پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

حضور ناگهانی یک گاو در مراسم افتتاح استخر + عکس حضور ناگهانی یک گاو در مراسم افتتاح استخر + عکس جنجالی ترین اعلامیه ترحیم مادری و پسران بی رحم + عکس جنجالی ترین اعلامیه ترحیم مادری و پسران بی رحم + عکس تصویر هوایی ناسا از قله دماوند تصویر هوایی ناسا از قله دماوند اگه تونستی سرباز و تو این عکس تشخیص بدی اگه تونستی سرباز و تو این عکس تشخیص بدی این دختر عشق به مادرش را جهانی کرد این دختر عشق به مادرش را جهانی کرد زیبایی از جنس جنون و درد برای این دختر جوان! (عکس) زیبایی از جنس جنون و درد برای این دختر جوان! (عکس) 5 پیشگویی وحشتناک دنیا 5 پیشگویی وحشتناک دنیا این خانم با گرانترین اندام جهان (عکس) این خانم با گرانترین اندام جهان (عکس) مصاحبه ای جالب با پیرترین مدلینگ دنیا مصاحبه ای جالب با پیرترین مدلینگ دنیا دختری که بدلیل زیبایی برای قربانی کردن انتخاب شده بود (عکس) دختری که بدلیل زیبایی برای قربانی کردن انتخاب شده بود (عکس) توانایی عجیب جوان 23 ساله ايرانی + عکس توانایی عجیب جوان 23 ساله ايرانی + عکس پاگنده ترین پسر چینی چگونه زندگی می کند!! (عکس) پاگنده ترین پسر چینی چگونه زندگی می کند!! (عکس) دختری جوان که فقط 24 ساعت قبل را به یاد می آورد + عکس دختری جوان که فقط 24 ساعت قبل را به یاد می آورد + عکس متفاوت ترین خانه زوجی شناور روی دریا متفاوت ترین خانه زوجی شناور روی دریا قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس قویترین مرد روحانی با کمری عجیب گینسی شد + عکس دریاچه مصنوعی ماهیان کوی در مرکز تجاری دریاچه مصنوعی ماهیان کوی در مرکز تجاری افرادی که قربانی اختراعات خود شدند + تصاویر افرادی که قربانی اختراعات خود شدند + تصاویر ماجرای این زن روسی که 2 بار مرده بود و زنده شد (عکس) ماجرای این زن روسی که 2 بار مرده بود و زنده شد (عکس) دردسرهای آدامس خوردن برای زن کانادایی! دردسرهای آدامس خوردن برای زن کانادایی! تصویر جالب از صورت جهیزیه ساده یک عروس در سال 1352 تصویر جالب از صورت جهیزیه ساده یک عروس در سال 1352

مراقب قلب دوم باشید !

مراقب قلب دوم باشید !


پا را قلب دوم گفته اند ، پاها ریشه های ما هستند و ما را به زمین وصل میکنند و ما با کمک پاهای خود انرژی زمین را دریافت میکنیم و بارهای اضافه ذهن خود را از طریق آنها به زمین میفرستیم.

نظر به اهمیت این موضوع در اینجا دستوری برای مراقبت از پاها آورده میشود که با کمک این دستورات میتوانید از پاهای خود مراقبت و از بروز بیماری های مختلف در آنها پیشگیری کنید.

» پاهای خود را در یک تشت آب گرم قرار دهید و حرارت آب حدود 40 درجه باشد.

» پاهای خود را برای مدت ده دقیقه در آب گرم بگذارید تا پوست آن نرم شود ، میتوانید در داخل آب قدری شامپوی بدن اضافه کنید.

» بعد از نرم شدن پوست پاها با کمک یک سنگ پا بافتهای مرده را از آن جدا کنید و برای این منظور از یک سنگ پای سوراخ درشت برای پاشنه پا و از سنگ پای سوراخ ریز برای بقیه قسمتهای پا استفاده کنید ، چند بار پاهای خود را در تشت فرو ببرید تا بافتهای مرده ای که تراشیدید از پوست جدا شود ، اگر مدتها است که به پاهای خود رسیدگی نکردید، احتمالاً ترکهای مختلفی در پوست پا وجود دارد که باعث شکنندگی پوست پا میشود.

» مواظب باشید موقع کار کردن، پوست را عمیقاً برندارید تا باعث خونریزی و بعداً عفونت شود ، در این مواقع باید طی چند جلسه حمام دادن پوست و بافتهای مرده را جدا کنید.

» بعد از این قسمت نوبت به ناخن ها میرسد ، ابتدا کناره های ناخن ها را از نظر جرم و کثیفی پاک کنید سپس با ناخن گیر آنها را کوتاه کنید.

» دقت کنید با توجه به نرم شدن ناخن ها، آنها را زیاد از حد نگیرید ، باید یک تا دو میلی متر پوست جلوتر از ناخن وجود داشته باشد و از طرفی ناخن نباید آنقدر بلند باشد که از حد بیرونی انگشت خارج شود ، اگر لبه های ناخن تیز است با کمک سوهان آن را شکل دهید و صاف کنید.

» پاهای خود را زیر آب جاری بشویید و خوب خشک کنید ، به بافتهای بین انگشتان توجه کنید ، بین انگشتان را با کمک دست بمالید تا پوست های اضافه از این قسمت برداشته شود ، ناحیه بین انگشتان را از نظر وجود ترک های احتمالی و شکاف در پوست آن بررسی کنید.

» بسیاری از عوامل عفونت زا از جمله قارچ ها در شکاف پوست بین انگشتان مخفی میشوند ، اگر با مورد مشکوکی برخورد کردید به دکتر مراجعه کنید زیرا برخی از عفونت های قارچی بسیار خطرناکند.

» بعد از این قسمت روی پوست پاها مقداری کرم بمالید تا خشکی ناشی از شستشو را جبران کند و سپس برای مدتی پاهای خود را در ارتفاع بالاتر از بدن قرار دهید.

» این دستور را هفته ای یکبار انجام دهید تا اثرات ان را در تمام روح و جسم تان مشاهده نمائید.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ