پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

غیرت این مرد در رسانه ها جنجال به پا کرد غیرت این مرد در رسانه ها جنجال به پا کرد آیا می دانید چند درصد از دختران دوست پسر دارند؟ آیا می دانید چند درصد از دختران دوست پسر دارند؟ چهره خروس فشن تا حالا دیده بودید؟ چهره خروس فشن تا حالا دیده بودید؟ 1 ماه زندانی شدن بچه 7 ساله در قفس توسط والدین بی رحم 1 ماه زندانی شدن بچه 7 ساله در قفس توسط والدین بی رحم مراسم عروسی در هندوستان به روایت تصویر مراسم عروسی در هندوستان به روایت تصویر جشنواره و فستیوال های عجیب اروپایی +عکس جشنواره و فستیوال های عجیب اروپایی +عکس قهوه ساز به این کوچکی دیده بودید (عکس) قهوه ساز به این کوچکی دیده بودید (عکس) عکس ترسناک از پشه خون آشام عکس ترسناک از پشه خون آشام پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس پسری که مردم جهان را متحیر و متعجب کرد + عکس افتتاح نخستین کافه گربه ها در جهان + عکس افتتاح نخستین کافه گربه ها در جهان + عکس کودکی که بدنش بی دلیل  خودسوزی می کند (عکس) کودکی که بدنش بی دلیل خودسوزی می کند (عکس) ۴ راز شعبده باز معروف کریس آنجل فاش شد!! + عکس ۴ راز شعبده باز معروف کریس آنجل فاش شد!! + عکس راهکار عجیب این مرد برای فرار از داماد شدن + عکس راهکار عجیب این مرد برای فرار از داماد شدن + عکس تصویری عجیب از بهشت و جهنم در ذهن انسان تصویری عجیب از بهشت و جهنم در ذهن انسان دختر شایسته و زیبای اروگوئه در سال 2011 + عکس دختر شایسته و زیبای اروگوئه در سال 2011 + عکس فستیوال لباس‌های عجیب و غریب Dragon Con در امریکا فستیوال لباس‌های عجیب و غریب Dragon Con در امریکا کشیش مار گیر عاقبت جان باخت (عکس) کشیش مار گیر عاقبت جان باخت (عکس) زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس زایمان این زن با کمک دختر 11 ساله اش + عکس شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی است شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی است زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده است + عکس زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده است + عکس

چگونه ویژگی های همسر آینده خود را بدانیم؟

چگونه ویژگی های همسر آینده خود را بدانیم؟


مسأله‌ تحقیق‌ و شناخت‌ پیش‌ از ازدواج‌ از مسائل‌ بسیار مهم‌ و دارای‌ نقش‌ سرنوشت‌ ساز برای‌ خانواده‌هاست‌ و راه‌های‌ متعددی‌ وجود دارد :

 

1- وقتی‌ سخن‌ از شناخت‌ و تحقیق‌ به‌ میان‌ می‌آید، هرگز نباید انتظار یافتن‌ راهی‌ را داشت‌ که‌ به‌ طور کامل‌ بتوان‌ طرف‌مقابل‌ را شناخت‌.

چنین‌ چیزی‌ به‌ سادگی‌ ممکن‌ نیست‌؛ چه‌ بسا کسانی‌ سال‌ها با یکدیگر زندگی‌ کرده‌ و هنوز شناخت‌ دقیقی‌از هم‌ ندارند ، بنابراین‌ باید در جست‌ و جوی‌ راهی‌ بود که‌ حداکثر اطلاعات‌ لازم‌ را در اختیار انسان‌ قرار دهد.

 

2- در این‌ جست‌ و جو، باید آسیب‌های‌ مسأله‌ را به‌ خوبی‌ در نظر داشت‌، چه‌ بسا برخی‌ از راه‌ها بتواند پاسخگوی ‌بسیاری‌ از پرسش‌ها باشد، ولی‌ در کنار آن‌ مفاسد و ضررهای‌ دیگری‌ پدید آید ، بنابراین‌ باید راهی‌ را پیمود که‌ کمترین ‌پیامدهای‌ ناگوار را در بر داشته‌ باشد.

 

3- راه‌هایی‌ که‌ معمولا پیشنهاد میشود، اتکای‌ زیادی‌ به‌ شخص‌ عامل‌ و چگونگی‌ به‌ کارگیری‌ آن‌ نیز دارد یعنی‌، چه‌بسا شیوه‌ واحدی‌ را دو نفر به‌ کار گیرند و یکی‌ بر اثر هوش‌ و فراست‌ و کار بست‌ صحیح‌ آن‌، بتواند بهترین‌ نتایج‌ را به‌ دست‌آورد ولی‌ دیگری‌ به‌ نتایج‌ لازم‌ و کافی‌ نرسد.

 

4- به‌ کارگیری‌ راه‌های‌ پیشنهادی‌ لزوما به‌ معنای‌ تضمین‌ زندگی‌ سالم‌ در آینده‌ نیست‌، بلکه‌ به‌ معنای‌ آن‌ است‌ که‌ دقت‌ در به‌ کارگیری‌ آنها، موجب‌ کاسته‌ شدن‌ اختلافات‌ خانوادگی‌ ناشی‌ از عدم‌ شناخت‌ میشود.

بنابراین‌ در این‌ مسائل‌ نبایدانتظار همه‌ یا هیچ‌ داشت‌؛ یعنی‌، نمیتوان‌ در جست‌ و جوی‌ چیزی‌ بود که‌ بدون‌ استثنا نتیجه‌ بخش‌ باشد و اگر چنین‌نتیجه‌ای‌ نداد بگوییم‌ پس‌ دیگر هیچ‌؟!

بهترین‌ راهی‌ که‌ اکنون‌ می‌توان‌ پیشنهاد کرد، روش‌ ترکیبی‌ مشاوره‌ به‌ اضافه‌ رابطه‌ کنترل‌ شده‌ و هنجاریست‌.

این‌ روش‌ دوگانه‌ به‌ طور سنتی‌ در جامعه‌ ما معمول‌ بوده‌ است‌ و امروزه‌ نیز با گسترش‌ و سازمان‌ یافتگی‌ بخش‌ اول‌ باید آن‌ را تکمیل‌ کرد.

توضیح‌ ‌: به‌ طور سنتی‌ ازدواج‌ در ایران‌ چنین‌ بوده‌ که‌ نزدیک‌ترین‌ افراد خواستگار، برای‌ یافتن‌ همسر به‌ وی‌ مدد رسانده‌ و در یافتن‌ شخص‌ و معرفی‌ به‌ وی‌ و بیان‌ خصوصیات‌، او را مدد رسانده‌ و به‌ رایزنی‌ میپرداخته‌اند.

این‌ امر معمولا در ازدواج‌های‌ فامیلی‌ و منطقه‌ای‌ و در محیط‌های‌ کوچک‌ که‌ فرد مورد نظر برای‌ نزدیکان‌ خواستگار شناخته‌ شده‌ میباشند بسیار روش‌ خوبی‌ است‌ ولی‌ با توجه‌ به‌ گسترش‌ شهرها، ازدیاد جمعیت‌ و یا ازدواج‌ با افراد دوردست‌ و از شهر و دیاری‌دیگر، عوامل‌ فوق‌ نمیتوانند کارآیی‌ لازم‌ را داشته‌ باشند.

مرحله‌ دوم‌ که‌ رابطه‌ کنترل‌ شده‌ و هنجاری‌ است‌، همان‌ گونه‌ که‌ از دیر زمان‌ در جامعه‌ ما معمول‌ بوده‌، می‌تواند هم‌ اکنون‌نیز ادامه‌ یابد؛ یعنی‌، پس‌ از بررسی‌های‌ لازم‌، طرفین‌ مدتی‌ نامزد پیش‌ از عقد می‌شوند و تا مدتی‌ به‌ طور محدود و حساب‌شده‌ و با آگاهی‌ و نظارت‌ خانواده‌ دو طرف‌، رفت‌ و آمدهایی‌ آغاز می‌شود.

در این‌ مدت‌ شخص‌ میتواند بررسی‌های‌ دقیق‌تری‌ به‌ عمل‌ آورد و آگاهی‌های‌ افزون‌تری‌ کسب‌ نماید و خود را برای‌ ازدواج‌ آماده‌ سازد و یا اگر خدای‌ نخواسته‌ طرف‌مقابل‌ را مناسب‌ ندید ترک‌ ازدواج‌ نماید.

 
تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ