پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس بدن بسیار عجیب و باور نکردنی یک زن انگلیسی !! + عکس جنازه هایی که هر سال از قبرها خارج میشوند + (عکس 18+) جنازه هایی که هر سال از قبرها خارج میشوند + (عکس 18+) غذای عجیب و غریب این دوختر زیبا غذای عجیب و غریب این دوختر زیبا داستان جالب رسیدن ارث میلیاردی و کلان به یک سگ داستان جالب رسیدن ارث میلیاردی و کلان به یک سگ رازهای زندگی و مرگ فردین از زبان پسر و عروسش +عکس رازهای زندگی و مرگ فردین از زبان پسر و عروسش +عکس زندگی ساده این دوقلوی همسان 103 ساله زندگی ساده این دوقلوی همسان 103 ساله فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) این خانم با غذا خوردن جلوی وب کم پول می گیرد این خانم با غذا خوردن جلوی وب کم پول می گیرد parsnaz نظر کودکان در مورد عشق و ازدواج تلاش جالب این دختر برای دست آموز کردن روباه ها (عکس) تلاش جالب این دختر برای دست آموز کردن روباه ها (عکس) عجیب و غریب ترین رکوردهای کتاب گینس قسمت (10) عجیب و غریب ترین رکوردهای کتاب گینس قسمت (10) با یکی از مشهورترین دخترهای ورشکار و مدل آشنا شوید با یکی از مشهورترین دخترهای ورشکار و مدل آشنا شوید معرفی چندین پزشک شیطان صفت در طول تاریخ + عکس معرفی چندین پزشک شیطان صفت در طول تاریخ + عکس تغییر ظاهر این زن زیبا پس از کم کردن 120 کیلو تغییر ظاهر این زن زیبا پس از کم کردن 120 کیلو چه اتفاقی بر سر مغز آلبرت انیشتن آمد؟ +(عکس) چه اتفاقی بر سر مغز آلبرت انیشتن آمد؟ +(عکس) راه حل عجیب چینی ها برای خنده زیبا در سلفی +عکس راه حل عجیب چینی ها برای خنده زیبا در سلفی +عکس این مادربزرگ نوه اش را باردار بود و به دنیا آورد + عکس این مادربزرگ نوه اش را باردار بود و به دنیا آورد + عکس زیباترین و خوش تیپ ترین زن صد سال گذشته زیباترین و خوش تیپ ترین زن صد سال گذشته این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است بخشش خیانت همسر به شرط فیسبوک (عکس) بخشش خیانت همسر به شرط فیسبوک (عکس)

فعال سازی چاكرای پنجم

فعال سازی چاكرای پنجم


چاكرای پنجم یا چاکرای گلو بین حفره گردن و حنجره قرار دارد و مركز ظرفیت بیان ، ارتباط و الهام انسان است ، ارتباط برقرار كردن در زندگی شخصی عمدتا از راه صحبت كردن و همین طور با حركت صورت میگیرد كه مربوط به این چاكرا میباشد.

چگونه بفهمید كه چاكرای پنجم عملکردش مناسب است : اگر این چاكرا هماهنگ كار كند میتوانید كاملا ساكت بمانید و از صمیم قلب به دیگران گوش داده و حرف هایشان را درك كنید ؛ گفتارتان خلاق و پرشور بوده و در عین حال كاملا واضح است.

صدای شما پرطنین و خوش آهنگ است و وقتی با مشكل یا مخالفتی روبه رو میشوید با خودتان صادق باقی خواهید ماند و میتوانید اگر بخواهید نه بگویید و نظر دیگران هم نمیتواند شما را تحت تأثیر قرار داده یا فریب دهد.

اگر چاكرای پنجم هماهنگ كار نكند كلامتان خشن، بی ادبانه ، سرد و جدی است ؛ صدایتان نسبتا بلند و كلام تان فاقد معنای عمیق است ، اگر چاكرای پنجم فعال باشد 4 تا 5 ساعت خواب در شب به طرف راست و چپ به طور متناوب میخوابید.

كاركرد ناهماهنگ چاكرای پنجم باعث میشود كه عده ای از قدرت بیانشان برای گول زدن دیگری سوء استفاده كنند ؛ كم كاری چاكرای پنجم باعث خجالتی شدن، ساكت بودن و دورن گرایی میشود و در این صورت وقتی صحبت میكنید فقط در مورد چیزهای كم اهمیت زندگی بیرونی تان حرف میزنید.

فعال کردن چاکرای پنجم : نور آبی و شفاف آسمان صاف ، چاكرای پنجم را هماهنگ میكند ، برای جذب کامل رنگ آبی آسمان،  روی زمین دراز بكشید و ریلكس باشید و وجود درونی تان را رو به گستردگی بی نهایت آسمان باز كنید.

موسیقی درمانی چاکرای پنجم : انعكاس آسمان آبی بر آب و صدای آرام امواج شما را از عواطف و احساسات نهفته تان و این كه به شما چه میخواهند بگویند آگاه میسازد.

رنگ درمانی چاکرای پنجم :  رنگ آبی روشن كم رنگ به چاكرای گلو اختصاص دارد ، این رنگ آرامش می آفریند و بینش روحانی شما را باز میكند.

رایحه درمانی چاکرای پنجم : رایحة‌ تند مریم گلی امواج شفا را به طرف مركز تكلم میفرستد و چاكرای گلو را از انقباض رها میكند ، اكالیپتوس چاكرای پنجم را باز و پاك میكند و امواج آن به شیوه ارتباط با دیگران سادگی و بی ریایی میبخشد.

سنگ درمانی چاکرای پنجم : سنگ chalcedony آبی متمایل به سفید اثر مثبت بر غده‌ تیرویید دارد و تندخویی و زود رنجی را كاهش میدهد ، اگر میخواهید قدرت ابراز وجودتان در زمینه نوشتن یا صحبت كردن بیشتر شود از این سنگ استفاده كنید، این سنگ بر چاكرای پنجم اثر میگذارد.

 

 


تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ