پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این زن از 20 سالگی موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس) این زن از 20 سالگی موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس) درآمد عجیب 30 میلیون تومانی این گدا فقط در 1 روز! + عکس درآمد عجیب 30 میلیون تومانی این گدا فقط در 1 روز! + عکس این مرد بعد از طلاق نصف شد این مرد بعد از طلاق نصف شد لباسی جالب برای جلوگیری از مزاحمت آقایان + عکس لباسی جالب برای جلوگیری از مزاحمت آقایان + عکس انشیتین نابغه با لباس سرخپوستی در بین سرخپوستان انشیتین نابغه با لباس سرخپوستی در بین سرخپوستان این کارخانه متروکه زیبا تبدیل به شهربازی شد این کارخانه متروکه زیبا تبدیل به شهربازی شد ستاره ها و برندهای جهانی در کنار هم ستاره ها و برندهای جهانی در کنار هم معرفی و آشنایی با کشورهایی که میلیاردها دلار خرج جنگ می کنند معرفی و آشنایی با کشورهایی که میلیاردها دلار خرج جنگ می کنند تصاویری از ارزشمندترین و گران ترین اشیاء پوشیدنی تصاویری از ارزشمندترین و گران ترین اشیاء پوشیدنی قدرتمندترین و مدرن ترین جنگنده های نظامی دنیا قدرتمندترین و مدرن ترین جنگنده های نظامی دنیا سوژه شدن 4000 خواستگار یک دختر + عکس سوژه شدن 4000 خواستگار یک دختر + عکس معروف و سرشناس ترین ترک تحصیل کرده ی جهان معروف و سرشناس ترین ترک تحصیل کرده ی جهان گرانترین بیسکویت دنیا + عکس گرانترین بیسکویت دنیا + عکس زنان گاوچران مکزیکی + عکس زنان گاوچران مکزیکی + عکس بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس بینی پسر بچه پینوکیویی همچنان در حال بزرگ شدن است +عکس بینی پسر بچه پینوکیویی همچنان در حال بزرگ شدن است +عکس فرمول ریاضی جدید برای حل مکعب روبیک فرمول ریاضی جدید برای حل مکعب روبیک این مرد عجیب با قدرت شگفت انگیز جالب +عکس این مرد عجیب با قدرت شگفت انگیز جالب +عکس کار شگفت انگیز پیرمرد هنرمند با انگشتان قطع شده (عکس) کار شگفت انگیز پیرمرد هنرمند با انگشتان قطع شده (عکس) با 6 میلیون تومان همسری دلخواه اختیار کنید+عکس با 6 میلیون تومان همسری دلخواه اختیار کنید+عکس

راه شاد سازی همسر چیست؟

راه شاد سازی همسر چیست؟


خانم ها: زمانی كه در زندگی مان دچار حرص و ولع می شویم، دیگر همه چیز از بین می رود. سعی می كنیم همه چیز را به نفع خودمان توجیه كنیم.

 

خانم های عزیز فقط شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید چطور زندگی كنید؛ یا مجبورید احتیاجتان را برآورده كنید یا حرص و ولع تان را. وقتی به سراغ برآورده كردن احتیاجاتتان می روید دیگر جایی برای حرص و ولع باقی نمی ماند. شوهر شما در برابر زیاده خواهی شما، به جای بحث كردن فقط عمل می كند. به همین علت است كه همه چیز در دست شما ست.

 

البته زن هم نسبت به شوهر خود وظایف زیادی دارد و وظایف یک طرفه نیست . که به زودی در این باره هم مطلب خواهیم داشت.

 

 

زمانی که شوهرتان به خانه می اید

 

وقتی شوهرتان از سركار برمی گردد به خاطر خوشحالی خودتان هم كه شده با او بد خلقی نكنید. بهتر است در لحظه ورودش …

 

با یك لبخند و یا نگاه عاشقانه و یا یك فنجان چای به اسقبالش بروید. سعی كنید مشكلات روزمره تان را خودتان حل كنید. نه این كه او را نیز رگبار مشكلات كوچك و بی اهمیت قرار دهید. یك همسر خوب زنی است كه مشكلات كوچك را خودش حل كند و تنها در حل مشكلات بزرگ و آن هم پس از چند ساعت استراحت از شوهرش كمك بخواهد. این را ملكه ذهنتان قرار دهید:

 

از وقتی كه شوهرتان به خانه آمد تا حدود 90 دقیقه ی هیچ حرف ناخوشایندی به او نگویید. همسرتان را زیر رگبار مشكلات كوچك و بی اهمیت روزمره تان قرار ندهید.

 

مراقب وسوسه های شیطانی باشید

 

زمانی كه در زندگیمان دچار حرص و ولع می شویم، دیگر همه چیز از بین می رود. سعی می كنیم همه چیز را به نفع خودمان توجیه كنیم.

 

خانم های عزیز: فقط شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید چطور زندگی كنید؛ یا مجبورید احتیاجتان را برآورده كنید یا حرص و ولع تان را. وقتی به سراغ برآورده كردن احتیاجاتتان می روید دیگر جایی برای حرص و ولع باقی نمی ماند. شوهر شما در برابر زیاده خواهی شما، به جای بحث كردن فقط عمل می كند. به همین علت است كه همه چیز در دست شماست.

 

راه های شاد کردن شوهر

 

در ارتباط با زندگی زناشویی باید نکته هایی را باید اموخت

 

همیشه مشكلاتتان را به دور از بچّه ها به همسرتان در میان بگذارید.

 

همیشه سعی كنید غذاهای موردعلاقة شوهرتان را تهیه كنید.

آیا تا به حال سیب بی عیب و نقصی دیده اید؟ مطمئن باشید كه هیچ مردی هم كامل و بی عیب نیست پس با آن اوضاع بهتره به جای بهانه گیری به خاطر داشتن چنین شوهری به خود ببالید.

 

تا آنجا كه می توانید بر اعصابتان مسلط باشید.

در مواقعی كه شوهرتان عصبانی است، سكوت كنید.

 

سالگرد ازدواجتان را همیشه به خاطر بسپارید.

 

در حضود مادرتان مراقب رفتارتان با شوهرتان باشید.

 

 

بهترین روش برای فهمیدن غذای مورد علاقه شوهر

 

از زمان بسیار قدیم، همیشه عمده ترین مشكل زن ها این بود كه نمی دانستند كه غذای مورد علاقة شوهرشان چیست.ماجرا از این جا شروع می شود. زنی كه خیلی نگران غذای شوهرش بود، هر روز صبح ساعت 6 از خواب بیدار می شد و بهترین غذا را برای شوهرش آماده می كرد تا در وقت است او راحت كاری اش از خوردن غذای او لذّت ببرد. اما شوهرش هیچ نظری دربارة غذاهایی كه او با دقّت زیاد آنها را تهیّه می كرد، نمی داد. زن جوان می دانست كمه همه همكاران شوهرش مجبورند غذایشان را از رستوران های نزدیك شركتشان تهیّه كنند.

 

بلاخره یك روز صبح فكری به ذهن زن جوان رسید و چند تكه سیب زمینی سوخته را در ظرفی گذاشت و آن را برای ناهار به شوهرش داد. ساعت 6 بعد از ظهر بود، زن جوان بی صبرانه منتظر برگشتن شوهرش بود. به محض اینكه زنگ خانه به صدا در آمد،زن جوان با عجله به طرف در رفت و به محض اینكه در را باز كرد شوهرش با عصبانیّت گفت: این چه غذایی بود كه به من دادی!
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ