پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

چه اتفاقی بر سر مغز آلبرت انیشتن آمد؟ +(عکس) چه اتفاقی بر سر مغز آلبرت انیشتن آمد؟ +(عکس) پولدارترین دختران جوان ایرانی با شهرت میلیاردرهای جهانی پولدارترین دختران جوان ایرانی با شهرت میلیاردرهای جهانی درگیری بر سر تقلب در مسابقه‌ زشت ترین مرد + عکس درگیری بر سر تقلب در مسابقه‌ زشت ترین مرد + عکس خاموش شدن عشق زیبای 70 ساله در 15 ساعت خاموش شدن عشق زیبای 70 ساله در 15 ساعت خبر عجیب مردی که قصد دارد مادر جدید بخرد + عکس خبر عجیب مردی که قصد دارد مادر جدید بخرد + عکس اعتیاد عجیب این دختر به خوردن مواد شیمیایی (عکس) اعتیاد عجیب این دختر به خوردن مواد شیمیایی (عکس) پیرمردی که با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت ! + تصاویر پیرمردی که با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت ! + تصاویر تصاویر دیدنی از هنر شک بافی تصاویر دیدنی از هنر شک بافی خبر جنجالی زایمان دختر در دستشویی مدرسه + عکس خبر جنجالی زایمان دختر در دستشویی مدرسه + عکس مصاحبه کوتاهی با دختر شعبده باز ایرانی مصاحبه کوتاهی با دختر شعبده باز ایرانی زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد زنی عجیب که فقط زیر نور شمع می تواند با شوهرش باشد در بدن افراد عاشق چه چیزهایی اتفاقی می افتد؟ در بدن افراد عاشق چه چیزهایی اتفاقی می افتد؟ آموزش کاردستی: ساخت آدم برفی با نمد آموزش کاردستی: ساخت آدم برفی با نمد این فرد با موتورسیکلت خودش به خاک سپرده شد (عکس) این فرد با موتورسیکلت خودش به خاک سپرده شد (عکس) این خانم تمام عمر و زندگی اش را به پای گربه هایش گذاشت این خانم تمام عمر و زندگی اش را به پای گربه هایش گذاشت ماجرای تشییع جنازه غریبانه آهنگ ساز مشهور + عکس ماجرای تشییع جنازه غریبانه آهنگ ساز مشهور + عکس در این شهر همه زوج ها به هم خیانت می کنند در این شهر همه زوج ها به هم خیانت می کنند اقدام شگفت انگیز این زوج عجیب هندی (عکس) اقدام شگفت انگیز این زوج عجیب هندی (عکس) زنی عجیب که با معجزه باردار شد + عکس زنی عجیب که با معجزه باردار شد + عکس 10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک 10 راهکار جالب در استفاده متفاوت از لاک

باران مدفوع در پایتخت ایتالیا (عکس)

باران مدفوع در پایتخت ایتالیا (عکس)

این پرنده های سیاه از شمال اروپا به پایتخت ایتالیا پرواز کردند و البته دلیل خوبی برای این ترجیحشان داشتند: رم آب و هوای گرم مدیترانه ای دارد. مدتهای مدیدی است که این پرنده ها زمستان هایشان را در این شهر سپری می کنند، ولی مقامات شهر توانسته بودند آنها را از کثیف کردن این شهر باستانی بازدارند. امسال با قطع شدن بودجه آن، مردم محلی و ماشین ها همگی مدفوع باران شدند.اولین سالی که این سارها زمستان را در رم گذراندند سال 1926 ثبت شده است. آنها در ابتدا در حومه شهر ماندند، و به تدریج به داخل شهر آمدند.
 

 
زیرا گرمای ساختمان ها آنها را جذب می کرد. در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون سار در شهر رم وجود دارد و تقریباً هر جا که دلشان خواست کارشان را می کنند.بخشی از این پرنده ها در ماه اکتبر و بخشی در ماه ژانویه به رم می آیند و عادت دارند در سپیده دم شهر را ترک کنند و به زیتون زارهای حومه شهر بروند. بعد از آنکه کل روزشان را به خوردن زیتون سپری کردند، به سمت شهر پرواز می کنند و خرابکاری هایشان را روی ساختمان ها، مجسمه ها، خودروها و خیابان انجام می دهند.در گذشته مقامات شهر برای جلوگیری از آشیانه سازی آنها در شهر، بادکنک های بزرگی به شکل شاهین روی ساختمان ها می گذاشتند تا آنها را بترسانند.
 

باران مدفوع در پایتخت ایتالیا (عکس)
 
بهترین گزینه های ضد سار شامل هرس کردن درختان و پخش صداهای بلند شاهین ها می شود، ولی دیگر مسئولین قدرت مالی برای سرمایه گذاری روی این اقدامات را ندارند و مردم و توریست ها باید به روش قدیمی از خودشان مراقبت کنند. آنها باید از چتر استفاده کنند یا دنبال پناهگاه و سرپناهی برای خودشان بدوند.بعضی از مردم هم سعی می کنند این پرنده ها را با جیغ زدن و سر و صدا راه انداختن با هر ظرفی که دستشان می آید دور کنند. ولی تابحال این روش مؤثر نبوده است.
 

باران مدفوع در پایتخت ایتالیا (عکس)
 

باران مدفوع در پایتخت ایتالیا (عکس)
 
 
 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ