پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

سوالاتی در مورد موزدایی

سوالاتی در مورد موزدایی


قبل از انجام اپیلاسیون ، خصوصا برای دفعه اولی ها یک سوال به وجود می آید !! البته چندین سوال به وجود می آید . ما عمده ترین این سوالات را برای شما آوردیم و البته جوابش را هم دادیم .
پس اگر می دانید برای یک روز میهمانی چند روز قبل باید به اپیلاسیون بروید ؟ یا اینکه از اپیلاسیون باید چه توقعی داشته باشید …. ادامه مطلب را بخوانید
سوالات متداول اپیلاسیون اولی ها !!!

سوالات متداول اپیلاسیون اولی ها !!!
اپیلاسیون چیست ؟
خیلی ساده بگویم : اپیلاسیون یک روش بی خطر ، موثر و نیمه دائم حذف مو است که از موم گرم برای ریشه کن کردن  موهای زائد صورت و بدن استفاده می کند .

چگونه می توانم اپیلاسیون کنم ؟
خوب ساده است ، به سالن اپیلاسیون تیما بیایید . اما موارد زیر را مد نظر داشته باشید :
اپیلاسیون می تواند به کاهش مو منجر شود و روند رشد مو ها را به تاخیر بیاندازد . باید زمانی به اپیلاسیون بروید که موهت به اندازه دانه برنج رشد کرده باشد ( به اصطلاح نیش زده باشد ) ، برای تکرار هم سیکل های ۳ تا ۴ هفته ای را ملاک قرار دهید و پس از ۳ تا ۴ هفته دوباره برای اپیلاسیون بروید . موها یی که پس از آن دوباره رشد می کند ، نرم تر و نازک تر است .
اپیلاسیون برای کسانی که از اصلاح چند باره خسته شده اند ، بسیار فوق العاده است .

من هرگز قبلا اپیلاسیون نکرده ام ، بعد از اولین اپیلاسیون توقع چه چیزی را باید داشته باشم ؟
پوست بی مو!
البته پوستهای مختلف واکنشهای مختلفی را نسبت به اپیلاسیون نشان می دهند . اما شما انتظار قرمزی موقت ، برجستگی هیستامین که واکنش طبیعی بدن به کنده شدن مو از ریشه است را داشته باشید .
برخی خارش خفیف در زمان رشد مجدد موها را دارند . هرچند مراقبت از پوست بس از اپیلاسیون به کاهش این عوارض کمک می کند .
اگر شما عروس هستید ، یا می خواهید در موقعیت خاصی قرار بگیرید !! توصیه ما به شما اپیلاسیون یک ماه قبل از روز خاص و مد نظر است ، که ببینید پوست شما چه واکنشی نشان می دهد . بعد اگر دیدید همه چیز خوب است ، چند روز قبل از آن روز مراجعه نمایید ، برای یک اپیلاسیون دیگر .
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ