پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

کسب و کار این مرد و زن به وسیله پسر 10 ساله (عکس) کسب و کار این مرد و زن به وسیله پسر 10 ساله (عکس) التماس این دختر از مادرش برای ازدواج با یک پسر التماس این دختر از مادرش برای ازدواج با یک پسر parsnaz حرفهای عاشقانه..! دوست صمیمی وحشتناک دختر 2 ساله دوست صمیمی وحشتناک دختر 2 ساله هدیه جالب و منحصر بفرد مرد رومانتیک به همسرش + عکس هدیه جالب و منحصر بفرد مرد رومانتیک به همسرش + عکس قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) این زن قرار است دوقولو های برادرش را بدنیا آورد!! + عکس این زن قرار است دوقولو های برادرش را بدنیا آورد!! + عکس مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس آموزش میوه آرایی مخصوص شب یلدا آموزش میوه آرایی مخصوص شب یلدا این لباس زنانه را می توان خورد + عکس این لباس زنانه را می توان خورد + عکس عکس خواننده ای که آرزوی ازدواج در مکه را دارد ! عکس خواننده ای که آرزوی ازدواج در مکه را دارد ! زندگی عجیب این مرد در جسد خرس (+عکس) زندگی عجیب این مرد در جسد خرس (+عکس) اتفاقی عجیب که پشت صحنه تصاویر جشن عروسی شد اتفاقی عجیب که پشت صحنه تصاویر جشن عروسی شد زایمانی در تگزاس که در 110 سال اخیر سابقه نداشته + عکس زایمانی در تگزاس که در 110 سال اخیر سابقه نداشته + عکس کار عجیب مدیر ارشد در مترو مردم را شوکه کرد + عکس کار عجیب مدیر ارشد در مترو مردم را شوکه کرد + عکس زندگی عجیب زنی خون آشام..! زندگی عجیب زنی خون آشام..! افراد معروف جهان که در دوران مدرسه به شدت آزار دیدند افراد معروف جهان که در دوران مدرسه به شدت آزار دیدند عکس سلفی یک فضانورد در حال پیاده روی در فضا عکس سلفی یک فضانورد در حال پیاده روی در فضا تصاویر دختر بدون فک قبل و بعد از عمل تصاویر دختر بدون فک قبل و بعد از عمل

مسی در تاکسی با یک ایرانی (طنز جالب)

مسی در تاکسی با یک ایرانی (طنز جالب)

 
حالا کتابها را ببندید و به من توجه کنید. این جمله آخر را همیشه معلم علوم کلاس چهارم ابتدایی‌ مان می گفت. بنده خدا همیشه از کمبود توجه رنج می‌برد و می‌خواست این نقص بزرگ را به واسطه توجه ما برطرف کند اما بدگزینه‌هایی را برای رفع نقص انتخاب کرده بود. ما اگر قرار بود به یک نفر توجه کنیم، قطعا گزینه‌های بهتری بیرون از مدرسه بودند اما ظاهرا آقا معلم این نکته را نمی‌دانست.

سرم را تا خرتناق کرده بودم توی مانیتور و کامنت‌های ایرانیان غیور در صفحه لیونل مسی را مرور می‌کردم. شرط می‌بندم خود مسی هم هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کرد برای فک و فامیل‌هایش از خاک ایران خواستگار پیدا شود اما خب این سعادت نصیبش شده بود. فکرش را بکنید مسی برادر زن آدم باشد؛ خب این خیلی بد است. نه که توی چشم است و هی گل می‌زند و دیگران را با دریبل‌هایش به سخره می‌گیرد، بعضا الفاظی به او نسبت داده می‌شود که ممکن است به مزاج داماد خانواده خوش نیاید.

همین طور محو تماشای کامنت‌ها بودم که ناخودآگاه دیدم یقه مسی توی دست من است و او را از مانیتور بیرون می‌کشم و می‌نشانم روی صندلی تاکسی… با زبان بی‌زبانی می‌گفت: help me… help me

با حفظ خونسردی گفتم: ببین، اینجا اون جایی نیست که کسی به کسی کمک کنه… ببینم، چرا ما این همه واست کامنت می‌ذاریم، تو جواب نمی‌دی؟ چرا دوزار توجه دیدی به خودت غره شدی؟ هر کی ندونه فکر می‌کنه علی کریمی هستی! بنده خدا هی به خودش فشار می‌آورد که بهم موضوعی را بفهماند. گفتم: هان، چی شد؟ کم آوردی؟ سوت بزن!

مستاصل و ناامید از بادی لنگوییج استفاده کرد و گفت: «من برای این مردم متاسفم، این رفتار غیردوستانه است.»

زدم زیر خنده و گفتم: نه تو رو خدا، با هم رفیقیم، اصلا بیا با هم بریم استخر!

برایم عجیب بود که حرف‌هایم را می‌فهمد. مجبور بود… می‌فهمی؟ با ذوق از پیشنهادم استقبال کرد و گفت: آره، آره… این دوستانه‌ست.

گفتم: تو مثل اینکه از سوابق استخر ما خبر نداریا، چی چی رو دوستانه ست؟ الان باهات دوستانه برخورد کنیم، بعد بری ۶ تا به ما بزنی، همه‌مون بشیم ۶ تایی‌ها؟ کور خوندی داداش، ما از اوناش نیستیم. بذار لااقل تا بازی نکردیم یه کمی تحقیرت کنیم… البته بهت بگما، ما تمدن هفت هزار ساله داریم، به ما چپ نگاه کنی با کوروش و داریوش اینا طرفی! بعد نگی نگفتی.

مسی همان طور به من نگاه می‌کرد که من به شازده کوچولو خیره شده بودم. انگار پا به دنیای دیگری گذاشته بود. همان موقع یکی از دوستانم آمد زیر پستش کامنت گذاشت: « قیمت دلار اونجا چنده؟!»

حقیقتا کمی خجالت کشیدم اما زشت بود جلوی مسی وا بدهم. فکر می‌کرد ما کم آوردیم. برای همین با خونسردی کامل گفتم: چیه؟ خب، جوابشو بده دیگه… سوال اقتصادی هم نمی‌شه ازت پرسید؟ داداش فکر کردی کی هستی؟

تا این را گفتم، یکی دیگر از دوستانم کامنت گذاشت: فردا امتحان میان ترم دارم!

گفتم: این یکی سوالی نبودا، خواست در جریان باشی که یه موقع دیر اومد نگرانش نشی!

هنوز چیزی نگفته بود که یک نفر برایش نوشت: با این همه ادعا فقط ۶۶ هزار تا لایک داری؟ دکتر ظریف ما ۲۰۰ هزار تا لایک داره!

گفتم: مگه دروغ می‌گه؟ به جای اینکه جبهه بگیری، برو ضعف هاتو برطرف کن، لایک‌هات بره بالا.

همین طور بر و بر نگاهم می‌کرد که گفتم: تو که حرفی نداشتی واسه چی اومدی تاکسی ما رو اشغال کردی، ما رو از کار و زندگی انداختی؟

به اینجا که رسیدم سکوتش را شکست و با زبان شیرینی پارسی بهم گفت: بابا تو دیگه خیلی پررویی!

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ