پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نانوای کاملا زنانه در تهران + عکس نانوای کاملا زنانه در تهران + عکس ماجرای جالب مردی که ریشش را اجاره می دهد ماجرای جالب مردی که ریشش را اجاره می دهد این دخترک زیبا واقعا خون گریه میکند این دخترک زیبا واقعا خون گریه میکند حضور ناگهانی یک گاو در مراسم افتتاح استخر + عکس حضور ناگهانی یک گاو در مراسم افتتاح استخر + عکس معیارها مدرسه مناسب برای فرزندانمان معیارها مدرسه مناسب برای فرزندانمان مرگ زن جوان در حال خودارضایی بخاطر هیجان زیاد مرگ زن جوان در حال خودارضایی بخاطر هیجان زیاد اتفاقی عجیب که پشت صحنه تصاویر جشن عروسی شد اتفاقی عجیب که پشت صحنه تصاویر جشن عروسی شد حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس حکم مردی که گوشت تن زنان فاحشه را میخورد +عکس این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد خبر جنجالی زایمان دختر در دستشویی مدرسه + عکس خبر جنجالی زایمان دختر در دستشویی مدرسه + عکس روش خنده دار یک چوپان برای کنترل گوسفندانش ! روش خنده دار یک چوپان برای کنترل گوسفندانش ! نوزاد هایی که از درون مادرشان را می خورند نوزاد هایی که از درون مادرشان را می خورند این مرد هندی 25 سال خلاف جهت راه رفت +عکس این مرد هندی 25 سال خلاف جهت راه رفت +عکس آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو افشای رابطه جنسی و کثیف دو زن در دولت + عکس افشای رابطه جنسی و کثیف دو زن در دولت + عکس شباهت بیش از حد این دو خواهر دو قلو دردسر ساز شده شباهت بیش از حد این دو خواهر دو قلو دردسر ساز شده کار عجیب پدربزرگ 68 ساله ورزشکار در مترو کار عجیب پدربزرگ 68 ساله ورزشکار در مترو پسری که همیشه خندان است  +عکس پسری که همیشه خندان است +عکس این فرد کثیف‌ ترین مرد ایرانی شد + عکس این فرد کثیف‌ ترین مرد ایرانی شد + عکس

افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

همینطور که تصاویر سال های گذشته جوایز آکادمی را از نظر می گذرانیم، کم کم به این نتیجه می رسیم که ستاره های هالیوودی مدت کوتاهی پس از حاضر شدن روی فرش قرمز اسکار دست در دست نامزد یا همسر خود، از هم جدا می شوند. برای اثبات این نتیجه گیری، فراموش نشدنی ترین زوج های فرش قرمز اسکار که مدتی پس از شرکت در این مراسم از هم جدا شدند را معرفی می کنیم.

آیا چیزی به نام نفرین اسکار وجود دارد؟ شاید!!! همینطور که تصاویر سال های گذشته جوایز آکادمی را از نظر می گذرانیم، کم کم به این نتیجه می رسیم که ستاره های هالیوودی مدت کوتاهی پس از حاضر شدن روی فرش قرمز اسکار دست در دست نامزد یا همسر خود، از هم جدا می شوند. برای اثبات این نتیجه گیری، فراموش نشدنی ترین زوج های فرش قرمز اسکار که مدتی پس از شرکت در این مراسم از هم جدا شدند را معرفی می کنیم.


جنیفر لوپز و بن افلک
رمانس: ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴، آخرین اسکار: ۲۰۰۳
 
فراموش کردن زوج “بنیفر” در مراسم اسکار ۲۰۰۳ به این راحتی ها نیست. همه فکر می کردند این زوج محبوب روزی با هم ازدواج می کنند، ولی قبل از آنکه این دو با هم در مراسم اسکار بعدی شرکت کنند، از هم جدا شدند.

ساندرا بولاک و جسی جیمز
رمانس: ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰، آخرین اسکار: ۲۰۱۰
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

فقط ۸ سال پس از آنکه ساندرا بولاک جایزه اسکار را برد، زندگی او زیر و رو شد و گزارش شد که شوهرش جسی جیمز با چند زن به او خیانت کرده است. علیرغم آنکه جسی خود را به یک مرکز درمانی معرفی کرد و عذرخواهی رسمی و عمومی خود را صادر کرد، ولی ساندرا در ژوئن ۲۰۱۰ درخواست طلاق داد و این دو از هم جدا شدند.

لئوناردو دی کاپریو و جیزل باندچن
رمانس: ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵، آخرین اسکار: ۲۰۰۵
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

از دیدن این زوج در مراسم اسکار و نگاه عاشقانه جیزل به لئو همه خوشحال بودند، ولی گویا رابطه این زوج بخاطر دعواهای مداوم و وجود یک شخص ثالث به پایان رسید. شاید هم نفرین اسکار آنها را گرفته باشد!

چاد لو و هیلاری سوانک
رمانس: اواسط ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۶، آخرین اسکار: ۲۰۰۵
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
همه فکر می کردند پس از ۱۰ سال زندگی، عشق چاد و هیلاری تا آخر عمر دوام داشته باشد. ولی ظاهراً اینطور نبوده و اولین نشانه دردسر زمانی خودش را نشان داد که هیلاری یادش رفت هنگام صحبت هایش پس از دریافت جایزه اسکار برای بهترین بازیگر زن در فیلم “Boys Don’t Cry” از او تشکر کند. همین خطا باعث شد که این دو در اسکار ۲۰۰۵ با هم نباشند، ولی این بار هیلاری پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر زن برای فیلم “Million Dollar Baby” اول از چاد تشکر کرد. متأسفانه این تشکر نیز چیزی را جبران نکرد و سال بعد آنها از هم جدا شدند.

رایان فیلیپ و ریس ویثراسپون
رمانس: ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۶، آخرین اسکار: ۲۰۰۶
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
می گویند مدتها قبل از آنکه این زوج از هم جدا شوند اولین نشانه جدا شدن آنها از هم دیده شد و آن این بود که رایان در مراسم اسکار ۲۰۰۲ و به هنگام اهدای جایزه همراه همسرش، به او گفت: «تو در پاکت جایزه رو باز کن، هرچی باشه تو بیشتر از من پول درمیاری!» این زوج مدتی دیگر با هم بودند و حتی وقتی ریس جایزه بهترین بازیگر زن را در سال ۲۰۰۶ دریافت کرد از رایان تشکر کرد. ولی کمتر از یک سال بعد این دو جدا شدند.

سیل و هایدی کلوم
رمانس: ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲، آخرین اسکار: ۲۰۰۹
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
همه می دانند که سیل و هایدی در مراسم اسکار ۲۰۰۹ بسیار خوشحال بودند و به نظر می رسید هنوز عاشق هم هستند. به گزارش پارس ناز ولی پس از حضور در اسکار ۲۰۱۱، این دو کم کم مشکلاتشان شروع شد و سال بعد از هم جدا شدند.

زک افرون و ونسا هاجنز
رمانس: ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰، آخرین اسکار: ۲۰۰۹
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

چند ماه پس از آنکه این عکس در مراسم اسکار انداخته شد، این دو ستاره فیلم های  “High School Musical” از هم جدا شدند.

هالی بری و اریک بنت
رمانس: ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۳، آخرین اسکار: ۲۰۰۲
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
مراسم آکادمی ۲۰۰۲ برای هالی فراز و نشیب های زیادی داشته است. او اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را به خانه برد، ولی چند ماه بعد شوهرش بخاطر اغفال زنان به مرکز بازپروری فرستاده شد. سال بعد هالی درخواست طلاق داد.

جورج کلونی و الیزابتا کانالیس
رمانس: ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱، آخرین اسکار: ۲۰۱۰
 
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
فقط چند ماه پس از اسکار ۲۰۱۰ و جشن ۵۰ سالگی کلونی، او و نامزدش الیزابتا کانالیس به نامزدی دو ساله خود پایان دادند. با آنکه الیزابتا این جدایی را تقصیر خودش انداخت و ادعا کرد که وقتی صحبت از عشق می شود او خیلی آویزان طرف مقابل می شود، ولی دلیل واقعی این جدایی هرگز معلوم نشد.

آن هاتاوی و رافائلو فولیری
رمانس: ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸، آخرین اسکار: ۲۰۰۸
 
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
کمتر از دو ماه پس از آنکه هاتاوی و فولیری در اسکار ۲۰۰۸ شرکت کردند، فولیری بساز و بفروش به جرم کلاهبرداری و پولشویی دستگیر شد. این دو پس از اعلام این خبر جدا شدند.

کیت هادسون و کریس رابینسون
رمانس: ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶، آخرین اسکار: ۲۰۰۳
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند

به گزارش پارس ناز این آخرین اسکاری بود که کیت هادسون با کریس رابینسون روی فرش قرمز اسکار قدم می گذاشت، البته این دو تا سال ۲۰۰۶ رسماً از هم طلاق نگرفتند. کیت اعتراف کرد که تولد پسرش رایدر شروع این جدایی بود.

سلنا گومز و جاستین بیبر
رمانس: ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲، آخرین اسکار: ۲۰۱۱
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
این زوج هم با نام “جِلنا” معروف شدند و رمانس تینیجری آنها تنها نه ماه پس از حضور آنها در مهمانی ونیتی فیر برای اسکار در سال ۲۰۱۱ تمام شد.

کیتی هولمز و تام کروز
رمانس: ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲، آخرین اسکار: ۲۰۱۲
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
خیلی ها در مهمانی ونیتی فیر برای اسکار، انتظارش را نداشتند که “تام کت” خیلی زود از هم جدا شوند. ولی کیتی خیلی وقت بود که دیگر از تام خسته شده بود و با فرستادن اوراق طلاق در ماه ژوئن سال بعد تام را غافلگیر کرد.

درو بریمور و تام گرین
رمانس: ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱، آخرین اسکار: ۲۰۰۰
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
این دو مرغ عشق پس از قدم گذاشتن روی فرش قرمز اسکار در سال ۲۰۰۰ از آتش سوزی خانه خود به سختی جان سالم به در بردند و تا اواسط سال ۲۰۰۱ زندگی مشترک آنها به پایان رسید. به نظر می رسد نفرین اسکار روی این زوج بیشترین تأثیر را داشته است.

کیرستن دانست و جیک جیلنهال
رمانس: ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴، آخرین اسکار: ۲۰۰۴
افراد معروف هالیوود به علت نفرین اسکار از هم جدا شدند
 
چند ماه پس از لحظات شادی که این دو در مهمانی ونیتی فیر برای اسکار در سال ۲۰۰۴ داشتند، کیکی و جیکی هم به رمانس خود پایان دادند. البته می گویند جدایی آنها دوستانه بوده و هنوز هم سرپرستی مشترک یک سگ به نام اتیکوس را دارند.
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ