پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

وارد شدن یک ببر به حمام در حال دوش گرفتن (عکس) وارد شدن یک ببر به حمام در حال دوش گرفتن (عکس) ایده جالب داماد خلاق برای خواستگاری از نوع ماشین کاری ایده جالب داماد خلاق برای خواستگاری از نوع ماشین کاری محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟ محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟ کلاه کاسکت های شیطانی وحشتناک + عکس کلاه کاسکت های شیطانی وحشتناک + عکس این سگ می خواهد در مقابل نور لیزر از صاحبش محافظت کند این سگ می خواهد در مقابل نور لیزر از صاحبش محافظت کند روح آبراهام لینکن در کاخ سفید + عکس روح آبراهام لینکن در کاخ سفید + عکس شغل عجیب و پردرآمد این خانم چه فرقی با تن فروشی دارد؟ شغل عجیب و پردرآمد این خانم چه فرقی با تن فروشی دارد؟ این سه خواهر به صورت عجیبی در یک روز زایمان کردند این سه خواهر به صورت عجیبی در یک روز زایمان کردند عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند چطور از دروغگو بودن یک فروشنده آگاه شویم؟ چطور از دروغگو بودن یک فروشنده آگاه شویم؟ همسر این مرد جوان یک مار کبری است همسر این مرد جوان یک مار کبری است اتفاقی دردناک برای دختری که فقط چند روز مانده به عروسی اتفاقی دردناک برای دختری که فقط چند روز مانده به عروسی حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان +عکس حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان +عکس خارج کردن تومور 28 کیلویی از بدن این خانم خارج کردن تومور 28 کیلویی از بدن این خانم افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! بستع بندی های خلاقانه بستع بندی های خلاقانه وقتی یک گلدان چینی باعث میلیونر شدن مالکش می شود وقتی یک گلدان چینی باعث میلیونر شدن مالکش می شود دختر زیبای خفته که 6 ماه از سال خواب است دختر زیبای خفته که 6 ماه از سال خواب است ساخت خانه گلی بسیار زیبا (عکس) ساخت خانه گلی بسیار زیبا (عکس) این خواننده زن طی 2 ماه 19 کیلو وزن کم کرد (عکس) این خواننده زن طی 2 ماه 19 کیلو وزن کم کرد (عکس)

کاهش وزن مدل جدید

مجموعه : رژیم و تغذیه

کاهش وزن مدل جدید


چه بخواهیم و چه نخواهیم داشتن وزن مناسب یکی از پایه های زیبایی است. لاغری بیش از حد و چاقی، هر دو می توانند زیبایی تان را کم کنند و تناسب می تواند این زیبایی را به شما بازگرداند. هر چند رسیدن به وزن مناسب کار راحتی نیست اما به هیچ عنوان نشدنی نیست. نمی خواهیم از کاهش وزن و رژیم های جدید صحبت کنیم بلکه به نکته های جدیدی اشاره می کنیم که تحقیقات نشان داده اند می توانند در روند کاهش وزن به شما کمک کنند…

گروه دوستان
در مجله بین المللی اضافه وزن آمده: «اگر شما برای کاهش وزن به گروه های دوستی کاهش وزن بپیوندید یا با دوستانتان و اعضای خانواده تان گروهی برای کاهش وزن تشکیل بدهید و همدیگر را همراهی کنید در این مسیر موفق تر خواهید بود تا جایی که تحقیقات نشان داده افرادی که به صورت گروهی می خواهند لاغر شوند در یک سال می توانند ۳ درصد از وزن بدنشان را کم کنند.» این موضوع درباره زوج هایی که با همدیگر شروع به کاهش وزن کرده اند هم صدق می کند.

تلفن همراه
کنار نصب بازی های مختلف روی دستگاه تلفن همراهتان می توانید برنامه هایی را هم نصب کنید که به شما می گویند هر ماده غذایی چند کالری دارد و آیا شما در حال کنترل وزن خود هستید یا کالری زیادی به بدنتان می رسانید و به زودی اضافه وزن پیدا خواهید کرد. در این مورد هم بررسی ها نشان داده کسانی که از این برنامه ها استفاده کرده اند، توانسته اند در طول یک سال بیشتر از ۳ کیلوگرم وزن کم کنند.

همکاران
یک تحقیق در سال ۲۰۱۱ نشان داد احتمال اضافه وزن کسانی که با همکارانشان غذا می خوردند یا ساعت هایی را به جمع شدن کنار یکدیگر و خوردن عصرانه و میان وعده تخصیص می دهند بیشتر از کسانی است به تنهایی و طبق برنامه و رژیم غذایی خودشان غذا یا میان وعده می خوردند.

گروه ورزش
افرادی که به فکر لاغر شدن بوده اند و به گروه های ورزشی مراجعه کرده اند هم موفق تر از افرادی بوده اند که به تنهایی برنامه ورزشی را اجرا کرده اند. این افراد دیرتر از دیگران از ادامه مسیر خسته شده اند و تشویق های دیگران در ادامه راهشان موثرتر بوده است.

بچه ها
خیلی جالب است اگر بدانید تحقیقات جدید نشان می دهد غذا خوردن با بچه ها و کنار خانواده هم می تواند باعث کاهش وزن شما شود. غذا دادن به بچه ها، مراقب آنها، بودن و دنبال کردن نوپاها شما را لاغر می کند مخصوصا اگر پدر خانواده هستید و کارتان را در یک اتاق و روی یک صندلی انجام می دهید.

گروه لاغری
اگر کسی در خانواده تان نمی خواهد وزن کم کند یا نیازی به این کار ندارد، از دایره افراد خانه بیرون بیایید و گروه های کاهش وزن را پیدا کنید. در حال حاضر تنها افرادی که به بیماری دیابت یا سرطان و… مبتلا هستند گروه همیاری ندارند بلکه افرادی دچار اضافه وزن هم گروه هایی تشکیل داده اند که با پیگیری می توانید آنها را پیدا یا حتی پایه گذاری کنید. تحقیقی در سال ۲۰۱۱ هم نشان داد افرادی که با یک گروه کاهش وزن را آغاز کرده اند ۲ برابر موفق تر از افرادی بوده اند که خارج از گروه و تنهایی می خواستند وزنشان را کم کنند.

ارتباطات آنلاین
در اینترنت می توانید خواننده بسیاری از تجربیات افرادی باشید که توانسته اند وزن خود را کم کنند. حتی در شبکه های اجتماعی می توانید گروه هایی را پیدا کنید که به شما پیشنهادهایی برای کاهش وزن می دهند، اما بهتر است به یک سایت و پیشنهاد یک فرد برای کاهش وزن اکتفا نکنید و از درست و اصولی بودن آن باخبر شوید.

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ