پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نحوه ساخت هدبند با پولک های ستاره ای و گلدار نحوه ساخت هدبند با پولک های ستاره ای و گلدار اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن parsnaz کسی تا حالا هندوانه 18 میلیونی خورده؟ تصاویری از آخرین بازماندگان سمبل زیبایی زنان چین تصاویری از آخرین بازماندگان سمبل زیبایی زنان چین یک زن آلت جنسی شوهرش را به خاطر زودانزالی برید + عکس یک زن آلت جنسی شوهرش را به خاطر زودانزالی برید + عکس دختر 17 ساله آمریكایی شجاع و نترس + عكس دختر 17 ساله آمریكایی شجاع و نترس + عكس چه موجودی است این انسان؟ (عکس) چه موجودی است این انسان؟ (عکس) برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمد برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمد اولین زن نابینای بارداری که توانست تصویر فرزندش را لمس کند اولین زن نابینای بارداری که توانست تصویر فرزندش را لمس کند خواستگاری از نوع اینترنتی و شرطی بسیار عجیب.! خواستگاری از نوع اینترنتی و شرطی بسیار عجیب.! فرار باور نکردنی یک گاو از دست قصاب ها+عکس فرار باور نکردنی یک گاو از دست قصاب ها+عکس مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس دختری که بدلیل زیبایی برای قربانی کردن انتخاب شده بود (عکس) دختری که بدلیل زیبایی برای قربانی کردن انتخاب شده بود (عکس) این خانم می گوید پنج سال تارزان بوده است (عکس) این خانم می گوید پنج سال تارزان بوده است (عکس) پلیس مهربان آرزوی این پسر را قبل از مرگ برآورده کرد پلیس مهربان آرزوی این پسر را قبل از مرگ برآورده کرد دختر شایسته و زیبای اروگوئه در سال 2011 + عکس دختر شایسته و زیبای اروگوئه در سال 2011 + عکس بخونید ببینید یادتون میاد؟ ( مخصوص دهه 60) بخونید ببینید یادتون میاد؟ ( مخصوص دهه 60) عکس های مردی با چهره ی عجیب در چین عکس های مردی با چهره ی عجیب در چین با صدف جای جواهرات بسازیم با صدف جای جواهرات بسازیم مسابقه ملکه های زیبایی برای خانمهای با وزن 80کیلو +عکس مسابقه ملکه های زیبایی برای خانمهای با وزن 80کیلو +عکس

صداقت بیش از حد همیشه خوب نیست !

صداقت بیش از حد همیشه خوب نیست !


صداقت های مشکل آفرین میان همسران

 

خیلی ها فکر میکنند که درست از لحظه ای که خطبه عقد جاری شد دیگر تمام مرزها از بین می رود و زن و شوهر باید بدون هیچ حرف ناگفته ای زندگی عاشقانه شان را شروع کنند!

در دایره لغت این افراد، رازداری بعد از ازدواج جایی ندارد و معتقدند که زن و شوهر هیچ چیز را نباید از هم مخفی نگه دارند.

این صداقت خالصانه خیلی ستودنی است اما وقتی رنگ و بوی افراط و صداقت محض به خود می گیرد کم کم شبیه یک ساده لوحی پر دردسر میشود که ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود آورد.

 

» دلخوری های مربوط به خانواده همسر که شما بدون هیچ ملاحظه ای با همسرتان در میان میگذارید مصداق بارز همین رازگویی هایی است که فایده چندانی ندارند ، فرض کنید که شما به دلایلی از مادر شوهرتان رفتار ناخوشایندی دیده اید و هنوز از او دلخورید بعد همان زمان همسرتان شروع به تعریف و تمجید از مادرش میکند که چقدر زن فهمیده، درستکار و محترمی است و …

در این شرایط اصلا لازم نیست مقابل همسرتان جبهه بگیرید و شروع کنید به نقض کردن گفته های او و حتی بدتر از آن پرونده تمام حرف هایی را که مادرشوهرتان به شما زده و شما را آزرده باز کنید ، بگذارید این مسائل بین شما و مادرشوهرتان به شکلی منطقی و باگذشت حل شود و روی روابط شما با همسرتان سایه نیندازد.

 

» بدتر از آن وقتی است که شما از خانواده نامزدتان دلخورید و اتفاقا ماجرایی پیش می آید که نامزدتان هم از یکی از اعضای خانواده اش دلخور میشود و این دلخوری را با شما درمیان میگذارد.

بعد از آن شما شروع به برشمردن تمام بدی های آن فرد میکنید و باز داستان دلخوری هایتان را از او سر می دهید و حتی کاسه داغتر از آش می شوید و از خود همسرتان هم بیشتر بد طرف مقابل را می گویید!

یادتان باشد که همسر شما هر قدر هم که در آن لحظه عصبانی باشد دوست ندارد از زبان نفر سومی مثل شما خطاهای خانواده اش را بشنود ، این لحظات در ذهن همسر شما ثبت می شود و اگر زمینه تلافی کردن او را فراهم نکند قطعا او را از شما دل چرکین میکند و باعث میشود دفعات بعدی درد دل هایش را با شما در میان نگذارد.

 

» برعکس مورد بالا هم اشتباه است ، لازم نیست در این شرایط دایه مهربان تر از مادر شوید و شروع کنید به خوب گویی افراطی از کسی که همسرتان را دلخور کرده! شما فقط شنونده باشید و سعی کنید همسرتان را آرام کنید.

بعد از آن هم وقتی عصبانیت همسرتان فروکش کرد هرگز این مشکل و دلخوری را به یاد او نیاورید و از آن به عنوان ابزاری برای مظلوم نمایی خودتان استفاده نکنید.

مشکلات اعضای خانواده شما با هم چیزی نیست که بخواهید به همسرتان انتقال دهید ، البته قرار نیست چیزی را هم مخفی کنید اما از این مسائل در حدی با او صحبت کنید که اگر بعدها در جمعی کسی راجع به این مشکل چیزی گفت همسر شما بی خبر نباشد.

 

» اگر در خانواده شما یا همسرتان کسی پشت سر همسر شما بدگویی کرد لازم نیست عین همین حرف ها را کف دست همسرتان بگذارید ، در غیر این صورت آتشی در میگیرد که خودتان در آن خواهید سوخت.

اگر موضوع خیلی اهمیت داشت و پای اشتباهات همسرتان در میان بود سعی کنید به نرم ترین حالت ممکن جوری که همسرتان ذره ای متوجه بدگویی دیگری از خودش نشود ماجرا را با او در میان بگذارید.

فقط در حدی که درباره اشتباهش به او هشدار داده باشید و در صورت نیاز او را متوجه دلخوری طرف دیگر از همسرتان کرده باشید ، آن هم با نیت این که همسرتان را به دلجویی از آن شخص ترغیب کنید.

 

» مشکلات اعضای خانواده شما با هم ، مشکلات شخصی خواهر شما با همسرش یا حتی رازهایی که یک دوست به عنوان درد دل با شما در میان می گذارد، چیزی نیست که بخواهید به همسرتان انتقال دهید.

البته قرار نیست چیزی را هم مخفی کنید اما از این مسائل در حدی با او صحبت کنید که اگر بعدها در جمعی کسی راجع به این مشکل چیزی گفت همسر شما بی خبر نباشد ، همین و بس ، دانستن جزئیات هیچ ضرورتی ندارد و کمکی به زندگی دو نفره شما نخواهد کرد.

 

» این که تمام پسرهای فامیل و دوست و آشنا روزی آرزوی ازدواج با شما را داشته اند یا مادر شما به محض تمام شدن سربازی تان یک لیست بلند بالا از دختران دم بخت در اختیارتان قرار داده که از قضا همه شان علاقه مند ازدواج با شما بوده اند ، چیزی نیست که بخواهید با نامزدتان در میان بگذارید.

مگر آنکه بخواهید پای بی اعتمادی ، سرخوردگی ، تحقیر و احساس ناامنی را به زندگی تان باز کنید ، همه موارد این چنینی را پشت در محضر جا بگذارید و زندگی جدیدتان را تنها با فکر همین یک نفری که با او سر سفره عقد نشسته اید شروع کنید.

 

» این که در خیابان کسی مزاحم شما شده است یا آرایشگر جدید محله تان که از نامزد داشتن شما خبر نداشته برایتان خواستگار پیدا کرده است ، موردی است که نه تنها نباید به همسرتان بگویید بلکه خودتان هم در همان لحظه باید فراموشش کنید.

گفتنش این حس را در همسر شما به وجود می آورد که هر زمان ممکن است شما را از دست بدهد و این اصلا حس خوشایندی نیست.

 تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ