پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

پسر بچه هندی با ۳۴ انگشت!!+ عکس پسر بچه هندی با ۳۴ انگشت!!+ عکس بارداری عجیب و باورنکردنی چند مرد در انگلستان (عکس) بارداری عجیب و باورنکردنی چند مرد در انگلستان (عکس) کشیش مار گیر عاقبت جان باخت (عکس) کشیش مار گیر عاقبت جان باخت (عکس) ستاره های زن سینمای ایران كه هنوز مادر نشدند +عکس ستاره های زن سینمای ایران كه هنوز مادر نشدند +عکس چاق ترین انسان جهان را ببینید + عکس چاق ترین انسان جهان را ببینید + عکس فداکاری باور نکردنی زنی برای تولد فرزند خود!! + عکس فداکاری باور نکردنی زنی برای تولد فرزند خود!! + عکس از ریز تا بزرگ این خانواده مدل هستند  (عکس) از ریز تا بزرگ این خانواده مدل هستند (عکس) گفته های این خانم آمریکایی از سفر به ایران (عکس) گفته های این خانم آمریکایی از سفر به ایران (عکس) بالا رفتن سن ازدواج به خاطر روابط نامشروع بالا رفتن سن ازدواج به خاطر روابط نامشروع معلم زن جوان با شاگردان خود رابطه جنسی داشته معلم زن جوان با شاگردان خود رابطه جنسی داشته دستگیری و حمام بردن گدای میلیونر در بوشهر + عکس دستگیری و حمام بردن گدای میلیونر در بوشهر + عکس عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران این زن شوهرش را به یک انگشتر تبدیل کرده این زن شوهرش را به یک انگشتر تبدیل کرده تصویر عجیب 19 انسان در یک رنو تصویر عجیب 19 انسان در یک رنو اقدام جالب بیانسه بازهم هوادارانش را شوکه کرد (عکس) اقدام جالب بیانسه بازهم هوادارانش را شوکه کرد (عکس) به خانه بخت رفتن پیرترین داماد دنیا در هند + عکس به خانه بخت رفتن پیرترین داماد دنیا در هند + عکس مردی که مانند لاستیک کش می آید + تصاویر مردی که مانند لاستیک کش می آید + تصاویر خبر جنجالی تغییر جنسیت یک زن و شوهر (عکس) خبر جنجالی تغییر جنسیت یک زن و شوهر (عکس) مطالب جذاب و عجیب رکوردهای کتاب گینس (9) مطالب جذاب و عجیب رکوردهای کتاب گینس (9) محاکمه شدن خانم خبرنگار به خاطر گاز گرفتن در حال مستی محاکمه شدن خانم خبرنگار به خاطر گاز گرفتن در حال مستی

7 خان رسیدن به جذابیت

7 خان رسیدن به جذابیت


یكی از مهمترین رازهای رسیدن به موفقیت جذابیت است و قبل از هر چیز باید بدانیم كه جذابیت چیزی غیر از زیبایی میباشد ‌؛ شخص میتواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین میتواند بسیار زیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد.

جذابیت و گیرایی یك ویژگی كاملاً اكتسابی است و به راحتی و با راهکارهای زیر میتوانید به ان دست پیدا کنید :

 

همیشه ظاهری آراسته داشته باشید : تمیز و مرتب باشید ، هماهنگی و پاكیزگی شما، ناخودآگاه دیگران را به سمت شما جذب میكند ؛ بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شكل‌های عجیب و غریب درست میكنند.

مهمترین مسئله این است كه مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید ، نامرتب بودن میتواند حتی حرف های قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع كند.

فرزندی كه همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب میبیند، ظاهر آراسته فردِ ناآشنا او را نمیفریبد چون ممكن است جذب ظاهر آراسته كسی شوند كه تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

 

بیشتر سكوت كنید : غالباً افراد به اشتباه برای این كه جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ میكنند و به خطا میروند ، سكوت‌ یك تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی میگذارد ، در سكوت‌، فرد پیرامون خود یک خلاء ایجاد میكند و هر خلاء ‌، جذب را سبب میشود.

آنها كه بیشتر صحبت میكنند و كمتر میشنوند از جذابیت خود میكاهند، حال آن كه سكوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی میكند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌ ؛ سكوتی سرشار از اعتماد به نفس ، سرچشمه صمیمیت است‌.

 

نرم و ملایم سخن بگویید : هنگامی كه نرم و ملایم صحبت میكنید افراد را جذب خود میكنید و به راحتی میتوانید بر روی آنها تأثیر بگذارید ؛ آدم‌های خشنی که مدام داد و بیداد میکنند افراد مناسبی برای اطمینان كردن‌ از دید دیگران نیستند.

 

فرد محترمی باشید : بی‌احترامی به خود یا به دیگران و بی ادبی در كلام و رفتار همگی از جذابیت شما میكاهد.

شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌ ، افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذاب هستند و این جذابیت از درون انها موج میزند ، محترم و مؤدب و باشخصیت باشید ، خواهید دید خود به خود جذاب میشوید.

 

زیاد شوخی نكنید اما بسیار تبسم كنید : شوخی زیاده از حد و لودگی کردن از انرژی ذهنی و جذابیت شما میكاهد چرا كه شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین میبرد.

متبسم باشید زیرا تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف میبخشد ، در تبسم‌، سنگینی ، وقار ، متانت و جذابیت نهفته است‌.

 

قاطعیت یعنی جذابیت‌ : افرادی كه شخصیت قاطعی دارند و هدف ها و ارزش‌های معینی برای خود دارند، بدون ‌استثناء میتوانند افراد جذابی باشند زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند كه بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند.

به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج میزند.
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ