پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

داستان واقعی از پرستاران نابینا و ناشنوای ایرانی داستان واقعی از پرستاران نابینا و ناشنوای ایرانی رستورانی که به زنان با دامن کوتاه تخفیف میدهد + عکس رستورانی که به زنان با دامن کوتاه تخفیف میدهد + عکس کسی با این خصوصیات تنها یک بار در قرن متولد می شود کسی با این خصوصیات تنها یک بار در قرن متولد می شود سوژه شدن خانه 3 میلیون پوندی سلنا گومز (عکس) سوژه شدن خانه 3 میلیون پوندی سلنا گومز (عکس) غذا خوردن تا سرحد مرگ به خاطر رکورد شکنی + تصاویر غذا خوردن تا سرحد مرگ به خاطر رکورد شکنی + تصاویر عکس کوسه ماهی عجیبی که نامرئی می شود عکس کوسه ماهی عجیبی که نامرئی می شود زن و شوهر بعد از طلاق خانه را نصف کردند زن و شوهر بعد از طلاق خانه را نصف کردند معاشقه طولانی عروس خانم در شب زفاف کار را به بیمارستان کشید! معاشقه طولانی عروس خانم در شب زفاف کار را به بیمارستان کشید! زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس خصوصیات جسمی و اخلاقی پسران از روی ظاهرآنها..! خصوصیات جسمی و اخلاقی پسران از روی ظاهرآنها..! سرو غذا در کاسه توالت در اندونزی +عکس سرو غذا در کاسه توالت در اندونزی +عکس امیرة الطویل زن موفق عربستان + عکس امیرة الطویل زن موفق عربستان + عکس سوژه شدن شیرخوردن یک گربه گرسنه از پستان یک گاو  + عکس سوژه شدن شیرخوردن یک گربه گرسنه از پستان یک گاو + عکس تعجب مردم از زیبایی بیش از اندازه این مدل ایرانی (عکس) تعجب مردم از زیبایی بیش از اندازه این مدل ایرانی (عکس) همسر نیکولای که به غول روسی شهره است همسر نیکولای که به غول روسی شهره است نکات ساده برای همواره تمیز نگه داشتن یخچال نکات ساده برای همواره تمیز نگه داشتن یخچال مطالبی جالب درباره ی جاناتان آیو مطالبی جالب درباره ی جاناتان آیو زندگی جنجالی و ساده میلیاردر معروف زندگی جنجالی و ساده میلیاردر معروف غذای فضانوردان در خارج از اتمسفر زمین چیست؟ (عکس) غذای فضانوردان در خارج از اتمسفر زمین چیست؟ (عکس)

معشوقه های آقایان ثروتمند چینی (عکس)

معشوقه های آقایان ثروتمند چینی (عکس)

روزنامه نگار انگلیسی ساکن پکن James Palmer  گزارشی  تهیه کرده است در باره دختران روستایی چین که به دلائل مختلف و از همه مهمتر اقتصادی تبدیل به معشوقه  های مردان قدرتمند و بالطبع ثروتمند چین می شوند. بر طبق آمارهای تحقیقاتی منتشر شده در دانشگاه پکن، ۹۵ درصد کارمندان فاسد! چین، روابط زناشویی خارج از تاهل اختیار می کنند و از بین آنها ، ۶۰ درصدشان معشوقه های ثابت دارند.

شانشان، دختر روستایی است که بعد از شروع به کار در یک کافه در یک شهر کوچک بعد از گذراندن ۴ شب با یک کارمند عالیرتبه شرکت های نفتی، با تقاضای او برای رفتن به پکن و تبدیل شدن به معشوقه مرد چهل ساله متاهل موافقت می کند. شانشان برای این کار یک آپارتمان هدیه گرفته است و مخارج زندگی اش نیز توسط معشوقه اش که شانشان هرگز از او به عنوان دوست پسر یاد نمی کند تامین می گردد.

 


شانشان به همراه کارمند عالیرتبه برای یک سفر بازرگانی ۶ ماه به افریقا رفته بود و برای فرار از بی حوصلگی، از طریق سایتی که به منظور دوستی بین چینی ها با انگلیسی زبانها ایجاد شده است با جیمز پالمر آشنا می شود. شانشان به نویسنده اجازه نداده است که به آپارتمانی که « مرد» وی، برایش خریده است وارد شود چون اغلب اوقات پر است از زنان و دختران شبیه خودش که در چین معروف به ernai ( زن دوم) هستند.

به گفته نویسنده، فرهنگ معشوقه داشتن در چین، سنتی قدیمی است که دوران سخت سوسیالیسم دولتی آن را از بین نبرده است و در طی چند دهه گذشته به خاطر تولید و اقتصاد بسیار رشد یافته چین، رونق دوباره ایی گرفته است.به نظر می رسد این نوع ماجراها و فاش کردن گاه و بیگاه فسادِ مردان قدرتمند دولتی تاثیر ریشه ایی ندارد و تجربه اجتماعات انسانی نشان داده است تا مادامی که سیستم مدیریت دولتی و تماماً « مردانه» برقرار است نمی توان امیدی به کنترل داشت.

شانشان که به تازگی یک کفش ۵۵۰ دلاری هدیه گرفته است از درآمدها و پولدار شدن سایر دختران معشوقه می گوید و اینکه صحبت همه شان در باره پس انداز و خرید آپارتمان بیشتر و حتی سرمایه گذاری در معادن و بازار بورس است.این میلِ «همسران غیر رسمی» برای تامین آینده همان اندازه طبیعی و همراه با فرهنگ مسلط و سوداگرانه چین است که  بریز و بپاش های کمابیش افسانه ایی مردان تازه متمول شده چین واقعی است. موارد متعددی دیده شده که مردان ثروتمند چین، همزمان برای  چندین معشوقه آپارتمان و هزینه زندگی را تقبل کرده اند…

یکی از دوستانِ شانشان روایت می کند که این روزها اگر مردان دولتی معشوقه نداشته باشند   یا دوست دختر، مرد به حساب نمی آیند. به نظر او بیشتر این مردان می خواهند آرزوهای عملی نشده بیست سالگی شان را جبران کنند. او تعریف می کند که ما معشوقه های « محصور شده» باید ادای حسادت و ناز کردن را همیشه از خود بروز دهیم تا رویای آنها کامل شود وگرنه تازگی و ماجراجویی های شان رنگ خواهد باخت. « انها باید فکر کنند که حتی اگر به ما پول ندهند ما همچنان دوست شان خواهیم داشت.»

دختران روستایی در درون  رویاها و برنامه ریزی های شخصی خود، امیدوارند که با پس انداز خوب در پی چندین سال سرویس، به استقلال نسبی دست یابند و قادر باشند از این روابط فاصله بگیرند و با مردان همسطح خود ازدواج کنند.به گزارش پارس ناز به قول شانشا، گاو نر و البته پیر، همیشه به دنبال علف تازه است و به همین خاطر برای امثال او فرصتِ پس انداز و کار بسیار محدود است.

دانشجوی دوره دکترا در رشه مردم شناسی Zheng Tiantian از دانشگاه نیویورک که برای تکمیل رساله پایانی اش ۲ سال در کافه هایی که زوج های اینچنینی رفت و امد داشتند کار کرده است از طریق دوستی نزدیک با دختران مورد نظر، از تصاویر خصوصی که مردان میانسال و مسن چینی در کنار معشوقه های شان گرفته اند یاد می کند و اینکه اغلب مردان با قیافه های کمابیش بچگانه در عکس ها ظاهر می شدند. به نظر Zheng Tiantian مردان مزبور برای فرار از احساس گناه، تعمداً در نقش افراد بیگناه و معصوم و کودک صفت، ظاهر می شوند.

 
در نقش مردانی که قرار است مثلاً حامیان این دختران بیچاره شهرستانی باشند.مردم شناسِ امریکایی Zheng Tiantian که در کتابش « محله ممنوع» به طور مفصل به زندگی کارگران جنسی چین بعد از سوسیالیسم می پردازد می گوید زندگی در دنیای سراسر فساد و رشوه و انحصارشده توسط  مردان، زنان را نیز به اندازه مردان سودجو کرده است.

 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ