پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

فرار مهیج شیر دریایی از دست کوسه سفید (عکس)

فرار مهیج شیر دریایی از دست کوسه سفید (عکس)

اگه می تونی بیا منو بگیر! این جمله شیر دریایی خطاب به کوسه سفید گرسنه است که در این تصاویر که گویای این موضوع است، مشاهده می کنید.

تصاویر مهیج از فرار شیر دریایی از دست کوسه سفید در جزیره گوآدالوپ


 
 
 
 
 
  صحنه هایی که می بینید مربوط به تعقیب و گریز 15 دقیقه ای شیر دریایی بسیار جسور و چابک با کوسه سفید گرسنه است که البته در نهایت کوسه توانست دم و باله های شیر دریایی را گاز بگیرد.مارک هنائور 39 ساله اهل سوئیس توانست این صحنه ها را در جزیره گوادالوپ در مکزیک تصویر برداری کند. وی به مدت سه روز و هر روز بیش از 6 بار داخل آب غواصی کرد تا توانست چنین صحنه هایی را بگیرد.با تجهیزات جدید، مارک توانست تا 40 متری را روشن کرده و تصویربرداری کند.

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ