پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

تصاویر دختری با صورت زشت و قلبی زیبا تصاویر دختری با صورت زشت و قلبی زیبا زندگی عجیب این دختر جوان در خانواده ای ثروتمند (عکس) زندگی عجیب این دختر جوان در خانواده ای ثروتمند (عکس) رقص بابا کرم اصلی رقص بابا کرم اصلی بلندترین زوج دنیا این دو نفر هستند (عکس) بلندترین زوج دنیا این دو نفر هستند (عکس) این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس اینگونه خوش اخلاق شویم اینگونه خوش اخلاق شویم اشتیاق زیاد این دختر برای دیدن دوست پسر اینترنتی خود اشتیاق زیاد این دختر برای دیدن دوست پسر اینترنتی خود تلاش دست جمعی 90 نفر برای نجات پسر جوان + عکس تلاش دست جمعی 90 نفر برای نجات پسر جوان + عکس زندگی جنجالی و پر هیجان کادر بزرگ 103 ساله زندگی جنجالی و پر هیجان کادر بزرگ 103 ساله خبر دیدنی و جالب رقصیدن بازنشستگان با کره زمین خبر دیدنی و جالب رقصیدن بازنشستگان با کره زمین بهترین رکوردهای شگفت انگیز در کتاب گینس (14) بهترین رکوردهای شگفت انگیز در کتاب گینس (14) هفت اصل بیل گیتس برای داشتن زندگی موفق و بهتر هفت اصل بیل گیتس برای داشتن زندگی موفق و بهتر کشف عکس عروسی جنجالی بعد از 13 سال کشف عکس عروسی جنجالی بعد از 13 سال رونمایی ملکه جدید اسکیت روی یخ + عکس رونمایی ملکه جدید اسکیت روی یخ + عکس نتیجه یک عمر پس انداز جالب این پیرمرد 81 ساله نتیجه یک عمر پس انداز جالب این پیرمرد 81 ساله 17 راز زندگی آنجلینا که تا بحال نشنیده اید !!! 17 راز زندگی آنجلینا که تا بحال نشنیده اید !!! آشنایی با جوان‌ترین دختر میلیاردر در جهان آشنایی با جوان‌ترین دختر میلیاردر در جهان عجیب ترین رفتار اختاپوس ماده با تخم های خود + عکس عجیب ترین رفتار اختاپوس ماده با تخم های خود + عکس سرباز کوری که به کمک استفاده زبانش نگاه می کند!! سرباز کوری که به کمک استفاده زبانش نگاه می کند!! پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند

زندگی زناشویی و مقصر بدون زوجین

زندگی زناشویی و مقصر بدون زوجین


گاهی اوقات تصور می‌شود که مردها یا زن ها روابط را به بن بست می‌کشانند در صورتی که این طور نیست. تخریب رابطه صرف نظر از جنسیت با خودخواهی در اشکال گوناگون انجام می‌شود.

 

از آنجایی که افراد با داشتن مشکل در روابط خانوادگی، احساسی و عاطفی در دیگر روابط شغلی و تحصیلی نیز به مشکل برمی‌خورند. در روابط زن وشوهر ها ، الزاما مردها یا زن ها مقصر نیستند ، بلکه عادت های رفتاری دو طرف رابطه را تخریب می کند. و برای تخریب یک رابطه دو مقصر نیاز است .  در این مقاله می‌خواهیم چند نمونه از اشکالات خودخواهی که منجر به تخریب رابطه می‌شود را به شما یاد آور شویم:

عذرخواهی نکردن

برخی افراد در هر مورد چه مثبت و چه منفی باشد و نیاز به همدردی، درک یکدیگر و بیان محبت و صمیمیت و چه مواردی مانند عذرخواهی و پشیمانی از ناراحتی یکدیگر منتظر می‌مانند تا طرف مقابل اقدام کند و تازه احساس شکایت نیز می‌کنند که چرا طرف مقابل دیر و ناقص اقدام می‌کند و در مواردی اقدامی نمی‌کند. البته این عادات تا حد زیادی وابسته به شرایط اجتماعی و تربیت خانوادگی است. برای مثال افرادی که در خانواده خود هرگز ندیده‌اند که والدین خود با یکدیگر صمیمانه و با محبت گفتگو کنند و یا از یکدیگر عذر خواهی کنند، در زندگی خود نیز تا حد زیادی این کار را نمی‌کنند.
اگر شما در مورد روابط و احساسات خود به طور واضح با طرف مقابل صحبت نکنید و خواسته ها و اهداف خود یا حتی مواردی که آزارتان می‌دهد را عنوان نکنید و این موارد را از طرف مقابل نیز نپرسید انتظار موفقیت در رابطه‌تان را نداشته باشید.

عدم برقراری ارتباط موثر

گاهی اوقات برخی افراد در هیچ مورد خاصی صحبت نمی‌کنند و انتظار دارند همه چیز هم طبق میل‌شان انجام شود. در صورتی که این امر در بلند مدت محال است. اگر شما در مورد روابط و احساسات خود به طور واضح با طرف مقابل صحبت نکنید و خواسته ها و اهداف خود یا حتی مواردی که آزارتان می‌دهد را عنوان نکنید و این موارد را از طرف مقابل نیز نپرسید انتظار موفقیت در رابطه‌تان را نداشته باشید.

بی‌تفاوتی

این رفتار عموما در دهه 20 تا 30 سالگی افراد اتفاق می‌افتد و فرد با دیدن رفتاری بهتر از شخص دیگر و یا هر چیز دلپذیر دیگری ممکن است نسبت به رابطه خود با همسر، خواهر و برادر و با والدینش بی‌تفاوت شود. چنین افرادی عموما افرادی زود باور و وابسته هستند و با مشاهده هر امتیاز مثبتی از رابطه خود دلسرد می‌شوند. به طرف مقابل بی توجهی می کنند و نیاز هایش را ندیده می گیرند و برای این رفتار کاملا به خود حق می دهند.

توقعات غیر معقول

شما در هر نوع رابطه‌ای که با انسان‌ها دارید اعم از عاطفی، شغلی، تحصیلی، دوستی و… اگر توقعات خود را کنترل نکنید و توقعاتی که از طرف مقابل‌تان دارید بیش از حد و یا نشدنی باشد، کم کم این رابطه آزاردهنده شده و به شکست می‌انجامد.

لازم به ذکر است که این توقعات غیر معقول فقط شامل آنچه شما می‌خواهید نمی‌شود بلکه شامل دخالت در امور شخصی طرف مقابل نیز می‌باشد.

برای مثال برخی افراد از طرف مقابل می‌خواهند غذای مورد علاقه‌اش را دوست نداشته باشد زیرا آنها دوست ندارند و برخی دیگر نیز از طرف مقابل می‌خواهند از مسیر دیگری سر کار برود و یا کتاب خاصی بخواهد و برای تفریح فعالیت خاصی انجام دهد که کاملا با روحیه اش متضاد است.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ