پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس های دیدنی از دختر پرنده در حال پرواز عکس های دیدنی از دختر پرنده در حال پرواز رقاصی این دختر زیبا در پاساژها برای پول رقاصی این دختر زیبا در پاساژها برای پول هدیه صدفی که منجر به ازدواج شد (عکس) هدیه صدفی که منجر به ازدواج شد (عکس) این دختر ایرانی در آتش بازی مهارت خاصی دارد این دختر ایرانی در آتش بازی مهارت خاصی دارد ازدواج عاشقانه این دختر و پسر خبرساز شد ازدواج عاشقانه این دختر و پسر خبرساز شد ترفندهای خوش تیپی در عید نوروز مخصوص آقایان +عکس ترفندهای خوش تیپی در عید نوروز مخصوص آقایان +عکس زندگی جنجالی و پر هیجان کادر بزرگ 103 ساله زندگی جنجالی و پر هیجان کادر بزرگ 103 ساله قطب جنوب و جوان ترین مسافرش (عکس) قطب جنوب و جوان ترین مسافرش (عکس) زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد زنی برای رسیدن به آرزویش شغل پردرآمدش را رها کرد لبخند این ماهی جنجال برانگیز شد +عکس لبخند این ماهی جنجال برانگیز شد +عکس جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست ممنوعیت حامله شدن در آمریکای لاتین به خاطر تولد نوزادان نافص +عکس ممنوعیت حامله شدن در آمریکای لاتین به خاطر تولد نوزادان نافص +عکس رژه عروسک های بادکنکی در روز شکرگزاری آمریکا رژه عروسک های بادکنکی در روز شکرگزاری آمریکا نتیجه کار عجیب دو خواهر برای بزرگ نشدن + عکس نتیجه کار عجیب دو خواهر برای بزرگ نشدن + عکس كودكی كه تا 5 سالگی كسی نمیدانست دختر است یا پسر كودكی كه تا 5 سالگی كسی نمیدانست دختر است یا پسر دختری که بخاطر یک بیماری دیگر رشد نکرد (عکس) دختری که بخاطر یک بیماری دیگر رشد نکرد (عکس) تصاویر بامزه و دیدنی از کوچکترین سگ بریتانیا + عکس تصاویر بامزه و دیدنی از کوچکترین سگ بریتانیا + عکس خواستگاری جنجالی تاجر پولدار ایرانی از مجری زیبای عرب +عکس خواستگاری جنجالی تاجر پولدار ایرانی از مجری زیبای عرب +عکس زیبایی از جنس جنون و درد برای این دختر جوان! (عکس) زیبایی از جنس جنون و درد برای این دختر جوان! (عکس) این جادوگر مار زنده و پارچه به خورد مریدانش میدهد این جادوگر مار زنده و پارچه به خورد مریدانش میدهد

میزان آمادگی برای ازدواج

میزان آمادگی برای ازدواج


▪ به موارد زیر توجه کنید:اولین گام این است که شناخت خوبی از شخصیت فردی که می خواهید با او ازدواج کنید داشته باشید. هرگز از یاد نبرید که ازدواج یک تعهد بزرگ است و گام مهمی در مسیر زندگی محسوب می شود.

 

بهترین راه برای اینکه متوجه شوید فرد مناسبی را انتخاب کرده اید این است که ساعات زیادی را در کنار او و در جمع خانوادگی بگذرانید. دوست داشتن یک نفر به تنهایی کافی نیست. شما تنها زمانی می توانید از درستی انتخاب خود مطمئن شوید که واکنش نامزدتان را در شرایط مختلف دیده باشید. اگر در نامزدتان متوجه خصلتی ناپسند شدید از وی بخواهید رفتارش را تغییر دهد. اگر او این کار را نکرد مدتی صبر کنید ولی اگر نتوانستید خود را با شرایطش وفق دهید از ازدواج منصرف شوید.

 

اگر برای پیاده کردن این پیشنهاد تا پس از ازدواج صبر کنید هزینه گزافی خواهید پرداخت!

 

در مورد زندگی مشترک با نامزدتان فکر کنید. یادتان باشد شما باید تا پایان عمر در کنار او زندگی کنید. فهرستی از خصوصیات مثبت و منفی نامزدتان تهیه کرده و ببینید آیا می توانید جنبه های منفی رفتار وی را تحمل کنید یا خیر. مطمئن باشید از فکر کردن پشیمان نخواهید شد!

 

به آقایانی که می خواهند پیشنهاد ازدواج بدهند توصیه می کنیم از آمادگی صددرصد خود مطمئن شوند و عواقب احتمالی پیشنهاد خود را در نظر داشته باشند. فراموش نکنید ازدواج موفق ازدواجی است که تا پایان عمر دوام داشته باشد. خانم ها نیز نباید از یاد ببرند که وقتی «بله» را می گویند در واقع اعلام می کنند که صددرصد آماده ازدواج هستند.

 

▪ چند توصیه

 

وقتی به فکر ازدواج می افتید شتاب نکنید. شما باید از اراده خود برای انجام این کار مطمئن شوید. اگر در این مورد تردید دارید برای مدتی دست نگه دارید.

 

صرفاً دوست داشتن یک نفر به مفهوم آن نیست که شما باید با او ازدواج کنید! اکثر ازدواج هایی که صرفاً از روی دوست داشتن انجام می شود به طلاق می انجامد.

 

صددرصد از آمادگی خود اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت بعدها دچار تردید می شوید و در نهایت، ازدواج تان به شکست می انجامد.

 

ازدواج مسأله ای تمام وقت است. مطمئن شوید که شما و همسرتان اهداف مشترکی را در حیطه مسائل مالی و نحوه پرورش کودکان دنبال می کنید.

 

به روابط گذشته و آینده میان خود و نامزدتان بیندیشید و تنها زمان حال را در نظر نگیرید.

منبع:تبیان
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ