پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

مجسمه های زیبای درختی شگفت انگیز در دل جنگل مجسمه های زیبای درختی شگفت انگیز در دل جنگل آشنایی با لیلی و مجنون افغانی آشنایی با لیلی و مجنون افغانی پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) عروسی دسته جمعی در جنوب شرقی چین +عکس عروسی دسته جمعی در جنوب شرقی چین +عکس زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس برای داشتن کلکسیون برگ های خشک برای داشتن کلکسیون برگ های خشک عجیب تر از این ارث وجود ندارد (عکس) عجیب تر از این ارث وجود ندارد (عکس) شهرت عجیب زنی به خاطر داشتن پاهای برعکس + عکس شهرت عجیب زنی به خاطر داشتن پاهای برعکس + عکس زنی که برای لبخند زدن باید 15 هزار پوند هزینه کند! + عکس زنی که برای لبخند زدن باید 15 هزار پوند هزینه کند! + عکس بزرگ ترین خانواده دنیا متعلق به این مرد هندی است + عکس بزرگ ترین خانواده دنیا متعلق به این مرد هندی است + عکس جریان خواهران دوقلویی که با دیدن یکدیگر غافلگیر شدند جریان خواهران دوقلویی که با دیدن یکدیگر غافلگیر شدند 50 عمل جراحی پسری برای شبیه شدن خود به خانم کیم کارداشیان!+عکس 50 عمل جراحی پسری برای شبیه شدن خود به خانم کیم کارداشیان!+عکس خواستگاری جالب یک کشاورز + عکس خواستگاری جالب یک کشاورز + عکس عکس زیباترین دختر دنیا! +عکس عکس زیباترین دختر دنیا! +عکس فیس بوک از ماه عسل تقلید کرد +عکس فیس بوک از ماه عسل تقلید کرد +عکس نبش قبر بوعلی سینا و نمایش جمجمه ابوعلی سینا +عکس نبش قبر بوعلی سینا و نمایش جمجمه ابوعلی سینا +عکس با قدرتمندترین زنان جهان در طول تاریخ آشنا شوید با قدرتمندترین زنان جهان در طول تاریخ آشنا شوید تصاویر از میلیونری که سواد خواندن ندارد !! تصاویر از میلیونری که سواد خواندن ندارد !! فرار یک مجرم ایرانی از امنیتی ترین زندان آمریکا + عکس فرار یک مجرم ایرانی از امنیتی ترین زندان آمریکا + عکس

دستگیری بردگان جنسی توسط پلیس (+18)

مجموعه : مجله خبری روز

دستگیری بردگان جنسی توسط پلیس (+18)

پلیس در یك عملیات شبانه گسترده در شهرستان مترو پلین در میرلند غربی انگلستان 9 خانه فساد و مركز قاچاق انسان به منظور بهره كشی جنسی و فروش قربانیان به عنوان بردگان جنسی شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.


عملیات بازداشت عوامل و پاکسازی خانه های فساد بصورت بسیار گسترده انجام گرفت كه در برخی از عملیتها پلیس با شكستن درب محل اختفای عاملین قاچاق انسان توانست 5 تن از سر كرده های اصلی این باند مخوف دستگیر کند. سال گذشته 2252 نفر از قربانیان قاچاق انسان كه به منظور سو استفاده جنسی توسط پلیس عوامل آن شناسایی و قربانیان آزاد شدند.


بنابراین گزارش لهستان،رومانی،نیجریه،ویتنام،مجارستان از جمله پنج كشوری در جهان هستند كه در داشتن مكان هایی برای خرید و فروش انسان به منظور بهره كشی جنسی مبادرت دارد و بیشترین افراد مهاجر به این كشورها ناپدید می شوند.

به گفته "تیم بیكن" سرپرست كارآگاهان ویژه ، باور این موضوع سخت است كه بپذیریم برده داری به شكلی مدرن در جوامع كنونی رواج می یابد و گزارش های مبنی بر آن افزایش یافته است این موضوع در میرلند دردناك و تأسف برانگیز و ما مصمم به توصیف و توقف آن هستیم.

خانه فساد پسران خودفروش تهرانی برای خدمات به زنان پولدار ، در این عملیات گسترده بیش از 40 هزار افسر پلیس بصورت همزمان شركت داشته اند. در مكان های شناسایی شده چندین قبضه اسله كمری،انواع گوشی تلفن همراه، آدرس مكان های انتقالی قربانیان به عنوان مقصد و مقادیر قابل توجهی از انواع مواد مخدر كشف و ضبط شد.

 
 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ