پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

لحظه جالب که شیر درنده این خانم را بغل می کند (عکس) لحظه جالب که شیر درنده این خانم را بغل می کند (عکس) این مادر مجبور است دختر 19 ساله خود را بغل کند +عکس این مادر مجبور است دختر 19 ساله خود را بغل کند +عکس کار عجیب و جالب یک مرد به مدت 15 سال + تصویر کار عجیب و جالب یک مرد به مدت 15 سال + تصویر تغییر چهره دختر بدون فک بعد از عمل + عکس تغییر چهره دختر بدون فک بعد از عمل + عکس عکس دختر 19ساله ایرانی، معروف‌ترین دختر امریکا شد عکس دختر 19ساله ایرانی، معروف‌ترین دختر امریکا شد دختر 21ساله‌ای که بخاطر بیماری عجیبش فقط 25 کیلوگرم وزن دارد..(عکس) دختر 21ساله‌ای که بخاطر بیماری عجیبش فقط 25 کیلوگرم وزن دارد..(عکس) رابطه مرد 31 ساله و دوست دختر 91 ساله ‌اش +عکس رابطه مرد 31 ساله و دوست دختر 91 ساله ‌اش +عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس زن زیبایی که تا 28 سالگی یک پسر زشت بوده زن زیبایی که تا 28 سالگی یک پسر زشت بوده ازدواج عاشقانه پلیس های گروه ضربت ازدواج عاشقانه پلیس های گروه ضربت خبر جنجالی تغییر جنسیت یک زن و شوهر (عکس) خبر جنجالی تغییر جنسیت یک زن و شوهر (عکس) عکس واقعی از پت و مت عکس واقعی از پت و مت پشت صحنه ساخت کلیپ در ایران پشت صحنه ساخت کلیپ در ایران نوشته های جالب درباره دختر سنگی 14 ساله نوشته های جالب درباره دختر سنگی 14 ساله تست جالب شخصیت شناسی با ساندویچ ! تست جالب شخصیت شناسی با ساندویچ ! کتاب ریاضی وحشتناک داعشی + عکس کتاب ریاضی وحشتناک داعشی + عکس کار عجیب یک خانم نازا برای بچه دار شدن! (عکس) کار عجیب یک خانم نازا برای بچه دار شدن! (عکس) تغییر جنسیت یک مرد 25 ساله به یک زن زیبا تغییر جنسیت یک مرد 25 ساله به یک زن زیبا دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 ساله دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 ساله خبر جنجالی پیدا شدن دو شهر قدیمی 3 هزار ساله در دل جنگل خبر جنجالی پیدا شدن دو شهر قدیمی 3 هزار ساله در دل جنگل

سخنان بزرگان درمورد تجربه

سخنان بزرگان درمورد تجربه


– تجربه مثل سنگ آسیاب می‌ماند و خوش‌شانس خواهیم بود اگر روشنمان کند نه آسیاب. – جاش بایلینگ (Josh Billings)
 
– تجربه با صنعت به‌دست می‌آید و با گذر سریع زمان کامل می‌شود. – ویلیام شکسپیر (William Shakespeare)
 
– تجربه مثل مدرسه‌ای است که بچه تنبل هیچ از آن یاد نمی‌گیرد. درست است که می‌توان توصیه کرد اما عمل افراد در دست ما نیست. – بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin)
 
-درس گرفتن از محیط بهتر است از آموزش و تحصیل. – ویلیام ووردزوورس (William Wordsworth)
 
– خیلی خوب است که با درس گرفتن از بدشانسی‌های دیگران، یاد بگیریم که از چه چیزهایی دوری کنیم. – پابلیوس سیروس (Publius Syrius)
 
– تجربه دیگران به علم ما می‌افزاید اما نه به خرد ما. آن را باید گران‌تر بخریم. – هوسی بالو (Hosea Ballou)
 
– به همه افکار خردمندانه تابحال هزاران بار فکر شده است، اما برای اینکه آنها واقعاً از آنِ خودمان کنیم، باید دوباره صادقانه به آنها فکر کنیم تاجاییکه در تجربه شخصیمان ریشه بگیرند. جانان وولفگانگ فن گوته (Johann Wolfgang von Goethe)
 
– کسی آب را خوب می‌شناسد که درآن شنا کرده باشد. – ضرب‌المثل دانمارکی
 
– اگر می‌خواهید راه پیش‌رویتان را بشناسید، از کسی بپرسید که از آن رد شده باشد. – ضرب‌المثل چینی
 
– گذر سال‌ها چیزهایی به ما می‌آموزد که روزها از آن بی‌اطلاعند. – رالف والدو امرسون (Ralph Waldo Emerson)
 
– آنهایی که آخر می‌آیند، با یک مزیت وارد می‌شوند. باثروت گذشتگان زاده می‌شوند. ابزار قضاوت برای آنها آماده است و زیربنای علم در دستانشان قرار داده شده است. از این گذشته، اگر چیزی توسط گذشتگان امتحان شده، باید آن را از دست می‌داده، چراکه زمان حال درواقع قدیمی‌ترین است و بیشترین تجربه از آن خواسته می‌شود. – کولیر (Collier)
 
– تجربه طاقی است که باید روی آن خانه بسازید. – هنری بروک آدامز (Henry Brook Adams)
 
– تجربه جواهر است، و باید اینطور باشد، چراکه برای به‌دست آوردن آن بهای شگرفی باید پرداخت. – ویلیام شکسپیر
 
– تجربه نوری است که راه رفتن را برایتان امن‌تر می‌کند و مرد عجولی نیست که انتظار دارد از همان راهی که در گذشته برایش موفقیت آورده، در آینده به موفقیت برسد. – وندل فیلیپس (Wendell Phillips)
 
– آن یادگیری که با مشاهده و تجربه خود به دست آید، فراتر از چیزی است که با آموزش کسب شود چراکه دانش مسافر فرای دانش کسی است که داستان سفر او را می‌خواند. – توماس آ کمپیس (Thomas a Kempis)
 
– یک لحظه بینش گاهی ارزشمندتر از تجربه یک زندگی است. – اولیور وندل هولمز (Oliver Wendell Holmes)
 
– تجربه چیزی نیست که برای انسان اتفاق بیفتد: آن چیزی است که مرد در جواب آنچه برایش اتفاق می‌افتد انجام می‌دهد. – آلدوس هاکسلی (Aldous Huxley)
 
– تجربه مادر همه دانش‌هاست. – میگوئل دو سروانتس (Miguel de Cervantes)
 
– تجربه فرزند تفکر است و تفکر فرزند عمل. نمی‌توان از درون کتاب انسان‌ را شناخت. – بنجامین دیسرائلی (Benjamin Disraeli)
 
– تجربه به خطا نمی‌رود؛ این قضاوت شماست که با انتظار آنچه در توانش نیست مرتکب اشتباه می‌شود. – لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci)تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ