پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رازهای دستیابی به شادی چیست ؟

رازهای دستیابی به شادی چیست ؟


 

با شادی دعوا نداشته باشید : ما در دنیایی زندگی میکنیم که مملو از انسان های بد‏شانس، فقر ، خشونت ، استرس ، رقابت و انواع گوناگونی از غصه و ناراحتیست.

این مسائل محیط اطراف ما را در برگرفته‏اند پس بدیهی است که بخشی از تفکر روزمره ما به این مسائل و مشکلات معطوف شود اما عقیده پذیرفته شده بر این است که رهایی از این شرایط تنها در دست خود انسانهاست.

در حقیقت این خود انسان‏ها هستند که هم میتوانند خود را درگیر مشکلات غمبار زندگی کرده و در عین حال محیط شاد و با طراوتی برای خود ایجاد کنند.

 

تغییر نگرش : این نخستین گام و در عین حال مهمترین بخش از فرآیند شاد کردن محیط زندگی است و براساس این استراتژی فرد باید به این نتیجه برسد که از لحاظ روحی و روانی نیز باید خود را آماده پذیرفتن شرایط محیطی جدیدی کند.

زمانیکه شخص درگیر مسائل مختلف زندگیست و دوست دارد که پذیرای شادی و نشاط باشد، به نوعی درگیر تغییر خواهد شد پس آمادگی برای این تغییر شرایط بسیار مهم است.

بنابراین پیش از به خواب رفتن ، ذهن خود را برای فردایی تازه و گام برداشتن به سوی از بین بردن تک‏ تک موانع در این فرآیند آماده کنید ، در این صورت فردا که از خواب برمیخیزید بسیار سبک‏تر و با روحیه‏تر خواهید بود.

 

یک لبخند بزرگ بزرگ : یک لبخند بزرگ میتواند بهترین نشانه برای یک تفکر و روحیه شاد باشد ، این کار نه تنها موجب میشود که احساس بهتری داشته باشید، بلکه آهنگ بهتر و شاد‏تری برای ادامه روز و انجام سایر فعالیت‏های روزمره ایجاد میکند.

در حقیقت با همین تک لبخند بزرگ میتوانید به زندگی خود آهنگ دلنشینی ببخشید ، از آن گذشته با این کار توجه و علاقه شمار بیشتری از مردم را به سوی خود جلب میکنید، افرادی که خود عمدتاً درگیر مسائل زندگی هستند و به دنبال فرار از این شرایط سراغ افرادی نظیر شما را میگیرند.

 

مراقب تنبلی فکرتان باشید : این یک خواسته طبیعی برای هر انسانیست که میخواهد شادی را در زندگی تجربه کند ، سعی کنید همیشه خود را در تیر رس دیدگان افراد زیادی ترسیم کنید که حالات و رفتار شما را به صورت لحظه به لحظه دنبال میکنند.

همیشه از ذهنتان کار بکشید حتی اگر فرد پیر و بازنشسته‏ای شده‏اید، خود را سرگرم کنید تا همواره بر شمار سلولهای مغز‏تان افزوده شود.

شطرنج بازی کنید و از انجام بازی‏های ویدئویی لذت ببرید، جدول حل کنید و با فکر کردن و پیدا کردن پاسخی مناسب برای معماهای مختلف، شرایط را برای شاد شدن یا حفظ شادی در زندگی مهیا کنید.

 

نسبت به آنچه دارید شکرگزار باشید : همیشه به آینده و دستیابی به موقعیت‏های برتر در زندگی فکر کنید اما در عین حال از زمان حال و شرایط فعلی خود غافل نشوید.

اینگونه با خود فکر کنید که در گذشته به داشتن شرایط فعلی خود غبطه میخورید و روزی دوست داشتید که به اینجا برسید پس اکنون که این شرایط را به دست آورده‏اید و به نوعی در زندگی خود شاد هستید.

پس نباید شکرگزاری را فراموش کنید ؛ در این صورت است که از هم اکنون میتوانید به فردایی بهتر و دستیابی به موقعیت‏های کاری و درآمدزایی مناسب‏تر فکر کنید.

 

امید به خوش شانس بودن را فراموش نکنید : حتی اگر در بدترین مخمصه‏ها نیز گیر کرده‏اید، اگر فردا باید بدهی سنگینی را پرداخت کنید اما پول کافی ندارید و اگر رویای بزرگی در ذهن دارید اما توانایی دستیابی به آن را ندارید، امیدتان را از دست ندهید.

شانس برای آن دسته از افرادی بیشتر پیش می‏آید که امید خود را همواره حفظ میکنند.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ