پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نورخورشید عجیب در نروژ (عکس) نورخورشید عجیب در نروژ (عکس) موسیقی شیطان پرستان با الهام گیری از انجیل شیطانی ! موسیقی شیطان پرستان با الهام گیری از انجیل شیطانی ! فعالیت چند ساله این خانم به عنوان یک مانکن مرد (عکس) فعالیت چند ساله این خانم به عنوان یک مانکن مرد (عکس) باورنکردنی ترین رکوردهای عجیب گینس در جهان (5) باورنکردنی ترین رکوردهای عجیب گینس در جهان (5) پرداخت هفتگی 8000 دلاری جاستین بیبر به مادرش (عکس) پرداخت هفتگی 8000 دلاری جاستین بیبر به مادرش (عکس) دریافت نشان شجاعت توسط یک سگ! دریافت نشان شجاعت توسط یک سگ! ماجرای عجیب توپ گلف و دندانهای شکسته این زن موتورسوار ماجرای عجیب توپ گلف و دندانهای شکسته این زن موتورسوار زنان پلیس روسیه عامل آرامش و زیبایی هستند + عکس زنان پلیس روسیه عامل آرامش و زیبایی هستند + عکس عکسهای دوچرخه سواری دختران زیبای عراقی عکسهای دوچرخه سواری دختران زیبای عراقی مردان و زنان در این قبیله برهنه هستند + عکس مردان و زنان در این قبیله برهنه هستند + عکس زمانی که یک دختر جوان خودش را به عروسک باربی می کند! + عکس زمانی که یک دختر جوان خودش را به عروسک باربی می کند! + عکس این آقا تاکنون 9 بار مرگ را تجربه کرده است (عکس) این آقا تاکنون 9 بار مرگ را تجربه کرده است (عکس) زیباترین و خوش تیپ ترین ستاره های معروف جهان در این ماه زیباترین و خوش تیپ ترین ستاره های معروف جهان در این ماه آدامسی جدید وعجیب که چهره شما را زیباتر می کند..! آدامسی جدید وعجیب که چهره شما را زیباتر می کند..! غول پیکر و بزرگ‌ترین اسب آبی چوبی دنیا + عکس غول پیکر و بزرگ‌ترین اسب آبی چوبی دنیا + عکس دختر 23 ساله در قطار عمرش را گذرانده دختر 23 ساله در قطار عمرش را گذرانده لباس های تابستونی عجیب این کودک لباس های تابستونی عجیب این کودک زن و شوهر به این خلاقی و باحالی  دیده بودید؟ (عکس) زن و شوهر به این خلاقی و باحالی دیده بودید؟ (عکس) سبز شدن عجیب موهای این دختر که به استخر رفته بود!! سبز شدن عجیب موهای این دختر که به استخر رفته بود!! عکسهای میرندا کر زیباترین مدل هالیوود عکسهای میرندا کر زیباترین مدل هالیوود

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

عکس های جالب از حیوانات دورگه

1. ZEBROID
یک zebroid (با نام های دیگر zedonk، zorse، zebrule و قاطر گورخر) نتیجه جفت گیری بین گورخر نر و حیوان ماده از خانواده equidae (نوعی اسب) است. zorse نتیجه جفت گیری اسب و گورخر است. zonkey هم بچه گورخر و خر است. Zony هم بچه دورگه نتیجه جفت گیری گور خر و اسب پونی است.
 


2. LIGER
نتیجه جالب جفت گیری بین شیر نر و ببر ماده. آنها بزرگ ترین حیوانات از خانواده گربه سانان هستند. سایز آنها اغلب به اندازه ترکیب شیر و ببر است.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

3. WHOLPHIN
این حیوان دورگه جالب نتیجه جفت گیری دلفین bottlenose ماده با نهنگ قاتل نر است. این حیوانات جالب توجه در دنیای وحش شناخته شده اند، اما تنها دو نمونه زنده از wholphin در اسارت وجود دارد که انها هم در پارک Sea Life در هاوایی هستند.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

4. CAMA
CAMA نتیجه جفت گیری شتر dromedary نر و لامای ماده است که در اثر لقاح مصنوعی به وجود می آید. درنتیجه تفاوت شدید در اندازه این دو حیوان لقاح طبیعی وجود ندارد. حیوان CAMA معمولا گوش های کوتاه و دم بلند شتر  و سم های شکاف دار لاما را دارد. همچنین در این حیوان کوهانی دیده نمی شود. پدر و مادر Cama، شتر و لاما در عکس زیر نشان داده شده اند.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

5. LEPON
LEPON نتیجه جفت گیری پلنگ نر و شیر ماده است. به گزارش پارس ناز سر این حیوان شبیه شیر و بقیه بدنش به پلنگ شباهت دارد. موفق ترین برنامه برای تولید مثل این حیوان در پارک Koshien Hanshin در چین بوده است.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

6. Toast از Botswana
نتیجه جفتگیری گوسفند و بز است. اگرچه گوسفند و بز ظاهر شبیه بهمند و ممکن است با هم اشتباه شوند، اما انها با نژادهای متفاوت از  زیرشاخه خانواده Caprinae و خانواده Bovidae هستند. گوسفند متعلق به ژن Ovis است که 54 کروموزوم دارد درحالیکه بز به ژن Capra که 60 کروموزوم دارد تعلق دارد.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

7. سگ گرگی
سگ گرگی در اثر جفت گیری اشتباه بین سگ و گرگ به وجود می آید.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

8. Cheetoh
Cheetoh گونه ای از گربه های اهلی است و از جفت گیری بین گربه بنگال و هر نوع Ocicat حاصل شده است. این حیوان یک گونه جدید و نادر است. به گزارش پارس ناز چراکه این حیوان تاحدی از بنگال گربه دورگه وحشی- اهلی به وجود آمده که خودش هم حیوانی دورگه است. جالب نیست؟
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه

9. قرقاول دورگه
قرقاول طلایی به طور عادی با قرقاول Lady Amherst مشابه پیوند داده می شود. نتیجه آن یک بچه دورگه است که با رنگ هایش از والدینش تشخیص داده می شود.
 
عکسهای جالب از حیوانات دورگه

10. zorse
Zorse نتیجه پیوند بین گورخر نر و اسب مادیان است. zorse رنگ خاصش را از اسب و راه راه هایش را از گورخر به ارث می برد.
 

عکسهای جالب از حیوانات دورگه
 
 
 
منبع:ileev
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ