پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

الگوی جراحی بینی در انگلیس (عکس) الگوی جراحی بینی در انگلیس (عکس) ماجرای مرد زشتی که با زیباترین دختر ازدواج کرد (عکس) ماجرای مرد زشتی که با زیباترین دختر ازدواج کرد (عکس) طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه +عکس طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه +عکس یادش بخیر قدیما…ما دهه شصتیا… یادش بخیر قدیما…ما دهه شصتیا… خانمی که 45 میلیون خرج کرد تا شبیه کیت وینسلت شود! خانمی که 45 میلیون خرج کرد تا شبیه کیت وینسلت شود! این مرد 40 سال دست خود را بالا نگه داشته این مرد 40 سال دست خود را بالا نگه داشته سقوط شهاب سنگ مردم یک روستا را ثروتمند کرد + عکس سقوط شهاب سنگ مردم یک روستا را ثروتمند کرد + عکس مراسم ازدواج باشکوه به سبک هزار و یک شب +عکس مراسم ازدواج باشکوه به سبک هزار و یک شب +عکس ده انسان نابغه و بسیار عجیب که دست ندارند!! + عکس ده انسان نابغه و بسیار عجیب که دست ندارند!! + عکس پرداخت 30 دلار برای یك شب اقامت در یک زندان ! پرداخت 30 دلار برای یك شب اقامت در یک زندان ! رکوردشکنی جالب این خانم با فرنی +عکس رکوردشکنی جالب این خانم با فرنی +عکس از خوانندگی تا بازی در ورزشی فوق العاده خشن و مردانه!! از خوانندگی تا بازی در ورزشی فوق العاده خشن و مردانه!! اسکلت دوچرخه سوار (عکس) اسکلت دوچرخه سوار (عکس) چشمان این زن با بقیه انسان ها تفاوت دارد چشمان این زن با بقیه انسان ها تفاوت دارد زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد این دختر در حال تبدیل شدن به مجسمه است (عکس) این دختر در حال تبدیل شدن به مجسمه است (عکس) حرکت بسیار جالب مرد رمانتیک برای سوپرایز کردن نامزدش حرکت بسیار جالب مرد رمانتیک برای سوپرایز کردن نامزدش عکسهای باورنکردنی جراحی پلاستیک جدید پاشنه خانمها عکسهای باورنکردنی جراحی پلاستیک جدید پاشنه خانمها تهران قدیم و پهلوان ‌هایش : عکس تهران قدیم و پهلوان ‌هایش : عکس این زن عجیب با عروسک ها شوهر خود را فراری داد + عکس این زن عجیب با عروسک ها شوهر خود را فراری داد + عکس

رفتار توهین امیز مجلس با میهمانان ویژه خود (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

رفتار توهین امیز مجلس با میهمانان ویژه خود (عکس)

بیست نوامبر سال گذشته سازمانی که خواست نامی از او برده نشود تعدادی از مسلمانان را به همایش خود دعوت نموده بود.انها با برنامه ریزی که نموده بودند قرار شد مسلمانان هنگام اذان به یکی از اتاقهای مجلس عوام انگلیس تشریف ببرند.مسلمانان جهت برپایی نماز جماعت به مجلس عوام رفتند.مسولین انها را به سمت اتاقی هدایت نمودند که معمولا نمایندگان مجلس در انجا مشروب می خوردند.حتی تعدادی از نمایندگان انروز در حال خوردن و نوشیدن بودند.
 

 
خدمتکاران مجلس با معذرت خواهی از نمایندگان خواستند مکان را جهت برپایی نماز ترک نمایند.این اقدام باعث ناراحتی برخی از نمایندگان شد.به گزارش پارس ناز هر چند افراد مسلمان نیز از برپایی نماز در چنین مکانی امتناع نمودند. نماز در اتاق مشرف به تراس برگزار شد که معمولا نمایندگان مجلس عوام در انجا مشروب می خوردند یکی از مسولین همایش می گوید ما برای هر ساعت اقامت میهمانان خود در این جا 750 پوند پرداخت کرده ایم.
 

رفتار توهین امیز مجلس با میهمانان ویژه خود (عکس)
 
او در خصوص اختصاص مکانی که در ان مشروب سرو می گردد ابراز نارضایتی کرد و این را در خور شان میهمانان مسلمان خود که شراب را حرام می دانند مناسب ندانست.برخی از نمایندگان با انتقاد از عملکرد مجلس عوام در این خصوص اظهار می نمودند مجلسی که این همه سرمایه خرج می نماید باید فکری به حال میهمانان ویژه خود بنماید.
 
 
اختصاصی پارس ناز
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ