پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زنی استرالیایی ثروتمندترین فرد جهان (+عکس) زنی استرالیایی ثروتمندترین فرد جهان (+عکس) روش های درست ست کردن لباس را یاد بگیرید +عکس روش های درست ست کردن لباس را یاد بگیرید +عکس هشت پای انسانی هم چشم به جهان باز کرد + عکس هشت پای انسانی هم چشم به جهان باز کرد + عکس چه افرادی کسب وکار شما را به فنا می دهند؟ چه افرادی کسب وکار شما را به فنا می دهند؟ عکس های زیباترین مادربزرگ های جذاب جهان عکس های زیباترین مادربزرگ های جذاب جهان با این کاشی ها روی دیوار خانه باغ ایجاد کنید..(عکس) با این کاشی ها روی دیوار خانه باغ ایجاد کنید..(عکس) پیچیده ترین خدمت سربازی در دنیا (عکس) پیچیده ترین خدمت سربازی در دنیا (عکس) این زن فقط سیب زمینی میخورد این زن فقط سیب زمینی میخورد پیرزن 105 ساله پیرترین زن باکره در انگلیس+ عکس پیرزن 105 ساله پیرترین زن باکره در انگلیس+ عکس تصاویر جالب فرهنگ سازی روزه داری در مترو تصاویر جالب فرهنگ سازی روزه داری در مترو این خلاقیت جالب را با کودکانتان تجربه کنید این خلاقیت جالب را با کودکانتان تجربه کنید کشف موجودی خارق‌ العاده و عجیب در اعماق زمین کشف موجودی خارق‌ العاده و عجیب در اعماق زمین چنگال باورنکردنی دو منظوره  (عکس) چنگال باورنکردنی دو منظوره (عکس) این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس) این زن از نامزد خیانت کار خود انتقام جهنمی گرفت (عکس) با خواندن این مطلب مو به اندامتان سیخ می شود! با خواندن این مطلب مو به اندامتان سیخ می شود! چگونه یک مرد ایرانی از هیچی به یک میلیاردر تبدیل شد چگونه یک مرد ایرانی از هیچی به یک میلیاردر تبدیل شد پنیر خامه ای بجای تخم کبوتر ! پنیر خامه ای بجای تخم کبوتر ! مرد عاشق فومنی که 55 سال غارنشین است مرد عاشق فومنی که 55 سال غارنشین است اعتیاد بسیار عجیب این زن به خوردن (نگم بهتره) + تصاویر اعتیاد بسیار عجیب این زن به خوردن (نگم بهتره) + تصاویر سه دختر موفق ایرانی که خیلی معروف و پولدارند (عکس) سه دختر موفق ایرانی که خیلی معروف و پولدارند (عکس)

قتل هولناک تازه داماد به دست نو عروس (عکس)

قتل هولناک تازه داماد به دست نو عروس (عکس)

نو عروسی که تازه داماد را با ضربات چاقو به قتل رساند

این زن جوان که سوگند نام دارد دیروز یک‌بار دیگر پای میز محاکمه قرار گرفت تا قضات شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران جرم او را از جنبه عمومی آن بررسی کنند. جلسه‌یی که البته به دلیل ابهام در رضایت پدر تازه داماد تجدید وقت شد.

 

بر اساس این گزارش سوگند سه ماه بعد از عروسی همسرش را با ضربه کارد از پا درآورد. نوعروس که از این جنایت ترسیده بود، از خانه خارج و با داد و فریاد از اهالی کمک خواست. پس از حضور تکنسین‌ های اورژانس در محل مشخص شد این مرد جان باخته است.


قتل هولناک تازه داماد به دست نو عروس (عکس)


به دستور بازپرس پرونده جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و سوگند همسر مقتول برای بازجویی به پلیس آگاهی انتقال یافت. وی در همان بازجویی‌های اولیه گفت شوهرش با ضربه چاقوی وی زخمی شده است. سوگند در مراحل مختلف تحقیقات به قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی عنوان کرد.

 

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در این جلسه مادر مقتول برای عروسش تقاضای قصاص کرد. در ادامه سوگند در جایگاه قرار گرفت تا درباره اتهام قتل عمدی از خود دفاع کند.

 

وی گفت: قبول دارم چاقو به دست من وارد بدن شوهرم شد اما من قصد کشتن او را نداشتم. من و شوهرم حمید تازه با هم ازدواج کرده بودیم. او چندین بار در دوران نامزدی مرا زد. با این حال تحمل می‌کردم، همه به من می‌گفتند این بدرفتاری‌ها به دلیل این است که شما زیر یک سقف زندگی نمی‌کنید اگر عروسی کنید همه‌چیز درست می‌شود.

 

سوگند ادامه داد: روز حادثه باز هم مطابق معمول حمید بهانه گرفت و دوباره با هم درگیر شدیم. حمید به‌شدت مرا کتک زد زمانی که مرا به سمت آشپزخانه هل داد در یک لحظه تصمیم گرفتم چاقو را بردارم و با آن شوهرم را تهدید کنم. چاقو را روبه‌روی خودم گرفتم تا به حمید بگویم دیگر به من نزدیک نشود اما او جلو آمد تا دوباره مرا بزند و یک دفعه چاقو که تیغه‌اش رو به او بود وارد بدنش شد. بعد از پایان جلسه دادگاه هیات قضات شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رای پرونده وارد شور شده و سوگند را به قصاص محکوم کردند.

 

در ادامه حکم نیز در شعبه ۲۷ دیوان عالی کشور تایید شد. با استیذان حکم از سوی رییس قوه قضاییه، سوگند ۱۲ تیر امسال پای چوبه‌دار رفت که در آخرین لحظات مادر مقتول حاضر به بخشش عروسش شد.
 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ