پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

دختر ها چه مردهایی را می خواهند؟

دختر ها چه مردهایی را می خواهند؟


دختران به دنبال چه نوع مردی هستند ؟

این میتواند احساس خیلی از شماها باشد : خسته شده اید و احساس می کنید که هر کاری که لازم است را برای به دست آوردن زنی با اصالت و با ویژگی های ممتاز انجام می دهید اما خانم ها به شما جواب نمیدهند.

تصور شما این است که خانم ها معمولاً دنبال مردی کامل هستند که در واقعیت وجود خارجی ندارد اما اگر از دوستان دخترتان سؤال کنید، مطمئناً پاسخ دیگری دریافت خواهید کرد.

درست است که آنها زیبایی ظاهری، جذابیت و رمانتیک بودن را در مرد ایده آلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم که شما فکر میکنید درگیر این مسائل نیستند و اگر میخواهید بدانید واقعاً به چه فکر میکنند، به مطالب زیر توجه کنید.

کمی احترام بگذارید. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانم ها می رسد، مردهای ایرانی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارند.

خانم ها وقتی بشنوند که طرفشان در مورد زنان دیگر غیر محترمانه صحبت می کند، خیلی سریع عقب می کشند.

من با مردان زیادی روبرو بوده ام که به خاطر اینکه علاقه ای به زنی نداشتند، به خودشان اجازه میدادند که وقتی زن زیبایی می بینند آنها را جذاب قلمداد کنند یا زنانی که جذابیت کمتری دارند را به عناوین ناخوشایند بخوانند.

حتی اگر این نحوه صحبت کردن به صورت شوخی هم بیان شود، باز اگر خانم ها ببینند که طرفشان زنان را نوعی شیء قلمداد میکند، آزرده خاطر خواهند شد.

مردها به صورت های دیگر هم میتوانند احترامشان را به خانم ها نشان دهند ؛ وقتی در را برای خانم ها باز میکنند، به آنها صندلی تعارف میکنند، یا او را تا جایی همراهی میکنند، در نظر خانم ها بسیار مؤدبانه می آید.

اکثر مردها وقتی با یک خانم قرار ملاقات میگذارند، چنین رفتارهایی از خود نشان میدهند، اما پس از مدتی دیگر چنین برخوردی ندارند.

با همه مهربان باشید ؛ ممکن است تعجب کنید اگر بفهمید که خانم ها شما را حتی در عادی ترین برخوردهایتان با دیگران هم ارزیابی میکنند.

آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلکه به نحوه برخورد شما با دیگران هم توجه میکنند ؛ مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی از دیدگاه آنها خصوصیاتی قابل تحسین است.

به دنبال مشاوره و راهنمایی های معنوی باشید ؛ خیلی از مردها از اینکه میبینند خانم ها به دنبال مردان باایمان و معنوی هستند تعجب میکنند.

آنها تصور می کنند که ایده آلی که خانم ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم های زیادی شنیده ام که این ویژگی برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

خانم ها معتقدند که افراد با ایمان در ازدواج هم کمتر مرتکب گناه میشوند و بیشتر میتوان به آنها اعتماد کرد.

خانواده تان را دوست داشته باشید ؛ خانم ها همچنین به نحوه برخورد آقایون با مادر، خواهر و حتی مادربزرگشان هم دقت میکنند.

آنها از اینکه می بینند مردی با زنان خانواده خود نیز رفتار خوبی داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنیت بیشتری میکنند و تاحدودی مطمئن میشوند که با آنها نیز رفتاری پایین تر از آن نخواهند داشت.


منبع: فالگو


تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ