پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس سیگار موجب از بین رفتن کرموزوم Y در مردان می شود! سیگار موجب از بین رفتن کرموزوم Y در مردان می شود! خودنمایی این جوان با معجون تهوع آور خود (عکس) خودنمایی این جوان با معجون تهوع آور خود (عکس) ماجرای جالب بالکن خانه ژولیت و عشق پایدار ماجرای جالب بالکن خانه ژولیت و عشق پایدار 8 پدیده علمی تخیلی که به حقیقت پیوسته اند (+تصاویر) 8 پدیده علمی تخیلی که به حقیقت پیوسته اند (+تصاویر) خط خطی هایی که تبدیل به نقاشی شد (عکس) خط خطی هایی که تبدیل به نقاشی شد (عکس) کار قابل تحسین دختر آمریکایی برای ایران کار قابل تحسین دختر آمریکایی برای ایران کشف گونه ای عجیب از فسیل انسان ها کشف گونه ای عجیب از فسیل انسان ها این زن عجیب که تبدیل به خون آشام شد + عکس این زن عجیب که تبدیل به خون آشام شد + عکس دکتر ایرانی برجسته ترین دانشمند جهان شد + عکس دکتر ایرانی برجسته ترین دانشمند جهان شد + عکس سرانجام دوقلوهای به هم چسبیده از هم جدا شدند + عکس سرانجام دوقلوهای به هم چسبیده از هم جدا شدند + عکس گل های بیگانه با حیوانات (عکس) گل های بیگانه با حیوانات (عکس) مجری خانم تلویزیون و تاریخچه بابا کرم!! + عکس مجری خانم تلویزیون و تاریخچه بابا کرم!! + عکس به چه روش هایی یک عروس خوش اندام باشیم؟ به چه روش هایی یک عروس خوش اندام باشیم؟ استخدام زنان مجرد هند به عنوان مادر بچه های یتیم! +عکس استخدام زنان مجرد هند به عنوان مادر بچه های یتیم! +عکس باورتان میشود این زن میلیاردر یک روز بی خانمان بود باورتان میشود این زن میلیاردر یک روز بی خانمان بود پسر بچه دو ساله از انگلستان با بیماری (مردفرشته ای) پسر بچه دو ساله از انگلستان با بیماری (مردفرشته ای) زنی که به اجبار در اینترنت زندانی شده زنی که به اجبار در اینترنت زندانی شده تصاویر خاستگاری فوق رمانتیک به کمک مردم تصاویر خاستگاری فوق رمانتیک به کمک مردم زنان در کشور کره شمالی به روایت عکس زنان در کشور کره شمالی به روایت عکس

چگونگی القاء عشق

چگونگی القاء عشق


امروز شنبه است و اول هفته . یک هفته پیش رو دارید و می توانید برای آن برنامه ریزی کوتاه مدت بکنید . از هدف های شغلی گرفته تا تنظیم برنامه ی صحیح غذایی. اما مهم ترین برنامه ای که نباید از آن غافل شوید ، داشتن برنامه ای مدون است برای رفتار با دیگران و از همه ی آن ها مهم تر رفتار با همسرتان.

شما می توانید با خود قرار بگذارید در یک مدت زمان شش ماهه رفتار خود را تغییر دهید و آنوقت بعد از گذشت این زمان تغییر رفتار در همسرتان را شاهد باشید. فرقی نمی کند زن هستید یا مرد. ما معتقدیم که شما توانایی معجزه را دارید به شرطی که زندگی تان را رها نکنید و طبق برنامه پیش بروید.

این هفته برای شروع کاری کنید تا همسرتان ، از لحاظ روحی تغذیه شود. روح ما هم مانند جسممان به غذا محتاج است و غذایی که بسیار به آن نیاز مند هستیم اما شاید هرگز بیان نکنیم : تائید شدن ،ستایش شدن و پذیرفته شدن است.
این یک فرمول ساده است که اغلب ما فراوش می کنیم : هر چقدر شریک زندگی مان را از عشق بهره مند کنیم همانقدر بهره مند می شویم.
هر چقدر شریک زندگی مان را از عشق بهره مند کنیم همانقدر بهره مند می شویم.
خیلی از ما به دنبال کسی هستیم که ما را دوست بدارد، محبتش را ابراز کند و ستایشمان کند ولی فراموش می کنیم او نیز به دنبال به دست آوردن همین احساسات است.این فراموش کردن ها به مرور تبدیل به دور شدن و سردی شما و شریک زندگی تان می شود و یک روز متوجه می شوید سال هاست در کنار هم زندگی می کنید ، بدون آنکه این کنار هم بودن لذتی برایتان داشته باشد.

اما برای اینکه این هفته بتوانید به خوبی تمرینتان را انجام دهید ، بهتر است معنی این سه کلمه را بدانید:

– تائید کردن یعنی او  و احساساتش را تائید کنید. وقتی شرایط موجود در او احساسی ایجاد کرده ،سعی نکنید به او بفهمانید که اشتباه می کند ،رنجشش را تائید کنید حتی اگر با آن احساس و افکار موافق نباشید. به او بگویید از اینکه رنج می‌برد و درد می‌کشد بسیار متاسف هستید ، سپس آنچه را در او ستایش می‌کنید ، به زبان آورید. شاید بگوئید اگر قرار باشد مدام او را تائید کنید ، فرصتی برای دفاع از خود باقی نمی ماند اما اشتباه نکنید با تائید احساس او و به زبان بهتر بازی در تیم او نه تیم مقابل می توانید بهترین فرصت را ایجاد کنید که شما هم از احساستان بگوئید. تائید کردن را به او بیاموزید اما با رفتار خود نه زبان نصیحت که بی فایده است.

– ستایش کردن یعنی آن چیزهایی که در همسرتان هست و شما دوست دارید را به زبان بیاورید. بعضی از ما ستایش را در دل می گوئیم اما انتقاد را به زبان و این بدترین کار است.

– در باره ی پذیرش هم که به دفعات صحبت کرده ایم . پذیرش یعنی شریک زندگی مان را همانگونه که هست بخواهیم . نه بعد از انتخاب از او بخواهیم کس دیگری شود. این اصل بیشتر از آنکه به همسرتان کمک کند برای خودتان آرامش بخش است. زیرا پذیرش او به شما این امکان را می دهد که شفاف دوستش داشته باشید.
زمانی که بیاموزید شریک زندگی خویش را به رغم رفتارهایی که در او نمی‌پسندید ، بپذیرید ، موهبت «عشق بی‌قید و شرط» را به خود و به او هدیه کرده‌اید.

سر مشق این هفته :

در این هفته شریک زندگی خود را تایید و ستایش کنید. احساسات، افکار و دیدگاه‌های او را نسبت به زندگی محترم بشمارید. چنانچه ناراحت و رنجیده است با گفتن چنین جمله‌ای: «تو را درک می‌کنم… باید احساس… از اینکه این‌طور ناراحت هستی خیلی متاسفم»، با طرح این پرسش که «چه نکاتی را در همسر خود ستایش می‌کنم؟»، جنبه‌های قابل ستایش شخصیت او را بیابید، و در زمان مناسب، آنها را به زبان آورید. به تاثیری که انجام این تمرین در رفتار و خلق و خوی همسرتان و نیز در رابطه‌ای که با او دارید می‌گذارد دقت کنید.

برای هفته های آینده با ما باشید با تمرینات بعدی و فراموش نکنید شرط موفقیت در هر کاری پشتکار و ممارست در انجام آن کار است پس با یکی دوبار آزمودن و شکست خسته نشوید ، بلکه به شریک زندگی تان فرصت بدهید.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ