پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

فعالسازی چاکرای چهارم

فعالسازی چاکرای چهارم


این چاكرا در وسط قفسة سینه هم سطح با قلب قرار دارد ، چاكرای چهارم یا چاکرای قلب جایگاه عمیق ترین و پر شورترین احساسات عاشقانه است.

چگونه بفهمید كه چاكرای چهارم عملکردش مناسب است : اگر این چاكرا درست كار نكند دائما میخواهید در خدمت دیگران باشید و سخاوتمندانه عمل كنید بدون آن كه حقیقتا به سرچشمة عشق وصل باشید و همیشه در ازای عشقی كه میدهید انتظار سپاس و قدردانی دارید ؛ مهر و محبت دیگران شما را شرمنده میكند و شاید احساس كنید كه به عشق دیگران نیازی ندارید.

اگر چاكرای قلب كاملا بسته باشد علایم خود را با سردی،‌ بی تفاوتی و سنگدلی نشان میدهد ؛ كسانی كه چاكرای قلب فعالی دارند معمولا به سمت چپ و حدود 5 تا 6 ساعت در شب میخوابند.

چاكرای چهارم یعنی چاكرای قلب در شما فعالیت متعادلی ندارد ، هر شب چند لحظه قبل از خواب صوت " آآآآآآآآآآآّّّّه ه ه ه ه ه ه" را با تكرار كنید ، این صوت نشانه پذیرش زندگی است ؛ این صوت عشق را در شما ، متوجه افراد دیگر میسازد و چاكرای قلب شما را كه به خاطر عشق دیگری مسدود شده را باز میكند.

فعال کردن چاکرای چهارم : اگر اتاق جدایی برای خود دارید در اسرع وقت دیوارهای آن را به رنگ صورتی در آورید ؛ پیاده روی آرام در فضای سبز ، چاكرای قلب را هماهنگ میكند ، هر‌ شكوفه حامل پیامی از عشق پاك است ؛ به شكوفه ها مخصوصا به گل های صورتی رنگ نگاه كنید تا چاكرای قلب شما سالم بماند.

رایحه درمانی چاکرای چهارم : عطر گل سرخ امواج عاشقانه و ملایمی به چاكرای قلب وارد میكند و باعث میشود كه قدرت عشق در شما تقویت شود ؛ از نظر رایحه درمانی عطر گل محمدی امواج شفا بخش آزرده دلی را در خود دارد.

حتی المقدور گلدانی از این گل تهیه كرده و در زمان های دلتنگی با نفس عمیق عطر آن را وارد ریه های خود كنید تا اثر معجزه آسای آن را به سرعت دریافت كنید.

رنگ درمانی چاکرای چهارم : رنگ سبز جنگل ، چاكرای قلب را هماهنگ میكند و استفاده از رنگ صورتی حتی در ملحفه و روبالشی باعث میشود احساس عشق و مهربانی در شما بیدار شده و شادی كودكانه ای به بار بیاید.

موسیقی درمانی چاکرای چهارم : موسیقی كلاسیك و آهنگ های عرفانی اثر پاك كننده ای بر این چاكرا دارد.

سنگ درمانی چاکرای چهارم : سنگ كان زایت بر چاكرای چهارم اثر دارد و باعث میشود كه قلب تان به سوی از خودگذشتگی رشد كند ؛ هر گاه از راه راست منحرف شوید این سنگ دوباره هدایت تان میكند تا به درستكاری برگردید.

 تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ