادت! +عکس مرگ وحشتناک ملکه زیبایی و خواهرش به خاطر حسادت! +عکس وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش! وحشت انگلیس از بمب ویروسی گروه داعش! خودکشی دختر جوانی به خاطر مرگ مرتضی پاشایی ؟! + عکس خودکشی دختر جوانی به خاطر مرگ مرتضی پاشایی ؟! + عکس عکس سلفی که این زن را به کُشتن داد! +عکس عکس سلفی که این زن را به کُشتن داد! +عکس دختر ازاری پسران جوان در هتل برادفورد !+تصاویر دختر ازاری پسران جوان در هتل برادفورد !+تصاویر خورده شدن دختر جوانی توسط مرد خون آشام! +عکس خورده شدن دختر جوانی توسط مرد خون آشام! +عکس سرانجام بد دختر جوانی که آرزو داشت مانکن شود! +عکس سرانجام بد دختر جوانی که آرزو داشت مانکن شود! +عکس پسر ۱۵ساله ای که دختر ۱۹ ساله را به قتل رساند! +عکس پسر ۱۵ساله ای که دختر ۱۹ ساله را به قتل رساند! +عکس

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

دیلی میل : با گذشت دو سال از مرگ «یودی سیملین»، دولت هنوز اقدامی بر علیه این جنایت وحشیانه و تجاوز علنی صورت نداده است.متخصصین می گویند در حال حاضر هر یک هفته ۱۰ زن توسط گروهی که ادعا دارند همجنس گرایی را درمان خواهند کرد مورد تجاوز قرار می گیرند.حمله ها معمولا با چنان وحشی گری صورت می گیرد که این زنان یا از وحشت و یا از صدمات جسمی به حال مرگ می افتند.

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

زوکیسوا گاسا همچنان با خود می جنگد تا خاطره ی شب هولناکی را که پس از مورد تجاوز واقع شدن قصد خودکشی داشت فراموش کند
با یکی از دوستانش در شهرستان «خایلتیشا»، ۲۵ مایلی کیپ تاون نوشیدنی خوردند. پس از آن این دختر ۲۰ ساله برای مخاطبین برنامه ی «قصه های ناگفته ی جهان» از شبکه ی سی ان ان می گوید که چطور مردی با رفتار دوستانه از او برای بیرون رفتن دعوت کرده است.
او می گوید: «به این مرد گفتم هم جنس باز هستم و با مردها قرار نمی گذارم»
او گفت: «می فهمم، دوستان زیادی دارم که هم جنس باز هستند و این قضیه از نظر من مشکلی ندارد»
دروغ می گفت.
پس از آن وقتی به خانه ی یکی از دوستان او رفتند این مرد به زوکیسوا حمله کرد.
او گفت: «می دانی، من از هم جنس بازها متنفرم. به تو نشان خواهم داد که مرد نیستی و نمی توانی مثل یک مرد رفتار کنی»

زوکیسوا به شهرستان خایلتیشا نزدیک کیپ تاون رفت چون تصور می کرد مردم آنجا کمتر متعصب هستند

«سعی کردم برایش توضیح بدهم ادعا نمی کنم مرد هستم و هرگز چنین خواسته ای نداشته ام. من فقط هم جنسگرا هستم»

او گفت: «به تو نشان خواهم داد که من مرد هستم و از تو قدرتمند ترم»

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

به او تجاوز کرد و پس از آن وی را روی ریل قطاری در نزدیکی خانه ی دوستش رها نمود.
قطار به ۱۰۰ متری او رسیده بود که یک رهگذر او را کنار کشید و جانش را نجات داد.

یودی سیمالن یک ستاره ی فوتبال و فعال جنبش همجنس گرایی بود و برای اولین جام جهانی فوتبال زنان در ۲۰۱۰ آماده می شد که به قتل رسید.
به او تجاوز کردند، کتکش زدند و با چاقو او را قتل رساندند. جنازه ی نیمه عریانش را در پارکی واقع در حوالی ژوهانسبورگ یافتند.
هیچ قسمتی از بدنش سالم نمانده بود، حتی به ساق پاهایش چاقو زده بودند.
این دختر به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال و هم جنس گرایی که از ابراز این مسئله کوچکترین ابایی نداشت شناخته میشد.
سرانجام چهار مرد تصمیم به قتل او گرفتند.
یکی از آنها به جرم انجام قتل و تجاوز به ۳۲ سال زندان محکوم شد. دومین مرد که به جز قتل و تجاوز سابقه ی دزدی هم داشت به ۳۵ سال زندان محکوم گردید و این اولین پرونده ی تجاوز تادیب کننده بود.

زوکیسوا نزد پلیس رفت، تجاوز را گزارش کرد و از آنها خواست مهاجمین را بیابند.
متجاوز پیدا شد اما پس از بازپرسی آزادش کردند. ۱۸ ماه گذشت و خبری از مجازات کیفری نبود.
این دختر که به شدت با ریزش اشکهایش می جنگید ادامه داد:
«خودم او را پیدا می کنم و می کشم. پلیس او را دستگیر نکرد اما اگر او را به قتل برسانم حتما مرا دستگیر خواهند کرد. خودم را آماده کرده ام که برای کشتن او تمام عمرم را در زندان بگذرانم»

زنی عربستان که گردن زده شد!
سوء استفاده‌ تبهکار ‌اینترنتی‌ از عکس‌ دختری جوان!
اخراج عمدی فوتبالیست بخاطر تولد همسرش
عکس های دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط
رابطه جنسی معلمی با دانش آموز در ماشین!!+ عکس
کتک کاری در کنسرت خواننده مشهور ایرانی + عکس

 

تبلیغات سمت چپ 1

جدید ترین مطالب سایت

تبلیغات سمت چپ 3
تبلیغات سمت چپ 4
تبلیغات سمت چپ 5

مرتبط با اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز

تبلیغات سمت چپ 6
تبلیغات سمت چپ 7