پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

کوچکترین نوزاد دنیا در آمریکای جنوبی!! + عکس کوچکترین نوزاد دنیا در آمریکای جنوبی!! + عکس در بدن افراد عاشق چه چیزهایی اتفاقی می افتد؟ در بدن افراد عاشق چه چیزهایی اتفاقی می افتد؟ چهره بدون آرایش مدونا ستاره مشهور هالیوود +عکس چهره بدون آرایش مدونا ستاره مشهور هالیوود +عکس بهترین راه برای انتخاب عینک آفتابی برای خانم ها بهترین راه برای انتخاب عینک آفتابی برای خانم ها سیمکارت 500 میلیونی هدیه تولد دختر 26 ساله سیمکارت 500 میلیونی هدیه تولد دختر 26 ساله نجات عجیب و معجزه آسای این خانم آمریکایی + عکس نجات عجیب و معجزه آسای این خانم آمریکایی + عکس این زن کوتوله یک وکیل عالی رتبه در جهان است + عکس این زن کوتوله یک وکیل عالی رتبه در جهان است + عکس این زنان دسته جمعی به توالت میروند این زنان دسته جمعی به توالت میروند تصاویر عروسی خاص‌ با ۸ میلیارد تومان هدیه هشت هزار نفر مهمان تصاویر عروسی خاص‌ با ۸ میلیارد تومان هدیه هشت هزار نفر مهمان کار جالب این زوج کوتوله آمریکایی در چین سوژه رسانه ها شد کار جالب این زوج کوتوله آمریکایی در چین سوژه رسانه ها شد این مرد عجیب با قدرت شگفت انگیز جالب +عکس این مرد عجیب با قدرت شگفت انگیز جالب +عکس بزرگترین خر دنیا در تگزاس ماله این خانم است (عکس) بزرگترین خر دنیا در تگزاس ماله این خانم است (عکس) کار جالب این سه دختر ایرانی در راهپیمایی اربعین + عکس کار جالب این سه دختر ایرانی در راهپیمایی اربعین + عکس مردی که 3 سال خون همسرش را می نوشید..! مردی که 3 سال خون همسرش را می نوشید..! جراحی بینی دختران ایرانی سوژه خنده عربها شد + عکس جراحی بینی دختران ایرانی سوژه خنده عربها شد + عکس حلقه ازدواج گمشده این خانم در بین هزاران زباله شهری حلقه ازدواج گمشده این خانم در بین هزاران زباله شهری خبر دیدنی و جالب رقصیدن بازنشستگان با کره زمین خبر دیدنی و جالب رقصیدن بازنشستگان با کره زمین تصویر شجاعانه و جذاب از تک دختر نعلبند ایرانی تصویر شجاعانه و جذاب از تک دختر نعلبند ایرانی فردی در تابوت چوبی بر فراز آسمان ها (عکس) فردی در تابوت چوبی بر فراز آسمان ها (عکس) دلیل جالب زرد بودن زرده تخم مرغ دلیل جالب زرد بودن زرده تخم مرغ

این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس)

این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس)

معمولا مردانی که به زندگی خود وفادار نمی مانند و دنبال چشم چرانی و هوسرانی می گردند عاقبت نزد همسر خود رسوا می گردند.حال هنگامی که خانم متوجه ماجرا می گردد متحمل ضربات سخت روحی و روانی می گردد.خانم 24 ساله اهل شهر کولچستر از توابع استان ایسکس انگلستان با خود تصور می نمود نامزدش برای پیدا نمودن کسب و کار نون و ابدار قصد ترک شهر را دارد.هنگامی که خانم رینولدز نامزدش را در فرودگاه دید اشک در چشمانش حلقه زد.
 
 
شاید مردانگی و غیرت را در او می دید که در تلاش است تا زندگی بهتری را برایش دست و پا نماید.اما پس از دو سال زندگی با تورز باورش نمی شد که او شش سال است به دنبال زن دیگری است.هنگامی که او را در شهر با خانم دیگری دید دلش می خواست اتش بگیرد و این صحنه را نبیند.
 
 این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس)
 
خانم رینولدز از فرط خشم خالکوبی روی بازویش را که نشان از علاقه او به نامزدش بود توسط چاقو برید و برای همیشه با موچین لقب"هواپیما" را که نام مستعار تورز بود از روی پوست بدنش پاک نمود و سپس انرا برای نامزد نامردش پست نمود.خانم رینولدز با استفاده از اسپری بی حس کننده و واسکازین محل خالکوبی را بی حس نمود و سپس با چاقو چهار طرف خالکوبی را برش داد.
 این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس)
 
سپس توسط موچین اثار خالکوبی را پاک نمود و پوستش را داخل شیشه گذاشت و برای نامزدش پست نمود.خانم رینولدز می گوید خیلی دوست داشتم چهره دیدنی نامزدم را هنگام باز نمودن هدیه می دیدم! او می افزاید هیچ فردی دوست ندارد چنین دردهایی را متحمل شود اما هنگامی که پس از دو سال زندگی متوجه شدم همسرم دنبال زن دیگری است بسیار ناراحت شدم سعی نمودم همه خاطرات او را از زندگیم دور نمایم.هنگامی که اسم او را از خودم جدا نمودم احساس راحتی نمودم.
 

 این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس)
 
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ