پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

ون دیسل و رقص با اهنگ های از بیانسه و کیتی پری +عکس

مجموعه : اخبار سینما

ون دیسل و رقص با اهنگ های از بیانسه و کیتی پری +عکس

او در صفحه فیسبوک شخصی خودش ویدئویی را آپلود کرده که رقص او را با اهنگ های کیتی پری و بیانسه نشا ن می دهد. لباس های او هم جالب توجه است او با زیرپوس در این ویدئو ظاهر شده است که عضله های حجیم او را نشان می دهد همچنین در بخشی از ترانه surfboard، او حرکات رقص بیانسه را تقلید می کند که بسیار خنده دار است!
 


این ویدئو مانند ویروسی در شبکه اینترنت پخش شده چراکه کاراکتر شخصی و فیلمی او همواره با متانت و وقار همراه بوده است و در ذهن طرفدارانش سوالهایی را ایجاد کرده است. او به تازگی در مصاحبه ای از سخت بودن و ویران کننده بودن مرگ دوست و همکارش پل واکر در سری فیلمهای سریع و خشمگین برای خودش خبر داده بود.
 

ون دیسل و رقص با اهنگ های از بیانسه و کیتی پری +عکس

اما به نظر این کار ون دیسل مربوط به فیلم اخیر او یعنی Riddick باشد چرا که در پایان این ویدئوی ۷ دقیقه ای او اعلام می کند” Universal  به من زنگ زد و اعلام کرد DVD  فیلم Riddick  در نمودارهای آماری در فروش اول است! این یک پیروزی برای همه ماست واقعاً ، واقعاً می خواهم از شما تشکر کنم. التبه Universal  گفته که می خواهد نسخه بعدی این فیلم را هم بسازد!
 

ون دیسل و رقص با اهنگ های از بیانسه و کیتی پری +عکس
 
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ