پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

چگونه افکارمان را متمرکز کنیم؟

چگونه افکارمان را متمرکز کنیم؟


    یکی از مشکلات کنونی بشر امروزی نداشتن تمرکز فکری است.

    وجود تلویزیون, کامپیوتر و انواع وسایل الکترونیکی سرگرم کننده باعث میشود که ما تمرکز افکارمان را از دست بدهیم و کارایی مان کاهش پیدا کند.

    مدیتیشن, ذکر گفتن و عبادت تمرکز را افزایش میدهد و به سلامت جسم و روح کمک میکند.

    یکی دیگر از راه های تمرکز این است که جلوی یک تابلو بایستیم, بهتر است هیچ عکس یا نقاشی درون آن نباشد, اول گوشه بالا سمت چپ را نگاه کنید و یک نفس عمیق بکشید. نگاه را به گوشه بالا سمت راست برده و تا پنج شماره نفس را نگه دارید. نگاه را به گوشه پائین سمت راست آورده و نفس را آرام خارج کنید. نگاه را به گوشه پائین سمت چپ برده و به خود بگویید: آرام باش. این کار را پنج بار تکرار کنید. خواهید دید که چقدر ریلاکس میشوید و افکارتان متمرکز میشود.

    راه دیگر برای رفع استرس و بدست آوردن تمرکز اینست که از شماره 400 به پایین چهارتا درمیان اعداد را بشماریم. وقتی به صفر برسید بدن ریلاکس شده و تمام افکار آزار دهنده از بدنتان خارج شده است. اگر این کار را قبل از خواب بکنید باعث به خواب رفتن تان میشود.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ