پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس

تیفانی کرولیس که یک سکنه ی محلی است وقتی این صحنه را میبیند سریع دست بکار میشود تا ازین صحنه ها عکس برداری کند و سپس ان ها را به خبرگزاری ها تحویل میدهد.تراویس کورلیس که شاهد این صحنه نادربوده است، گفت: دو خزنده غول پیکر داخل آب با هم می جنگیدند. مار پیتون حدود 3 متر طول داشت و به دور بدن کروکودیل که بیش از یک متر بود ، پیچیده بود.
 


دهها نفر حیرت زده شاهد نبرد مرگبار میان یک مار پیتون و یک کروکودیل غول پیکر در شمال غربی استرالیا بودند. دوخزنده بی صدا اما بی رحمانه با هم می جنگیدند.او افزود: همه ما ایستاده بوده و این جنگ مرگبار را تماشا می کردیم.چند ساعت پس از آغاز نبرد پیتون کروکودیل را به ساحل دریاچه کشاند. هنگامی که مار غول پیکر طعمه اش را رها کرد او مرده بود.تراویس که همراه دهها نفر دیگر شاهد این جنگ بود، تاکید کرد: 10 دقیقه بعد کروکودیل ناپدید شد، پیتون حیوان را به طور کامل بلعیده بود.
 

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس

نبرد مرگبار میان پیتون و کروکودیل که بیش از 5 ساعت به طول انجامید در دریاچه موندارا در نزدیکی شهر معدنی مونت ایسا در ایالت کوئینزلند استرالیا رخ داد.تراویس کورلیس که اهل منطقه است، تصریح کرد : در دریاچه موندارا کروکودیل های آب شیرین زندگی می کنند. همچنین مارهای غول پیکر که در منطقه فراوان هستند نیز اغلب در حاشیه این دریاچه دیده می شوند.او تایید کرد: اما این نخستین بار بود که من شاهد نبرد مرگبار این دو خزنده غول پیکر از فاصله ای نزدیک و به طور زنده بودم.
 

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس
 

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس
 

این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس
 
 
 
منبع:جام جم آنلاین
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ