پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

شناسایی تبهکار جوان تهرانی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

شناسایی تبهکار جوان تهرانی (عکس)


 یک تبهکار جوان تهرانی که بعد از سرقت لوازم داخل خودرو و مدارک مالباختگان از حساب آنها برداشت می کند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.پنجم اردیبهشت امسال فردی با مراجعه به واحد گشت کلانتری 133 شهر زیبا به مأموران اعلام داشت که کیف دستی حاوی لپ تاپ ، دو دسته چک 50 برگی وی به همراه چندین عدد عابر بانک حاوی رمز و مدارک شناسایی وی به سرقت رفته است.

شناسایی تبهکار جوان تهرانی (عکس)


با ثبت اظهارات مالباخته و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت داخل خودرو" به دستور شعبه 18 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


با ارجاع پرونده به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، مالباخته در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:
 
شامگاه 5 اردیبهشت وارد پارک شده و ماشین خود را در داخل پارکینگ پارک کردم . زمان بازگشت به محل پارک ماشین ، ابتدا متوجه سرقت کیف دستی خود که آن را در داخل ماشین گذاشته بودم نشده اما زمان خروج از داخل پارکینگ متوجه شدم که کیف دستی حاوی یک دستگاه لپ تاپ ، دو دسته چک 50 برگی متعلق به دو نفر از دوستانم به همراه چندین عابر بانک حاوی رمز و دیگر مدارک شناسایی از قبیل کارت خودرو ، کارت سوخت ، کارت ملی ، گواهینامه ، بیمه نامه و … سرقت شده است .

با آغاز رسیدگی به پرونده و با توجه به سرقت عابربانک های حاوی رمز از مالباخته ، کارآگاهان اداره بیستم به بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی پرداخته و متوجه شدند که جوانی حدود 20 ساله از همان ساعت های اولیه سرقت و با مراجعه به شعبات مختلف بانکی اقدام به برداشت وجه نقد از حساب های عابر بانک کرده است .

کارآگاهان اداره بیستم با مراجعه به شعبات مختلف بانکی به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته بانکی پرداخته و اطمینان پیدا کردند که تمامی برداشت از حساب های بانکی ، از سوی یک نفر انجام شده است .

سرهنگ کارآگاه حمید نیکان فر ، معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تصویر برداشت کننده وجوه نقد از حساب های عابر بانکی مالباخته ، دستور انتشار تصویر به دست آمده از دوربین های مداربسته بانکی از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین خاطر از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم تحت تعقیب اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055520 در اختیار اداره بیستم مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ