پارس ناز پورتال

عضویت در گروه
عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مروری بر گذشته

دختر ۳ساله در تصادف پژو در اتوبان ساوه – تهران جان باخت دختر ۳ساله در تصادف پژو در اتوبان ساوه – تهران جان باخت صدای مرگ در تمام نقاط جاده های ایران صدای مرگ در تمام نقاط جاده های ایران قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت قتل عام خوانواده عروس 14 ساله توسط داماد شیطان صفت دار زدن پسر 14 ساله ایرانی بعد از دیدن کارنامه‌! دار زدن پسر 14 ساله ایرانی بعد از دیدن کارنامه‌! جنجال عكس نيم تنه خونی مردی در شبکه اجتماعی دکتر جنجال عكس نيم تنه خونی مردی در شبکه اجتماعی دکتر تصاویر زنده ماندن این کودک بعد از اصابت گلوله تصاویر زنده ماندن این کودک بعد از اصابت گلوله تصاویر خشک کردن انسان با برق اعدام جدید داعشی ها+18 تصاویر خشک کردن انسان با برق اعدام جدید داعشی ها+18 تصویر فرار مرگ بار و معجزه آسای جوان 17 ساله از دندان‌های تیز کوسه تصویر فرار مرگ بار و معجزه آسای جوان 17 ساله از دندان‌های تیز کوسه خودکشی جوان عاشق پیشه مازندرای با الگو برداری از برنامه ماه عسل خودکشی جوان عاشق پیشه مازندرای با الگو برداری از برنامه ماه عسل تصاویر واژگونی لکسوس های میلیاردی در ایران تصاویر واژگونی لکسوس های میلیاردی در ایران کودک خردسال ایرانی ۲ ساعت پس از مرگ زنده شد کودک خردسال ایرانی ۲ ساعت پس از مرگ زنده شد فاش شدن اتاق سرایدار و تجاوز 4 نوجوان سیاه پوست به دختر معلول فاش شدن اتاق سرایدار و تجاوز 4 نوجوان سیاه پوست به دختر معلول پاشنه کفش این زن تو چشم آقایان پاشنه کفش این زن تو چشم آقایان تصاویر مراسم عزای متفاوت نو عروس دانشجوی پزشکی در ایران تصاویر مراسم عزای متفاوت نو عروس دانشجوی پزشکی در ایران تصاویر دردناک از آتش گرفتن ۱۶کشتی دربوشهر تصاویر دردناک از آتش گرفتن ۱۶کشتی دربوشهر تخریب بی اجازه مسجد و بی حرمتی به قرآن اشک مردم را در آورد تخریب بی اجازه مسجد و بی حرمتی به قرآن اشک مردم را در آورد طمع مادرانه منجر به تجاوز به دختر 5 ساله در مشهد شد طمع مادرانه منجر به تجاوز به دختر 5 ساله در مشهد شد دار زدن پیر زن بی گناه توسط داعش دار زدن پیر زن بی گناه توسط داعش مرگ دختر 2 ساله در اثر گرما و بی مبالاتی پدر مرگ دختر 2 ساله در اثر گرما و بی مبالاتی پدر سقوط ۵ کارگر در داخل چاه یکی از رستوران های معروف تهران + عکس سقوط ۵ کارگر در داخل چاه یکی از رستوران های معروف تهران + عکس

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

دیلی میل : با گذشت دو سال از مرگ «یودی سیملین»، دولت هنوز اقدامی بر علیه این جنایت وحشیانه و تجاوز علنی صورت نداده است.متخصصین می گویند در حال حاضر هر یک هفته ۱۰ زن توسط گروهی که ادعا دارند همجنس گرایی را درمان خواهند کرد مورد تجاوز قرار می گیرند.حمله ها معمولا با چنان وحشی گری صورت می گیرد که این زنان یا از وحشت و یا از صدمات جسمی به حال مرگ می افتند.

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

زوکیسوا گاسا همچنان با خود می جنگد تا خاطره ی شب هولناکی را که پس از مورد تجاوز واقع شدن قصد خودکشی داشت فراموش کند
با یکی از دوستانش در شهرستان «خایلتیشا»، ۲۵ مایلی کیپ تاون نوشیدنی خوردند. پس از آن این دختر ۲۰ ساله برای مخاطبین برنامه ی «قصه های ناگفته ی جهان» از شبکه ی سی ان ان می گوید که چطور مردی با رفتار دوستانه از او برای بیرون رفتن دعوت کرده است.
او می گوید: «به این مرد گفتم هم جنس باز هستم و با مردها قرار نمی گذارم»
او گفت: «می فهمم، دوستان زیادی دارم که هم جنس باز هستند و این قضیه از نظر من مشکلی ندارد»
دروغ می گفت.
پس از آن وقتی به خانه ی یکی از دوستان او رفتند این مرد به زوکیسوا حمله کرد.
او گفت: «می دانی، من از هم جنس بازها متنفرم. به تو نشان خواهم داد که مرد نیستی و نمی توانی مثل یک مرد رفتار کنی»

زوکیسوا به شهرستان خایلتیشا نزدیک کیپ تاون رفت چون تصور می کرد مردم آنجا کمتر متعصب هستند

«سعی کردم برایش توضیح بدهم ادعا نمی کنم مرد هستم و هرگز چنین خواسته ای نداشته ام. من فقط هم جنسگرا هستم»

او گفت: «به تو نشان خواهم داد که من مرد هستم و از تو قدرتمند ترم»

تجاوز و قتل دختران همجنس باز آفریقایی + عکس

به او تجاوز کرد و پس از آن وی را روی ریل قطاری در نزدیکی خانه ی دوستش رها نمود.
قطار به ۱۰۰ متری او رسیده بود که یک رهگذر او را کنار کشید و جانش را نجات داد.

یودی سیمالن یک ستاره ی فوتبال و فعال جنبش همجنس گرایی بود و برای اولین جام جهانی فوتبال زنان در ۲۰۱۰ آماده می شد که به قتل رسید.
به او تجاوز کردند، کتکش زدند و با چاقو او را قتل رساندند. جنازه ی نیمه عریانش را در پارکی واقع در حوالی ژوهانسبورگ یافتند.
هیچ قسمتی از بدنش سالم نمانده بود، حتی به ساق پاهایش چاقو زده بودند.
این دختر به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال و هم جنس گرایی که از ابراز این مسئله کوچکترین ابایی نداشت شناخته میشد.
سرانجام چهار مرد تصمیم به قتل او گرفتند.
یکی از آنها به جرم انجام قتل و تجاوز به ۳۲ سال زندان محکوم شد. دومین مرد که به جز قتل و تجاوز سابقه ی دزدی هم داشت به ۳۵ سال زندان محکوم گردید و این اولین پرونده ی تجاوز تادیب کننده بود.

زوکیسوا نزد پلیس رفت، تجاوز را گزارش کرد و از آنها خواست مهاجمین را بیابند.
متجاوز پیدا شد اما پس از بازپرسی آزادش کردند. ۱۸ ماه گذشت و خبری از مجازات کیفری نبود.
این دختر که به شدت با ریزش اشکهایش می جنگید ادامه داد:
«خودم او را پیدا می کنم و می کشم. پلیس او را دستگیر نکرد اما اگر او را به قتل برسانم حتما مرا دستگیر خواهند کرد. خودم را آماده کرده ام که برای کشتن او تمام عمرم را در زندان بگذرانم»

زنی عربستان که گردن زده شد!
سوء استفاده‌ تبهکار ‌اینترنتی‌ از عکس‌ دختری جوان!
اخراج عمدی فوتبالیست بخاطر تولد همسرش
عکس های دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط
رابطه جنسی معلمی با دانش آموز در ماشین!!+ عکس
کتک کاری در کنسرت خواننده مشهور ایرانی + عکس

 

تبلیغات سمت چپ 1

آتلیه تخصصی کودک

آتلیه عکاسی تخصصی کودک

پربازدید هفته
پربازدید ماه
تبلیغات سمت چپ 3
تبلیغات سمت چپ 4
تبلیغات سمت چپ 6
تبلیغات سمت چپ 7

اخبار سینما