پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رژیم دیوانه وار

مجموعه : رژیم و تغذیه

رژیم دیوانه وار


در طی قرنها مردم دست به تجربیات دیوانه واری برای كم كردن وزن زده اند. از جویدن و نبلعیدن گرفته تا خوابیدن برای نخوردن. تمام این رژیمها تا حدی كار میكرد. این نوع رژیمها مقطعی بود و در بعضی مواقع نیز بسیار خطرناك. اینجا چند نمونه بسیار عجب را معرفی میكنیم:
 

رژیم HCG
در سال 1950 یك پزشك انگلیسی به نام سیمونز پیشنهاد دادا تا افراد چاق یك رژیم 500 كالری در روز بگیرند و هورمون (HCG) تزریق كنند. در این نوع رژیم فرد بسیار كم غذا میخورد و خطرات بسیار بالایی به دلیل تزریق این هورمون انسان را تهدید میكند. لخته شدن خون ، افسردگی و سردرهای شدید از عوارض این نوع رژیم بود. و سازمان FDA مصرف این هورمون در موارد رژیمی را ممنوع كرد.
 

رژیم كرم
رژیم كرمی یك رژیم بسیار سخت بود. این كرم یك نوع انگل بود. این انگل را میتوان در گوشتهای خام یا نیمه پخته پیدا كرد به خصوص گوشت خوك. هجوم این كرم به بدن میتواند كشنده باشد. در سال 1900 میلادی قرصهایی فروخته شد كه حاوی این كرم بودند و ادعا فروشنده این بود كه این كرم غذایی كه در معده است را میخورد و وزنتان كم میشود.اینكه به دست خودمان به انگلی كه برایمان بسیار خطرناك است مبتلا بشویم بسیار نارواست. فروش این نوع قرصها در آمریكا غیر قانونی است.

رژیم غذای بچه
این رژیم هالیوودی كه از غذای بچه تشكیل شده بود جایگزین 2 الی 3 وعده ی یك فرد بزرگسال میشود. كالری دریافتی محدود میشود و وزن كم میكنید. اما بسیاری از موادی كه بدن یك فرد بزرگسال نیاز دارد را از دست میدهید. غذای بچه شاید به ظاهر سرشار از ویتامین باشد اما اصلا برای بدن یك فرد بزرگسال ساخته نشده و آن را تامین نمیكند. همین كه دوباره خوردن غذاهای معمولی را شروع كنید وزنتان برمیگردد.
 
 
رژیم سیگار
این نوع رژیم یكی از مضرترین انواع رژیم است. سیگار كشیدن زیاد باعث كم شذدن وزن میشود اما به چه قیمتی؟ بیماری های قلبی انواع سرطانها مانند سرطان ریه عوارض سیگار كشیدن هستند. هرگز به خاطر وزن كم كردن به دنبال عادات بدی مانند سیگار كشیدن نروید.
 

صابون رژیمی
این صابون از جلبك دریایی و آلوئه ورا ساخته میشود و ادعا میشود كه نه تنها پوست را صاف میكند بلكه چربی ها را از اعماق بدن میشورد و پاك میكند مانند سم زدایی. این صابونها سالها در شرق آسیا استفاده میشد و شاید پوست را صاف كنند اما هیچ تاثیزی روی كاهش وزن ندارند. مطمئن باشید هیچ نوع قرص یا صابونی برای چربی سوزی وجود ندارد.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ