پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

انتقام وحشتناک زن از همسر (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

انتقام وحشتناک زن از همسر (عکس)


یک اتفاق باورنکردنی در بعدازظهر 26 اکتبر سال1997 افتاد، Susan Dianne Eubanks در خانه اش در کالیفرنیا به 4 پسرش شلیک کرده و هر چهارنفرشان را کشت.

فرزندان این زن روانی که براندون، اوستین، بریگام و متیو، نام داشتند به ترتیب در زمان مرگشان 14، 7، 6 و 4 ساله بودند. این زن سپس تفنگ را به سمت خودش برگرداند تا به شکمش شلیک کند.  5 روز بعد از این قتل ها سوزان به 4 فقره قتل درجه یک محکوم شد.


وی در طول محاکمه اش ادعاهایی در مورد سو استفاده از بچه ها و کشتن بچه ها به خاطر انتقام از پیش طراحی شده از شوهر سابقش وجود داشت. بعد از محکوم شدن به 4 فقره قتل درجه یک سوزان محکوم به مرگ شد. سوزان اعتراف کرد که به خاطر پایان رابطه عشقی اش بچه ها را کشته و قصد داشته خودش را نیز بکشد. او گفت عواملی که در این رفتارهایش تاثیر گذاشته اند والدین الکلی، افسردگی و درمان فیزیکی- روانی ضعیف بوده است. به هرحال قاضی دلیل  و انگیزه اصلی سوزان را تنفر عمیق او و انتقام از همسرش دانست.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ