پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

متلاشی شدن سر کودک بخاطر غفلت پرستار

مجموعه : مجله خبری روز

متلاشی شدن سر کودک بخاطر غفلت پرستار

 به نقل از اسوشیتد پرس غفلت پرستار کودک 5 ساله منجر به شلیک تصادفی از اسلحه وی و مرگ کودک 5 ساله شد.ملیسا آن رینگ مارد 19 ساله پرستار جوان پسر بچه 5 ساله خانواده ویدور تگزاس چند ماه مسئولیت نگهداری از فرزند آنان را بر عهده گرفته بود. اسلحه خود را روی میز گذاشت و قهوه خود را نوشید و برای چند دقیقه چشمان خود را بست.
 


وی روی کاناپه اتاق نشیمن درست جایی که پسر بچه 5 ساله سرگرم بازی بود چرت می زد.در پی کنجکاوی پسر بچه 5 ساله و بازی با اسلحه ملیسا را با شلیک خود به سرش بیدار و وحشت زده کرد.مرگ این پسر بچه توسط شلیک اسلحه کمری کالیبر 40 تائید شد. پس از دستگیر شدن وی توسط پلیس مسلح بودن خود را به دلیل نا امن بودن مکانی که منزل وندر درآن واقع شده بود عنوان کرد این خبر سوژه شد.

وی تا پایان سال جاری به صورت موقت در زندان اورنج کانتی زندانی شد. جلسه دادگاه وی پس از حضور والدین کودک 5 ساله و تکمیل پرونده مبنی بر ضل عمد و یا غیر عمد بودن آن در دست بررسی است.در صورت محاکمه وی از 6 ماه تا دو سال جسی به اتهام جنایت رها کردن و یا به خطر انداختن یک کودک محاکمه خواهد شد.

متلاشی شدن سر کودک بخاطر غفلت پرستار
 
 
 تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ