پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

کشور بلژیک مقام سوم طلاق در اروپا را دارد

مجموعه : مجله خبری روز

کشور بلژیک مقام سوم طلاق در اروپا را دارد

 
بلژیک در خیلی از زمینه ها سخنی برای گفتن دارد و در جایگاه های نخست می ایستد. اینبار اما گزارش شده که بلژیکی ها سومین جایگاه را در زمینه شمار طلاق و جدایی از آن خود کرده اند. علت چیست؟بلژیک با دارا بودن ۲ و ۹ دهم طلاق در ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت پس از کشور لیتوانی با ۳ و ۴ دهم طلاق و کشور لاتویا با ۴ طلاق در ازای هزار نفر به جایگاه سوم دست یافته است.

کشورهای مالت، ایرلند، ایتالیا، اسلوونی و یونان به ترتیب جایگاه یک تا پنج کمترین طلاق ها را از آن خود کرده اند.کشور مالت تنها ۰.۱ و کشور ایرلند ۰.۷ طلاق در ازای هزار تن از جمعیت خود دارند.

دلایل طلاق در بلژیک


به گفته جامعه شناسان بلژیکی سه دلیل برتر برای جدایی زن و مردها در این کشور به ترتیب زیر هستند:

دلیل نخست: دور شدن عاطفی زن و مرد از یکدیگر

دلیل دوم: داشتن تفاوت های زیاد (مچ نبودن)

دلیل سوم: وجود شخص سوم در زندگی خصوصی زن یا مرد (خیانت)

گفتنی اینکه سالانه ۳۲ هزار طلاق در بلژیک صورت می گیرد.

 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ