پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

تصویر رکورد دار بازی کلش اف کلنز تصویر رکورد دار بازی کلش اف کلنز تیپ رضاشاهی دختران و پسران در پاساژ شمال تهران +تصاویر تیپ رضاشاهی دختران و پسران در پاساژ شمال تهران +تصاویر مشهورترین و خوش سیما ترین زن دنیا که هیچ گاه مغرور نشد (عکس) مشهورترین و خوش سیما ترین زن دنیا که هیچ گاه مغرور نشد (عکس) عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) عجیب تر از این دختر وجود ندارد (عکس) آموزش نقاشی روی سنگ طرح کفشدوزک آموزش نقاشی روی سنگ طرح کفشدوزک تعجب مادر از اسکن سه بعدی فرزند داخل رحم + عکس تعجب مادر از اسکن سه بعدی فرزند داخل رحم + عکس تعجب مردم از زیبایی بیش از اندازه این مدل ایرانی (عکس) تعجب مردم از زیبایی بیش از اندازه این مدل ایرانی (عکس) مورچه های عجیبی که بخیه جراحی میزنند +عکس مورچه های عجیبی که بخیه جراحی میزنند +عکس ساقدوش کرایه ای مخصوص مجالس عروسی + عکس ساقدوش کرایه ای مخصوص مجالس عروسی + عکس گرانترین غذای دنیا که 600 میلیون تومان آب میخورد +عکس گرانترین غذای دنیا که 600 میلیون تومان آب میخورد +عکس قدیمی ترین درخت جهان در ایران است + عکس قدیمی ترین درخت جهان در ایران است + عکس عاشق پیشه ترین زوج دنیا عاشق پیشه ترین زوج دنیا انتخاب زیباترین دختر تهرانی در فیس بوک + عکس انتخاب زیباترین دختر تهرانی در فیس بوک + عکس تصاویری از اختراعات باورنکردنی مردم چین تصاویری از اختراعات باورنکردنی مردم چین نوزادی که بعد از سه روز از زیر آوار زنده بیرون آمد + عکس نوزادی که بعد از سه روز از زیر آوار زنده بیرون آمد + عکس خوش تیپ ترین افراد مشهور هالیوود در این ماه خوش تیپ ترین افراد مشهور هالیوود در این ماه تصاویر دیدنی از پیر ترین چتر باز دنیا تصاویر دیدنی از پیر ترین چتر باز دنیا جذاب و خوش تیپ ترین زنان شاغل جهان را ببینید جذاب و خوش تیپ ترین زنان شاغل جهان را ببینید خر 18 مشهور پرنده ایست قلبی کرد خر 18 مشهور پرنده ایست قلبی کرد وقتی بدشانسی به تازه عروس رو می کند (عکس) وقتی بدشانسی به تازه عروس رو می کند (عکس)

معنی دقیق بردباری در زندگی

معنی دقیق بردباری در زندگی


دانش زندگی کردن را باید از خود زندگی آموخت. زندگی با ما حرف نمی زند ولی این هنر ماست که زندگی را به حرف بیاوریم. زندگی، ظاهرش خشن است ولی باطن اش لطیف و نازنین. زندگی نازش زیاد است و تا نازش را نکشیم با ما حرف نمی زند. چگونه می شود ناز زندگی را کشید و او را سر حرف آورد تا رازهایش را با ما در میان بگذارد؟

 

تنها راه، بردباری است. بار زندگی را باید بر دوش بکشم و ببریم. حوادث و سوانح وحشتناک، قاعده نیستند و رنج زیستن را نمی شود با آنان محک زد. آن ها سیلی زندگی هستند برای بیدار شدن ما از خواب، آن ها سنگ هایی هستند برای شکستن آینه ما، آن ها قیچی هایی هستند برای بریدن رشته امید ما از هرچه و هرچیز و هر کس تا تنها و تنها خودمان بمانیم و خودمان. چرا که در آن حوادث و سوانح به راستی حس می کنیم که «هیچ کس نمی تواند بفهمد که من الان چه حالی دارم!» بدین ترتیب با خودمان رو به رو می شویم. آخرین تیر ترکش زندگی، آن حوادث تلخ است وگرنه در رفت و آمد شب و روز ما مدام در حال رنج کشیدنیم، رنج های ریز که پی در پی می آیند و ما را دچار اضطراب یا خشم می کنند. اگر خودمان را به این رنج های ریز گذرای به چشم نیامدنی روزمره عادت دهیم و گلایه از زندگی نکنیم، کم کم روی خوش خودش را به ما نشان می دهد و آرام آرام چشم باز می کنیم و از میان دو لبمان سخنانی بیرون می تراود که حکمت محض هستند و ما هرگز این حکمت را پیش کسی نیاموخته ایم.

 

گشایش، در بیرون از ذهن ما رخ نمی هد. گشایش در درون ماست. رودخانه جان ما به خاطر خشم و اضطراب گل آلود است. ما هرگز نخواهیم فهمید که در بستر این رودخانه به جای سنگریزه، مروارید و الماس در انتظار دیده شدن هستند و ما این همه درخشش فریبا را در بستر رودخانه جانمان نخواهیم دید مگر آن که خشم و اضطراب دست از گل آلود کردن آب بردارند. مگر آن که با زندگی آشتی کنیم و سرش غرنزنیم و این همه شک و شکایت بارش نکنیم. کلید گشایش در همین بارکشی است. ما انسان ها بارکش خلقتیم . بردباری ابزار سفر ما نیست بردباری خود سفر و خود مقصد است.

منبع:سایت پنج روزتبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ