پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

هنرمندی که بخاطر نقاشی 200 هزار مورچه کشت + عکس هنرمندی که بخاطر نقاشی 200 هزار مورچه کشت + عکس کشف گونه های جدید ماهی + (عکس) کشف گونه های جدید ماهی + (عکس) شما چقدر درک چشمی دارید (تست) شما چقدر درک چشمی دارید (تست) این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد یک پیرزن چینی 6 روز پس از مرگ دوباره زنده شد!! یک پیرزن چینی 6 روز پس از مرگ دوباره زنده شد!! نوشته رضا صادقی برای غیرت این زن + عکس نوشته رضا صادقی برای غیرت این زن + عکس تلاش دردناک یک خانم کوتوله برای افزایش قد!! (عکس) تلاش دردناک یک خانم کوتوله برای افزایش قد!! (عکس) چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس چشمان زن اردبیلی نخ تولید می کند + عکس سر آدم از نوع نان (عکس) سر آدم از نوع نان (عکس) آشنایی با 10 شخصیتی که نام آن‌ها از تاریخ پاک شد + عکس آشنایی با 10 شخصیتی که نام آن‌ها از تاریخ پاک شد + عکس دلفین نادر به خاطر سلفی گرفتن زیاد مردم مرد +عکس دلفین نادر به خاطر سلفی گرفتن زیاد مردم مرد +عکس افسانه جالب «ولنتاین»، از قدیس تا عشاق +عکس افسانه جالب «ولنتاین»، از قدیس تا عشاق +عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس مسابقه ملکه های زیبایی برای خانمهای با وزن 80کیلو +عکس مسابقه ملکه های زیبایی برای خانمهای با وزن 80کیلو +عکس عکس رمانتیک دو دوست پس از 55 سال عکس رمانتیک دو دوست پس از 55 سال پیدا شدن یک پری دریایی زشت و وحشتناک + عکس پیدا شدن یک پری دریایی زشت و وحشتناک + عکس یک رستوران عجیب در میان قبرها در هندوستان + عکس یک رستوران عجیب در میان قبرها در هندوستان + عکس پیرمردی که با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت ! + تصاویر پیرمردی که با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت ! + تصاویر با پولدارهای جهان عرب آشنا شوید +عکس با پولدارهای جهان عرب آشنا شوید +عکس پلک های عجیب این دختر همه را شگفت زده کرده پلک های عجیب این دختر همه را شگفت زده کرده

افشای جنجالی رابطه پنهانی نازنین بنیادی با بازیگر مشهور (عکس)

مجموعه : اخبار سینما

افشای جنجالی  رابطه پنهانی نازنین بنیادی با بازیگر مشهور (عکس)

خود كلیسای ساینتولوژی مرا به عنوان همسر تام كروز معرفی كرد. این حرفی است كه "نازنین بنیادی" بازیگر ایرانی تبار مقیم انگلستان درباره رابطه كوتاه مدتش با "تام كروز" گفته است.

"نازنین بنیادی" بازیگر نقش مكمل زن سریال تلویزیونی «میهن» (Homeland) كه از اعضای سابق كلیسای ساینتولوژی نیز است ، اعلام كرده كه از سوی كلیسای ساینتولوژی به عنوان همسر ساینتولوژیست تام كروز انتخاب شده بود.


نازنین بنیادی  31 ساله كه در سریال "میهن" نقش "فرا شرازی" یك جاسوس CIA را بازی كرده ،‌یكی از دهها زن عضو كلیسای ساینتولوژی است كه برای پیدا كردن همسر مناسب دست به دامن این كلیسا شده بود. او چند سال قبل با مراجعه به كلیسای ساینتولوژی از مقامات آن خواست كه همسری مناسب برای او پیدا كنند.به همین منظور او تمامی رابطه های خود را كنار گذاشته و منتظر پاسخ كلیسا بود. كلیسای سانتیولوژی با بررسی شرایط مختلف «بنیادی» و گزینشهای عجیبی، او را به عنوان همسر «تام كروز»‌معرفی كرد. باتاثیر گذاری كلیسای ساینتولوژی، او در سال 2004 رابطه ای كوتاه مدت (2 ماه) را با «تام كروز» آغاز كرد اما این رابطه از طرف " تام كروز" به هم خورد. با این ادعا كه او همسری همانند "نیكل كیدمن" می خواهد و بنیادی با اندام كوچك همسر ایدآل او نیست. یكی دیگر از دلایل جدایی «كروز» از «بنیادی» اعطای مدال شجاعت كلیسا به «تام كروز» بود كه چندان هم اسباب خوشحالی بنیادی را به دنبال نداشته است.با جدا شدن آنها ، كلیسا طی فراخوانی از آنها خواست كه این رابطه را پنهان نگه دارند ولی «بنیادی» رابطه اش با «كروز»‌را به یكی از دوستانش لو می دهد و در نهایت كلیسا با جریمه های عجیبی مانند شستن سرویس های بهداشتی با مسواك درصدد تنبیه او بر می آید. هر چند مقامات كلیسای ساینتولوژی اعلام كرده اند كه جریمه ای در كار نبوده ولی بنیادی در سال 2012 با انتشار كلیپی ضد ساینتولوژی در یوتویوب رسما از این كلیسا خارج شد. «بنیادی»‌ از بازیگران ایرانی تبار تلویزیون است كه بازی در مجموعه های معروف «چطور با مادرتان آشنا شدم» ، «24» و «آناتومی گری» را در كارنامه دارد.

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ